Podesty Nożycowe Elektryczne

33 POZYCJE

Podesty nożycowe elektryczne (w tym przypadku także koszowe) pozwalają na wszelkiego rodzaju prace montażowe, instalacyjne i wykończeniowe w obiektach zamkniętych (hala produkcyjna, basen czy centrum handlowe) oraz na zewnątrz (wysokie budynki, trudno dostępne elementy elewacyjne), na utwardzonym podłożu. Podesty nożycowe elektryczne unoszą się w pionie, a dodatkowy wysięg boczny uzyskuje się dzięki rozsunięciu pomostu o maksymalną długość 1,50 m. Wybrany asortyment modeli, zależnie od potrzeb, może posiadać niewielkie wymiary (najmniejszy model: 0,72m x 2,54m), umożliwiające przejazd przez drzwi o szerokości od 90 cm; dodatkowo małe wymiary ułatwiają manewrowanie i dostęp do miejsca wykonywanej pracy. Płynne sterowanie z platformy umożliwia komfortową pracę operatora oraz jego bezpieczeństwo. Maszyny posiadają niebrudzące ogumienie. Dostępne w BAC POLSKA podesty nożycowe elektryczne, wyposażone w małe koła są bezpieczne, zwrotne i idealnie sprawdzą się we wnętrzach nawet niedużych pomieszczeń. Użycie ich usprawni pracę oraz pozwoli znacznie obniżyć koszty.

GDZIE SĄ UŻYWANE PODESTY NOŻYCOWE ELEKTRYCZNE?
Przede wszystkim przy transporcie towarów na linii montażowej, pomiędzy obszarami na różnych wysokościach. Są także idealne do podnoszenia, przemieszczania materiałów. Z tego powodu są także używane w wielkich centrach logistycznych, magazynach czy firmach kurierskich (jak na przykład FedEx). Niejednokrotnie można zobaczyć, że przy bilbordach również są używane podesty nożycowe elektryczne. Generalizując są one cenione ze względu na swoje możliwości, takie jak: małe wymiary, dosyć spore możliwości oraz ładowność. Kolejnym ich atutem, jest wspomniane w poprzednim akapicie, niebrudzące a także łatwość w manewrowaniu. Głównie te czynniki powodują, że podesty nożycowe elektryczne, są tak często wybierane.
JESTEŚ ZAINTERESOWANY?
Możesz być przedsiębiorcą, osobą prywatną bądź reprezentować inną firmę. Nie ma to znaczenia, nasza oferta jest dostępna praktycznie dla każdego.

Wystarczy się z nami skontaktować. My wszystko objaśniamy, przedstawimy jak działają nasze podesty nożycowe elektryczne. Podpowiemy jak prawidłowo je obsługiwać oraz na co należy zwrócić uwagę. Na koniec przygotujemy wszystkie wymagane dokumenty. Aby dowiedzieć się więcej, zadzwoń do nas lub napisz.

 

 

Zapytaj o ofertę >>>

 

show blocks helper

Wys. Robocza [m]

Waga [kg]

Max. Udźwig [kg]

Szer. Maszyny [m]