Podesty Nożycowe Spalinowe

16 POZYCJI

PODNOŚNIK NOŻYCOWY SPALINOWY

Podnośniki nożycowe spalinowe to przede wszystkim możliwość terenowe. Dzięki zastosowaniu napędów 4 x4  znacząco ułatwiają pracę w trudnym terenie , a ponadto podesty zostały wyposażone w specjalne ogumienie wypełnione elastomerem dzięki temu są bardzo odporne na uszkodzenia które mogą powstać  na terenie budowy.  Każdy podest wyposażony jest w podpory stabilizacyjne , dzięki nim praca może odbywać się po pierwsze bezpiecznie oraz w terenie o większym nachyleniu .Podesty nożycowe spalinowe mają zastosowanie w pracach na zewnątrz lub w pomieszczeniach o bardzo dobrej wentylacji. Każdy podest posiada rozsuwany pomost umożliwiający nam zwiększenie zasięgu poziomego. Podesty spalinowe zostały wyposażone w bardzo mocne i niezawodne silniki diesla , ale żeby w pełni wykorzystać możliwości podestu należy pamiętać o niedopuszczeniu do pełnego zużycia paliwa , bo może dojść do sytuacji że system paliwowy się zapowietrzy  i nie będzie można kontynuować pracy (co będzie generowało przestój i straty).

 

WSZYSTKIE ZALETY JAKIE MAJĄ PODNOŚNIKI NOŻYCOWE
Jak wyżej – ogromna mobilność. Poza tym, łatwo nimi operować na nierównym terenie. Wiele branży korzysta z pewnego, sprawdzonego rozwiązania jakim jest podnośnik nożycowy spalinowy, między innymi dekarstwo, czy logistyka i ogólnie pojęty przemysł.

PODEST RUCHOMY SPALINOWY OD BAC POLSKA
Nasza oferta jest bardzo obszerna, jeżeli chodzi o podnośniki nożycowe. Dostępne są zwyżki takich producentów jak Genie , UpRight , JLG , SKYJACK , Liftlux , czy Hollandlift występujących w wysokościach od 9,75 do 32 m. Zapraszamy więc do skorzystania z możliwości jaką jest wynajem podnośników nożycowych, między innymi spalinowych. Z naszej strony możemy zagwarantować profesjonalne i bezpłatne doradztwo. Nasi specjaliści z BAC Polska wiedzą wszystko w kwestii podnośnik nożycowy, zwyżka. Zaufaj profesjonalistom i korzystaj ze sprawdzonego sprzętu. Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość ze strony Kontakt.

 

 

Zapytaj o ofertę >>>

 

show blocks helper

Wys. Robocza [m]

Waga [kg]

Max. Udźwig [kg]

Szer. Maszyny [m]