Transport Podnośników

Transport podnośników, zwyżek, podestów ruchomych w Polsce i Europie

Wynajęty sprzęt dostarczamy własnym transportem na terenie całej Polski. Nasze działania nie ograniczają się jednak tylko i wyłącznie do pracy na obszarze naszego kraju. Jesteśmy w stanie dostarczyć podnośniki, zwyżki i podesty ruchome w dowolne miejsce w Europie, co czyni nas liderem w branży sprzedaży i wynajmu podestów samojezdnych.

transport podnosnikow zwyzek podestow ruchomych w polsce europie
wlasna flota transportowa

Własna flota transportowa

BAC Polska posiada wiele samochodów ciężarowych, zestawy z naczepami niskopodwoziowymi oraz auto lawety przygotowane na transport wynajmowanych podnośników, zwyżek, podestów ruchomych.

Każdy z naszych pojazdów został specjalnie przystosowany do przewozu wynajmowanych przez nas maszyn, dzięki temu rozładunek może odbyć się na rampę lub poziom ziemi.

W naszej flocie pojazdów nie brakuje aut serwisowych, które są w stanie dotrzeć do Klienta w każde miejsce w Polsce i Europie!

Wszystkie samochody wyposażone są w nawigację satelitarną GPS, jak też CB radio, dzięki czemu skracamy czas transportu do minimum.

Wygoda i bezpieczeństwo w transporcie

Drogi Kliencie, nie musisz się martwić organizacją transportu, dotrzemy z zakupionym lub wynajętym sprzętem we wskazane miejsce!

Zamawiając naszą usługę masz zagwarantowany szybki i bezpieczny transport wynajmowanych podnośników, zwyżek, podestów ruchomych.

Wszelkie kwestie dotyczące planowania transportu, logistyki oraz innych problematycznych przedsięwzięć związanych z dokumentacją, ubezpieczeniem, zabezpieczeniem transportu zostaną dopilnowane przez naszych wykwalifikowanych pracowników.

Nasz transport to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają podnośników z możliwym dojazdem w miejsce przeznaczenia.

Zapewniamy profesjonalną obsługę!

transport bac polska3

Nasza gwarancja

Dostarczane maszyny zawsze odpowiednio zabezpieczamy.


Nasze profesjonalne podejście do pracy i nieograniczone możliwości, jakie daje nam zaplecze sprzętowe, pozwalają zadbać o dobro wynajmowanego sprzętu i satysfakcję Klienta.

Dokładamy wszelkich starań, aby wynajęte lub zakupione podnośniki, podesty ruchome, zwyżki dojeżdżały do Państwa na czas, będąc jednocześnie w pełni sprawne technicznie. Dotrzemy wszędzie! Zakup podnośników Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Poznań, Łódź, Szczecin czy Gdańsk będzie niezwykle prosty.

Nasi kierowcy dotrą do Klienta najszybciej jak to możliwe! Ustal miejsce i czas i ciesz się profesjonalnym sprzętem, dowozem oraz serwisem najwyższej jakości! 

Koszty transportu uzależnione są od:

  • wielkości urządzenia (wagi)
  • odległości do miejsca dostawy
  • ilości wynajmowanych urządzeń

Przy transporcie podnośników zapewniamy:

  • bezpieczny transport naszych podnośników, zwyżek, podestów ruchomych, maszyn
  • dostawę i odbiór
  • korzystne ceny dostawy
  • elastyczne terminy dostawy
  • w pełni profesjonalnie wsparcie

Jak ustalić szczegóły transportu?

Aby ustalić szczegóły transportu wystarczy skontaktować się z nami oraz podać miejsce i czas, kiedy maszyna będzie potrzebna! My zajmiemy się resztą!

Zdecyduj się na zakup lub wynajem już dziś!

Zapraszamy do współpracy i czekamy na kontakt!

Zadzwoń teraz