Podesty Nożycowe Spalinowe od 10M do 33.5M

Wynajem podnośników nożycowych spalinowych

 • BAC Polska oferuje pełen asortyment spalinowych podnośników nożycowych przeznaczonych na wynajem
 • Do prac zewnętrznych w trudnym terenie, posiadamy na wynajem solidne podnośniki nożycowe z napędem 4×4 oraz udźwigiem wynoszącym nawet do 1400 kg
 • Oferujemy bezpłatne porady eksperckie oraz transport na terenie całej Polski!
Producent

Rodzaj

Wys. Robocza [m]

Max. Udźwig [kg]

Waga [KG]

Zapytaj o podest ruchomy na wynajem

Potrzebujesz wynająć podnośnik? BAC Polska oferuje podesty ruchome dostosowane do potrzeb Klienta. Naszej firmie zaufało już tysiące firm i osób prywatnych. Wykorzystujemy zebrane doświadczenie do dalszej współpracy. Maszyny, które oferujemy na wynajem posiadają różny udźwig oraz maksymalną wysokość roboczą. Zapewniamy transport we wskazane miejsce, a to wszystko w atrakcyjnych cenach. Nie zwlekaj, skontaktuj się telefonicznie z naszymi pracownikami lub wypełnij formularz kontaktowy. Na pewno nie pozostaniesz bez odpowiedzi.

Formularz kontaktowy

Upuść pliki tutaj lub
Akceptowane typy plików: jpg, gif, png, Maks. rozmiar pliku: 200 MB.
  Zgoda(wymagane)
  To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.
  Rafał Lenartowicz, pracownik BAC Polska, w koszulce z logo Zoomlion.

  Rafał Lenartowicz

  +48 502 733 844

  robert spirydowicz

  Robert Spirydowicz

  600 235 095

  WhatsApp

  Podnośniki nożycowe spalinowe to przede wszystkim możliwość terenowe. Dzięki zastosowaniu napędów 4 x4  znacząco ułatwiają pracę w trudnym terenie , a ponadto podesty zostały wyposażone w specjalne ogumienie wypełnione elastomerem dzięki temu są bardzo odporne na uszkodzenia które mogą powstać  na terenie budowy.  Każdy podest wyposażony jest w podpory stabilizacyjne , dzięki nim praca może odbywać się po pierwsze bezpiecznie oraz w terenie o większym nachyleniu .Podesty nożycowe spalinowe mają zastosowanie w pracach na zewnątrz lub w pomieszczeniach o bardzo dobrej wentylacji. Każdy podest posiada rozsuwany pomost umożliwiający nam zwiększenie zasięgu poziomego. Podesty spalinowe zostały wyposażone w bardzo mocne i niezawodne silniki diesla , ale żeby w pełni wykorzystać możliwości podestu należy pamiętać o niedopuszczeniu do pełnego zużycia paliwa , bo może dojść do sytuacji że system paliwowy się zapowietrzy  i nie będzie można kontynuować pracy (co będzie generowało przestój i straty).

  Wszystkie zalety jakie mają podnośniki nożycowe

  Jak wyżej – ogromna mobilność. Poza tym łatwo nimi operować na nierównym terenie. Wiele branży korzysta z pewnego, sprawdzonego rozwiązania, jakim jest podnośnik nożycowy spalinowy, między innymi dekarstwo, czy logistyka i ogólnie pojęty przemysł.

  Podest ruchomy spalinowy od Bac Polska

  Nasza oferta jest bardzo obszerna, jeżeli chodzi o podnośniki nożycowe. Dostępne są zwyżki takich producentów jak Genie , UpRight , JLG , SKYJACK , Liftlux , czy Hollandlift występujących w wysokościach od 9,75 do 32 m. Zapraszamy więc do skorzystania z możliwości, jaką jest wynajem podnośników nożycowych, między innymi spalinowych. Z naszej strony możemy zagwarantować profesjonalne i bezpłatne doradztwo. Nasi specjaliści z BAC Polska wiedzą wszystko w kwestii podnośnik nożycowy, zwyżka. Zaufaj profesjonalistom i korzystaj ze sprawdzonego sprzętu. Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość ze strony Kontakt.

  Zadzwoń teraz