Podesty Nożycowe Spalinowe

16 POZYCJI

PODNOŚNIK NOŻYCOWY CZY PODNOŚNIK KOSZOWY – PODSTAWOWY BŁĄD

Bardzo duża ilość naszych Klientów notorycznie myli podnośnik nożycowy z tym podobnym do niego – tak, to podnośnik koszowy.
BAC POLSKA ma swoje oddziały w czterech miastach: Kostrzyn nad Odrą, Wrocław (tudzież Wroclove), Katowice i Łódź. Choć w naszym oddziałach podnośnik koszowy również jest dostępny, to chcemy Ciebie przekonać, że podnośniki nożycowe spalinowe są bardzo dobre a wielu przypadkach i lepsze.

Dlaczego? Są one przede wszystkim bardziej mobilne i mniejsze. Platforma robocza typu nożycowego, zwyżka ma o wiele więcej atutów. Choć trzeba przyznać, że mały rozmiar (podnośnik nożycowy wiedzie tu zdecydowany prym) to główna zaleta. Jeśli spojrzymy na bezpieczeństwo na wysokości, spokojnie można je postawić na podobnym poziomie. Praca na wysokości niesie za sobą spore ryzyko, nie mamy na myśli typowe ryzyko zawodowe, ponieważ podnośniki nożycowe, zwyżki są używane nie tylko przez firmy wykonujące prace na wysokości. Ponadto praca na wysokości zarobki ma atrakcyjne ale bezpieczeństwo jest najważniejsze i podnośnik nożycowy może to zagwarantować.

WSZYSTKIE ZALETY JAKIE MAJĄ PODNOŚNIKI NOŻYCOWE
Jak wyżej – ogromna mobilność. Poza tym, łatwo nimi operować na nierównym terenie. Wiele branży korzysta z pewnego, sprawdzonego rozwiązania jakim jest podnośnik nożycowy spalinowy, między innymi dekarstwo, czy logistyka i ogólnie pojęty przemysł. Jako ciekawostkę możemy dodać, że wynajem podnośników dotyczy ma swoje zastosowanie w takim miejscu jak lotnisko. Można powiedzieć, że tańszą opcją (choć często niekoniecznie) jest rusztowanie aluminiowe. Dobrze, to prawda o ile mamy dużo czasu. Z kolei w galeria handlowa czy magazyn, centrum logistyczne, tego czasu nie ma. Są to miejsca gdzie czas to pieniądz, jak mówi przysłowie.

PODEST RUCHOMY SPALINOWY OD BAC POLSKA
Nasza oferta jest bardzo obszerna, jeżeli chodzi o podnośniki nożycowe. Dostępne są zwyżki takich producentów jak UpRight, JGL czy Holland. Zapraszamy więc do skorzystania z możliwości jaką jest wynajem podnośników nożycowych, między innymi spalinowych. Z naszej strony możemy zagwarantować profesjonalne i bezpłatne doradztwo. Nasi fachowcy z BAC Polska wiedzą wszystko w kwestii podnośnik nożycowy, zwyżka. Zaufaj profesjonalistom i korzystaj ze sprawdzonego sprzętu. Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość ze strony Kontakt.

 

 

Zapytaj o ofertę >>>

 

show blocks helper

Wys. Robocza [m]

Waga [kg]

Max. Udźwig [kg]

Szer. Maszyny [m]