Podesty Przegubowe -Teleskopowe Elektryczne od 10M do 41M

Wynajem podnośników przegubowych teleskopowych elektrycznych

 • Podnośniki przegubowe teleskopowe elektryczne wynajmowane w BAC Polska łączą zasięg z określoną wysokością przegubu
 • W ten sposób możesz doskonale pracować wzdłuż przeszkód, które znajdują się w pomieszczeniu
 • W BAC Polska możesz wynająć podnośnik przegubowy elektryczny o wysokości roboczej od 11,55 m do 40,22 m i udźwigu od 230 do 454 kg
 • BAC możesz wynająć podnośniki przegubowe teleskopowe elektryczne marki Zoomlion, które dzięki zastosowaniu napędów elektrycznych 4×4 nadają się do pracy wewnątrz, jak i w terenie. Są to m.in. modele ZA20JE o wysokości roboczej 21,50 m oraz model ZT38JE o wysokości roboczej 40,22 m
 • Oferujemy bezpłatne porady ekspertów na miejscu oraz szybką dostawę dzięki naszej własnej usłudze transportowej. Działamy na terenie całej Polski!
Producent

Rodzaj

Wys. Robocza [m]

Max. Udźwig [kg]

Waga [KG]

Zapytaj o podest ruchomy na wynajem

Potrzebujesz wynająć podnośnik? BAC Polska oferuje podesty ruchome dostosowane do potrzeb Klienta. Naszej firmie zaufało już tysiące firm i osób prywatnych. Wykorzystujemy zebrane doświadczenie do dalszej współpracy. Maszyny, które oferujemy na wynajem posiadają różny udźwig oraz maksymalną wysokość roboczą. Zapewniamy transport we wskazane miejsce, a to wszystko w atrakcyjnych cenach. Nie zwlekaj, skontaktuj się telefonicznie z naszymi pracownikami lub wypełnij formularz kontaktowy. Na pewno nie pozostaniesz bez odpowiedzi.

Formularz kontaktowy

Upuść pliki tutaj lub
Akceptowane typy plików: jpg, gif, png, Maks. rozmiar pliku: 200 MB.
  Zgoda(wymagane)
  To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.
  Rafał Lenartowicz, pracownik BAC Polska, w koszulce z logo Zoomlion.

  Rafał Lenartowicz

  +48 502 733 844

  robert spirydowicz

  Robert Spirydowicz

  600 235 095

  WhatsApp

  Podesty teleskopowe pozwalają na pracę na znacznych wysokościach także w terenie nieutwardzonym.

  Ramię podestu teleskopowego umożliwia dostanie się do miejsc trudno dostępnych. Konstrukcja teleskopowa zapewnia duży wysięg boczny przy równie dużej wydajności mechanizmu unoszenia, jak też dokonywać obrotu o 360°. Podesty teleskopowo-przegubowe umożliwiają prace na znacznych wysokościach, jak również w strefie poniżej poziomu terenu. Znajdują zastosowanie w obszarze nieutwardzonym. Zastosowanie napędu na cztery koła pozwala wykorzystać urządzenie nawet w bardzo trudnych warunkach terenowych. Podesty teleskopowe napędzane silnikiem spalinowym znajdują zastosowanie szczególnie w terenie nieutwardzonym tam, gdzie prace wykonywane są na znacznych wysokościach. Łamane ramię teleskopu umożliwia docieranie do miejsc trudno dostępnych, również znajdujących się poniżej terenu, na którym jest urządzenie. Posiadają napęd na 4 koła, są w pełni sterowalne z górnego i dolnego pulpitu, przy maksymalnej wysokości roboczej, zaś ramię teleskopu może się przemieszczać zarówno w pionie, jak i w poziomie oraz dokonywać obrotu o 360°. Modele teleskopowe posiadają zakres roboczy od 10 do 36 metrów. Napęd na cztery koła z osią oscylującą zapewnia ogromną wydajność w terenie. Kompaktowe wymiary i system zapobiegania kołysaniu się to atuty do pracy w wąskich miejscach, do których nie mają dostępu standardowe maszyny.

  Zadzwoń teraz