MASZ PYTANIA?

+48 957 529 277

LOKALIZACJA

WROCŁAW

Sprzęt gotowy do wykonywania zadań na wysokości

WYNAJEM PODNOŚNIKÓW WROCŁAW

numer #1 wśród firm

we WROCŁAWIU

Zajmujemy się wynajmowaniem podnośników nożycowych, teleskopowych, masztowych, podestów, ładowarek teleskopowych oraz wózków widłowych. Bac Polska świadczy usługi wynajmowania podnośników na terenie całego Wrocławia.

Co nas wyróżnia?

Bac Polska

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.

Chcemy, żebyś był usatysfakcjonowany swoją decyzją o wynajęciu w naszej firmie podnośnika oraz wiemy, że nie będziesz zawiedziony wynikami. Nasz profesjonalny serwis weryfikuje wszystkie zwyżki oferowane przez naszą firmę. Następnie eliminuje on wszelkie nieprawidłowości (uszkodzenia lub awarie), które mogą w nich wystąpić. Wynajmując w naszej firmie podnośniki, masz gwarancję, iż w każdej sytuacji będą one wydajne w 100%. Dysponujemy wykwalifikowanymi autami serwisowymi oraz fachowcami, którzy przeprowadzają przeglądy, jak również zapewniają jakość naszego produktu. Za sprawą naszych zwyżek oraz podnośników, które sprawdziliśmy pod kątem powodzenia, jak również niezawodności, poczujesz się pewniej oraz dużo bardziej bezpiecznie. Nie ryzykuj podczas wykonywania pracy na wysokości i wybierz wynajem naszych podnośników oraz zwyżek!

0 k+
Wynajętych zwyżek
do 0
Metrów wysokości
0
Siedzib w Polsce
0 k+
Wynajętych podnośników

Bac Polska

Flota podnośników czekająca na Ciebie

Nasza firma oferuje Państwu wynajem zwyżek, za których sprawą czynności wykonywane na wysokościach staną się bezpieczne. Do waszej dyspozycji oddajemy różne marki podnośników, które mogą służyć do wykonywania rozmaitych zleceń. Chcesz wynająć podnośnik nożycowy służący do wykonywania zadań w magazynie, czy może potrzebujesz wynająć podnośnik koszowy, który to pomoże przeprowadzić Ci pracę nawet w ciężko dostępnych miejscach? Zadzwoń do nas już dzisiaj i wynajmij podnośnik we Wrocławiu.

Postaw na właściwy sprzęt, który możesz dopasować do swoich wymagań oraz budżetu. Dysponujemy zróżnicowaną flotę podnośników, która zadowoli każde Twoje zapotrzebowania przemysłowe i budowlane.

zawarte we wszystkich usługach:

Profesjonalizm

Serwis

Konserwacja

Transport

Doradztwo

Bezpieczeństwo

Jakość, której możesz zaufać

Najlepszy wybór podnośników we Wrocławiu

Dysponujemy ogromnym asortymentem podnośników nożycowych światowych firm takich jak na przykład: Zoomlion, Genie, Holland Lift, JLG, Haulotte, Genie oraz wiele innych. Możesz Wybrać taki podnośnik, który będzie odpowiadać wszystkim Twoim potrzebom. Nie ważne czy chcesz wynająć podnośnik służący do prac wewnętrznych lub zewnętrznych, w naszej firmie znajdziesz świetny podnośnik na dowolną okazję.

Potrzebujesz przeprowadzić pracę na wysokości, ale masz kłopoty z manewrowaniem w miejscu wykonywania swojej pracy? Wypróbuj naszą flotę podnośników elektrycznych – posiadamy coś dla wszystkich naszych Klientów!

img 20210521 wa0007
Haulotte Optimum 8

Nie możesz być ekspertem bez odpowiedniego sprzętu

Ułatwiamy Twoją pracę na wysokości.

Dla każdego, kto potrzebuje wynająć podnośnik koszowy bądź podnośnik nożycowy, oferujemy flotę nowoczesnych oraz najkorzystniejszych sprzętów służących do wykonywania powierzonych im zadań na wysokości, zawsze w idealnym stanie technicznym, jak również dostępnych w dzień i oraz czasie, w którym go potrzebujesz. Dostępne w naszej firmie podnośniki pomogą rozwiązać wszystkie kłopoty związane z pracą na wysokości. Nie możesz podejmować ryzyka, jeśli wykonujesz pracę na wysokości – skorzystaj z naszych podnośników, dzięki którym będzie to bezpieczne!

Oferujemy

Najlepsze podnośniki nożycowe i teleskopowe na wynajem

Znamy się na wynajmie podnośników

Oferujemy najkorzystniejszy wybór podnośników we Wrocławiu. Wynajem świetnego podnośnika nożycowego, teleskopowego bądź również przegubowego, który jest odpowiedni do wykonywanej przez Państwa pracy nigdy nie było prostsze. W naszej ofercie posiadamy wiele podnośników światowych producentów. Pomożemy Ci oszczędzić pieniądze oraz czas za sprawą naszej szerokiej możliwości wyboru sprzętu, który spełni wszystkie postawione mu przez Ciebie zadania.

Możesz polegać na naszej eksperckiej wiedzy oraz doświadczeniu w obszarze bezpiecznych wysokości pracy. Pomagamy znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twoich wymagań, a także zaproponujemy najkorzystniejszą ofertę wynajmu.

Genie Z-45/25J RT

FAQ

Pytania i Odpowiedzi

Oferowane podnośniki umożliwiają pracę od 5,7 m do nawet 58 metrów wysokości. Doskonale sprawdzą się przy budowie domu czy też pracach magazynowych. Podnośniki nożycowe mogą być używane w zamkniętych pomieszczeniach, czy też na zewnątrz, z kolei podnośniki przegubowe oraz teleskopowe doskonale sprawdzą się przy pracach budowlanych, oraz naprawczych.

Pracowanie na ładującej się zwyżce fatalnie wpływa na czas funkcjonowania jej akumulatorów, zatem w trakcie ładowania zalecamy nie podejmować jakichkolwiek prac, żeby podnośnik działał bezawaryjnie jak najdłużej.

Ceny podnośników nożycowych oraz podnośników teleskopowych różnią się w dużym stopniu od oferowanych wielkości, typu czy też modelu.

Zatem jakie są czynniki, które mają wpływ na ich cenę?

W pierwszej kolejności rozmiar jest kluczowym czynnikiem określającym koszty. Im większy udźwig podnośnika nożycowego lub podnośnika teleskopowego, tymże również będzie on droższy. Na przykład podnośnik nożycowy o udźwigu 10 ton i rozmiarze 10 metrów będzie kosztował o wiele więcej niż model o udźwigu 3 ton i rozmiarze 5 metrów. Rozmiar ma dodatkowo wpływ na to, ile miejsca zajmuje w trakcie użytkowania – np. wówczas gdy operator musi poruszać się po ciasnych pomieszczeniach czy też omijać przeszkody. Należy również brać też pod uwagę wymiary każdego typu. Pewne modele są wyższe od innych, dlatego posiadają różne wysokości prześwitu – co może skomplikować ich transport.

Korzyści z wynajmu podnośników nożycowych jest mnóstwo. Wynajem podnośników umożliwia firmom sprawdzić ten sprzęt bez żadnych zobowiązań przed podjęciem decyzji o jego kupnie i zapłaceniem za niego wprost.

Podnośniki nożycowe to doskonała opcja dla firm, które potrzebują podnośnika służącego do prac magazynowych, bądź na hali.

Korzyści z wynajmu podnośnika nożycowego to:

– Nie ma konieczności posiadania licencji operatora

– Pojazd można prowadzić pod wyposażeniem

– Jest łatwy w użyciu

Jest wiele korzyści związanych z  wynajmem ładowarki teleskopowej. Nie potrzebujesz żadnych licencji ani pozwoleń, gdyż wystarczy zapłacić kaucję za maszynę, a firma wynajmująca podnośnik teleskopowy otrzyma go z powrotem po jego użyciu.

Podnośniki teleskopowe są niezwykle przydatnym sprzętem przy pracy na zewnątrz, kiedy potrzeba się dostać do ciężko dostępnych miejsc. Umożliwiają łatwy oraz szybki sposób bezpiecznego przemieszczania pracowników na duże wysokości.

referencje

Co mówią nasi klienci

Współpracujemy z naszymi Klientami, żeby dostarczyć im właściwy sprzęt potrzebny do wykonania odpowiednich zadań. Nasi mechanicy są przeszkoleni w zakresie obsługi oraz naprawy naszych zwyżek, dzięki czemu możesz być pewny, że otrzymasz najlepszą obsługę Klienta oraz sprawny sprzet.

Stale bardzo dobra współpraca. Kontaktowa ekipa. Bezproblemowa obsługa.
Maciej Luboiński
Google
Jeśli chcesz wynająć podnośnik to tylko tu 🙂 Panowie są elastyczni, pomogą, doradzą, a my możemy zrobić swoją robotę:))
Paweł Chodakowski
Google

Oferujemy Państwu wynajem zwyżek we Wrocławiu, które ułatwią pracę na różnych wysokościach; nawet do 58 metrów, oraz sprawią, że pozostaną one bezpieczne.

Chcesz porozmawiać przez telefon lub złożyć zapytanie ofertowe?

Zostaw numer oddzwonimy...

Formularz