• Strona główna
  • Aktualności
  • Jako pierwsi w Polsce mamy dostępne do sprzedaży podesty ruchome nożycowe ZOOMLION lithium (litowo-jonowy)

lithium-ion

 

ZOOMLION ZS0407/0607DCL-i
ZOOMLION ZS0407/0607DC L-i

BAC Polska jako oficjalny przedstawiciel firmy ZOOMLION prezentuje podesty ruchome nożycowe wyposażone w akumulatory serii DC Litowo – jonowe. Modele DC L-i dostępne w sprzedaży.

ZOOMLION ZS0407DC L-i, ZS0607DC L-i ,  ZS0608DC Li , ZS0808DC L-i , ZS1012DC L-i , ZS1212DC L-i , ZS1212DC L-i , ZS1414DC L-i.

Proponujemy państwu zapoznanie się z najbardziej ekologicznym i nowoczesnym rozwiązaniem dla zasilania podestów nożycowych w akumulatory w technologii litowo – jonowej ,  prezentujemy serię podestów nożycowych DC L-i

Plusy ze stosowania akumulatorów litowo – jonowych

– koszty obsługi a zarazem ich brak ze względu na to że są bezobsługowe

-akumulatory litowo-jonowe można rozładowywać do 90%

 

– Żywotność określa się na 7/8 lat przy czym spadek pojemności akumulatorów w ciągu roku wynosi zaledwie 6% . Porównując  do akumulatorów kwasowych które trzeba wymienić w ciągu 1/3 lat a rocznie pojemność może spaść o 40%

-akumulatory Litowo -jonowe mogą pracować w temperaturze od -20 do +60 dzięki funkcji podgrzewania i ładowania. Akumulatory kwasowe niestety nie są przystosowane do takich temperatur i tracą bardzo szybko swoją pojemność.

-ekologia akumulatory litowo -jonowe podlegają prawie w całości recyklingowi co pozytywnie wpływa na nasze środowisko naturalne

-bateria L-i (litowo-jonowa) jest baterią suchą i zamkniętą jest to bardzo  bezpieczne rozwiązanie dla użytkowników

– szybkie ładowanie umożliwia nam krótki czas ładowania 4 godziny pozwala na pełne naładowanie  i dalsze korzystanie z podestu.

-prostownik 16A/230V standardowe wyposażenie lecz istnieje opcja dokupienia szybkiej ładowarki lecz trzeba wziąć pod uwagę że zastosowanie większej ładowarki wiąże się z poborem dużego prądu o wysokim natężeniu .

-akumulatory lithium można w każdej chwili ładować i nie niszczy to akumulatora i jest wskazane przez producenta  w przeciwieństwie do akumulatorów kwasowych w których wskazane jest ładowanie ciągłe a ładowanie przerywane czyli doładowywanie chwilowe obniża ich sprawność .

Akumulator Litow-jonowy
ZOOMLION ZS0407DC L-i

Zastosowano system zarządzania bateriami BMS dzięki któremu mamy informacje

– w czasie rzeczywistym

-ostrzeżenia

-komunikacje

-zrównoważone zarządzanie

ECU

-Zrównoważone rozładowanie

– Alarm w czasie rzeczywistym

Ładowarka

-regulacja w czasie rzeczywistym

-kontroler przerwań

Podest ruchome nożycowe ZOOMLION DC L-i wyposażone w akumulatory litowo -jonowe w porównaniu do podestów wyposażonych w  akumulatory  kwasowe mają dużo lepszą wytrzymałość i trwałość .

Testy przeprowadzane przez BAC Polska na podestach z akumulatorami litowo-jonowymi ZOOMLION ZS0607 DC L-i 160AH oraz ZOOMLION ZS0607DC 210Ah z akumulatorami kwasowymi.

-test 50 metrów jazdy szybkiej , 6 razy z obciążeniem 100 kg. ,50 metrów jazdy wolno to jeden

Porównanie wydajności i analiza akumulatorów kwasowych i Litowo -jonowych
Porównanie wydajności i analiza akumulatorów kwasowych i Litowo -jonowych

cykl , takich cyklów baterie kwasowe wykonują  24x a w porównaniu akumulatory Litowo-jonowe wykonują 50 takich cykli.

Baterie Litowo – jonowe stosowane w podestach nożycowych ZOOMLION :

1, 80AH do ZS0407DC/DC-Li

2, 160AH do ZS0607DC Li oraz ZS0808DC Li

3, 230AH do ZS1012DC Li ,ZS1212DC Li,ZS1414DC Li

 ZOOMLION jedyna firma z tak zaawansowaną technologią w wykorzystaniu zasilania litowo jonowego produkująca tysiące podestów miesięcznie.

 

Firma EVE Energy Co.,Ltd  dostarczająca akumulatory litowo – jonowe to czołowy producent zaopatrujący przemysł motoryzacyjny produkujący tysiące sztuk miesięcznie.

Produkty ZOOMLION odznaczają się doskonałą jakością, nowoczesnością i ekologicznymi rozwiązaniami niepozostawiający negatywnego wpływu na środowisko naturalne .

Podsumowując bateria litowo jonowa po 5 latach ma taką samą sprawność jak nowy akumulator kwasowo-ołowiowy.

Jest to najczęściej stosowane rozwiązanie dzięki któremu oszczędzamy czas który normalnie musielibyśmy poświęcić na obsługę oraz koszty.

Prostownik
Prostownik

BAC Polska oferuje podesty ruchome nożycowe elektryczne ZOOMLION z zasilaniem Litowo -jonowym w bardzo konkurencyjnych cenach.

Zapraszamy do Read more

Sprzedaż Read more

Transport Read more

 

info@bacpolska.pl

 

 

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz