Sprzedaż zwyżka podnośnik koszowy podest ruchomy ZOOMLION

BAC Polska – oficjalny dealer marki Zoomlion.
Oferujemy na sprzedaż nowe podesty ruchome elektryczne – zasilane bateriami litowymi oraz podnośniki spalinowe z silnikami nowej generacji.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem nowego podestu ruchomego, to jesteś na właściwej stronie. BAC Polska posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży podnośników. Jesteśmy oficjalnym dealerem producenta podnośników Zoomlion. Marka jest światowym liderem w branży budowlanej. Natomiast w branży podnośników jest najbardziej dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem sklasyfikowanym w gronie pięciu największych firm świata. Oferowane przez nas podesty ruchome są produkowane według najnowszych technologii dostępnych na świecie.

W 2020 roku Zoomlion wprowadził baterie litowe w technologii LFP, do swoich wszystkich oferowanych maszyn elektrycznych. Są to baterie litowo fosforanowo żelazowe – LifePO4 , których ogniwa wykazują zwiększoną w stosunku do innych technologii, odporność na niewłaściwe warunki eksploatacji, wysokie i niskie temperatury, a ich żywotność jest kilkukrotnie większa niż standardowych baterii kwasowych czy AGM. Bateria lithium iron phosphate LifePO4 jest najbezpieczniejszą w użytkowaniu baterią.

Modele z zasilaniem spalinowym, wykorzystują nowoczesny silnik Kubota Stage V, który charakteryzuje się cichą pracą, dużą mocą i bardzo niską emisją szkodliwych substancji wydalanych do atmosfery.

Zoomlion stosuje wysokiej jakości , renomowanych firm komponenty , jak np. systemy sterowania Bosch-Rexroth,  Delta-tech czy Sauer Danfos. Maszyny które oferujemy Państwu to nie tylko bezpieczeństwo i ekologia , ale  również gwarancja jakości i efektywnej pracy.

Na stronie znajdziesz podesty nożycowe elektryczne, podesty nożycowe spalinowe, podnośniki teleskopowe elektryczne i spalinowe. Zapraszamy także do odwiedzenia naszego sklepu internetowego z częściami Zoomlion.

W aktualnej ofercie na sprzedaż zawsze znajdziesz 100 dostępnych podnośników Zoomlion na naszym magazynie, a dzięki bardzo atrakcyjnym warunkom finansowania nasi doradcy będą mogli przedstawić optymalną ofertę leasingu na wybrany model podnośnika.

Firma BAC Polska oferuje:

Podesty ruchome dostępne od ręki
Serwis w całej Polsce
Szeroki asortyment części zamiennych
Obsługa UDT
Leasing finansowy
Długi oraz krótki wynajem
Fachowe doradztwo
Miłą i owocną współpracę

Producent

Rodzaj

Wys. Robocza [m]

Max. Udźwig [kg]

Waga [KG]

Poznaj światowej klasy podnośniki Zoomlion z BAC Polska

Odkryj światowej klasy podnośniki teleskopowe i nożycowe marki Zoomlion, dostępne w ofercie BAC Polska - oficjalnego dealera tej prestiżowej marki na terenie Polski. Zoomlion Heavy Industry Science and Technology Co., Ltd., działający na rynku od 1992 roku, to jeden z liderów w produkcji maszyn budowlanych i rolniczych na świecie. Dzięki współpracy z BAC Polska, ich innowacyjne produkty są teraz dostępne również dla polskich klientów.

Nasza oferta obejmuje zaawansowane technologicznie podnośniki teleskopowe i nożycowe, które sprawdzą się w wielu branżach. W naszej flocie znajdują się zarówno modele zasilane elektrycznie, jak i spalinowo, co pozwala na elastyczne dopasowanie maszyn do specyfiki i wymagań każdego zadania.

Podnośniki Zoomlion, które oferujemy, są synonimem innowacyjności i jakości. Nasza flota maszyn jest stale aktualizowana, aby zapewnić Państwu dostęp do sprzętu najwyższej klasy, gwarantującego precyzyjność i bezpieczeństwo podczas realizacji zadań na wysokościach. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i przekonaj się, jak efektywne i niezawodne mogą być podnośniki teleskopowe i nożycowe marki Zoomlion.

Zapytaj o zakup podnośnika

Planujesz kupić podest ruchomy? Oferujemy szeroką gamę maszyn dostosowaną do wszelkich potrzeb. Podnośniki, które oferujemy na sprzedaż charakteryzują się jakością wykonania każdego elementu. Posiadają duży udźwig oraz pracują na różnych wysokościach roboczych. Wybierz podnośnik nożycowy lub teleskopowy, który znacząco usprawni wykonywanie zadań.
Jeżeli nie jesteś zdecydowany na konkretny model, zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi. Możesz również złożyć zapytanie wypełniając formularz kontaktowy. Na pewno nie pozostaniesz bez odpowiedzi.

Formularz kontaktowy

Upuść pliki tutaj lub
Akceptowane typy plików: jpg, gif, png, Maks. rozmiar pliku: 200 MB.
    Zgoda(wymagane)
    To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.
    Zadzwoń teraz