https://www.bacpolska.pl/wp-content/uploads/2021/02/20191123_120514-scaled.jpg

BAC Polska pomoże ci wybrać odpowiedni podest ruchomy nożycowy.

BAC Polska wynajem
Cóż, pierwszym krokiem jest określenie, która opcja najlepiej nadaje się do twojego projektu . Podnośniki nożycowe służą do tego samego celu co drabiny i rusztowania. Różnica polega na tym, że podnośniki nożycowe są bezpieczniejsze, bardziej niezawodne i oferują większą nośność. W przypadku każdego  wynajmu podnośnika należy rozpocząć od oceny minimalnych i maksymalnych wymagań sprzętu w planowanych operacjach. Oto kilka rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze podnośnika nożycowego:

-rodzaj prac które chcemy wykonywać

-wysokość na jakiej będziemy pracować

-wymagany maksymalny udźwig maszyny

-czy operator podestu posiada uprawnienia do obsługi podestu ruchomego

Lokalizacja

Gdzie będziesz używać podestu nożycowego? Czy praca jest w pomieszczeniu czy na zewnątrz? Lokalizacja odgrywa ważną role przy wyborze podnośników.  Elektryczne podnośniki nożycowe zapewniają ciche i wygodne rozwiązanie dla wrażliwych na dźwięk środowisk wewnętrznych, takich jak budynki biurowe, sklepy detaliczne, hotele i szkoły. Podnośniki nożycowe  spalinowe i podesty teleskopowe oferują funkcjonalność na zewnątrz w różnych zastosowaniach, takich jak  place budowy.

Jakie prace wykonujesz?

Elektryczne podnośniki nożycowe najlepiej nadają się do zastosowań wewnętrznych, takich jak magazyny, hale produkcyjne, sale gimnastyczne i galerie. Podnośniki elektryczne są standardem w pomieszczeniach zamkniętych, ale sprawdzają się również dobrze na zewnątrz lub w każdym środowisku o twardej powierzchni.  Podnośniki nożycowe do trudnych terenów to wytrzymałe maszyny budowlane przeważnie z napędem 4×4. Są zbudowane tak, aby wytrzymać trudne warunki na placach budowy.

Jak wysoko ?

BAC Polska wynajem

 

Aby określić odpowiednią wysokość platformy, musisz najpierw ocenić swoją wysokość roboczą. Będzie się to różnić w zależności od tego, czy wymieniasz świetlówkę w magazynie, czy pracujesz przy oknie na zewnątrz budynku. Elektryczne podnośniki nożycowe mogą osiągnąć maksymalną wysokość 31m. Podnośniki nożycowe do trudnych terenów mogą uzyskać dostęp do wysokości do 32m . Podesty terenowe mogą być elektryczne lub spalinowe.

Posiadamy około 600 sztuk maszyn począwszy od podestów ruchomych:Read more

BAC Polska posiada własną flotę transportową dowozimy na terenie całej Polski Transport:Read more

 

 

 

 

 

BAC Polska posiadamy 4 oddziały na terenie Polski Kontakt

-Kostrzyn Nad Odrą ul. Gorzowska 112

-Nowa Wieś Wrocławska ul. Pogodna 1(przy trasie A4)

-Jarosty k/Łodzi ul. Turystyczna (Jarosty)

-Dąbrowa Górnicza ul. Kasprzaka 256

 

 

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz