Nowe podesty ruchome

BAC Polska – oficjalny dealer marki Zoomlion.

Oferujemy na sprzedaż nowe podesty ruchome elektryczne-zasilane bateriami litowymi oraz podnośniki spalinowe z silnikami nowej generacji.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem nowego podestu ruchomego, to jesteś na właściwej stronie. BAC Polska posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży podnośników. Jesteśmy oficjalnym dealerem producenta podnośników Zoomlion. Marka jest światowym liderem w branży budowlanej. Natomiast w branży podnośników jest najbardziej dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem sklasyfikowanym w gronie pięciu największych firm świata. Oferowane przez nas podesty ruchome są produkowane według najnowszych technologii dostępnych na świecie.

W 2020 roku Zoomlion wprowadził baterie litowe w technologii LFP, do swoich wszystkich oferowanych maszyn elektrycznych. Są to baterie litowo forforanowo żelazowe – LifePO4 , których ogniwa wykazują zwiększoną w stosunku do innych technologii, odporność na niewłaściwe warunki eksploatacji, wysokie i niskie temperatury, a ich żywotność jest kilkukrotnie większa niż standardowych baterii kwasowych czy AGM. Bateria LifePO4 jest najbezpieczniejszą w użytkowaniu baterią.

Modele z zasilaniem spalinowym, wykorzystują nowoczesny silnik Kubota Stage V, który charakteryzuje się cichą pracą, dużą mocą i bardzo niską emisją szkodliwych substancji wydalanych do atmosfery.

Zoomlion stosuje wysokiej jakości , renomowanych firm komponenty , jak np. systemy sterowania Bosch-Rexroth,  Delta-tech czy Sauer Danfos. Maszyny które oferujemy Państwu to nie tylko bezpieczeństwo i ekologia , ale  również gwarancja jakości i efektywnej pracy.

Na stronie znajdziesz podesty nożycowe elektryczne, podesty nożycowe spalinowe, podnośniki teleskopowe elektryczne i spalinowe.

Firma BAC Polska oferuje:

 • Podesty ruchome dostępne od ręki
 • Serwis w całej Polsce
 • Szeroki asortyment części zamiennych
 • Obsługa UDT
 • Leasing finansowy
 • Długi oraz krótki wynajem
 • Fachowe doradztwo
 • Miłą i owocną współpracę
Producent

Rodzaj

Wys. Robocza [m]

Max. Udźwig [kg]

Waga [KG]

Poznaj światowej klasy podnośniki Zoomlion z BAC Polska

Zapraszamy do odkrycia światowej klasy podnośników marki Zoomlion, oferowanych przez BAC Polska - oficjalnego dealera tej prestiżowej marki w Polsce. Działając na rynku już od 1992 roku, Zoomlion Heavy Industry Science and Technology Co., Ltd. jest jednym z czołowych producentów maszyn budowlanych i rolniczych na świecie, a teraz ich produkty dostępne są także w Polsce dzięki BAC Polska.

Nasza firma oferuje innowacyjne i wydajne podnośniki, które idealnie sprawdzą się w różnych branżach. W naszym parku maszyn znajdują się podnośniki teleskopowe oraz nożycowe, zasilane elektrycznie lub spalinowo. Dzięki temu mamy pełną gamę maszyn, które pozwolą na realizację nawet najbardziej wymagających zadań.

Cieszymy się, że możemy zaoferować Państwu podnośniki Zoomlion, które są synonimem innowacyjności i jakości. Zapewniamy, że nasza flota maszyn stale się rozwija, tak aby dostarczyć Państwu najwyższej jakości sprzęt, który pomoże w realizacji zadań z najwyższą precyzją i bezpieczeństwem. Dołącz do naszych zadowolonych klientów i przekonaj się, jak wydajne i niezawodne mogą być podnośniki Zoomlion.

Zapytaj o zakup podnośnika

Planujesz kupić podest ruchomy? Oferujemy szeroką gamę maszyn dostosowaną do wszelkich potrzeb. Podnośniki, które oferujemy na sprzedaż charakteryzują się jakością wykonania każdego elementu. Posiadają duży udźwig oraz pracują na różnych wysokościach roboczych. Wybierz podnośnik nożycowy lub teleskopowy, który znacząco usprawni wykonywanie zadań.
Jeżeli nie jesteś zdecydowany na konkretny model, zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi. Możesz również złożyć zapytanie wypełniając formularz kontaktowy. Na pewno nie pozostaniesz bez odpowiedzi.

Formularz kontaktowy

Upuść pliki tutaj lub
Akceptowane typy plików: jpg, gif, png, Maks. rozmiar pliku: 200 MB.
  Zgoda(wymagane)
  To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.
  hubert piejko bacpolska sprzedaz

  Hubert Piejko

  501 371 172

  WhatsApp

  marcin ryba bac polska

  Marcin Ryba

  512 196 403

  WhatsApp

  gerben sloijer

  Gerben Slooijer

  509 590 649

  WhatsApp

  Zadzwoń teraz