Używane podesty ruchome

Podnośniki od BAC Polska to najlepszy możliwy wybór. Jesteśmy liderem na polskim rynku w branży podestów samojezdnych. Nasza flota maszyn stale się powiększa, a my swoją ofertą dostosowujemy się do potrzeb klientów.

  • Firma BAC Polska oferuje używane podesty ruchome takich marek jak: JLG, Genie, Haulotte, Skyjack, Lgmg, Dingli, Magni, Sinoboom
  • Wszystkie maszyny posiadają badania Urzędu Dozoru Technicznego oraz są w pełni sprawne i gotowe do pracy
  • Używane podesty ruchome jakie mamy przeznaczone na sprzedaż, możemy podzielić na teleskopowe oraz nożycowe, zasilane elektrycznie bądź spalinowo
  • Dowozimy zwyżki do klienta pod wskazany adres
Producent

Rodzaj

Wys. Robocza [m]

Max. Udźwig [kg]

Waga [KG]

Zapytaj o zakup podnośnika

Planujesz kupić podest ruchomy? Oferujemy szeroką gamę maszyn dostosowaną do wszelkich potrzeb. Podnośniki, które oferujemy na sprzedaż charakteryzują się jakością wykonania każdego elementu. Posiadają duży udźwig oraz pracują na różnych wysokościach roboczych. Wybierz podnośnik nożycowy lub teleskopowy, który znacząco usprawni wykonywanie zadań.
Jeżeli nie jesteś zdecydowany na konkretny model, zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi. Możesz również złożyć zapytanie wypełniając formularz kontaktowy. Na pewno nie pozostaniesz bez odpowiedzi.

Formularz kontaktowy

Upuść pliki tutaj lub
Akceptowane typy plików: jpg, gif, png, Maks. rozmiar pliku: 200 MB.
    Zgoda(wymagane)
    To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

    Zadzwoń teraz