BAC Polska. Autoryzowany dealer marki Zoomlion

zoomlionjpg

Więcej o Zoomlion

Zoomlion Heavy Industry Science and Technology Co., Ltd. jest producentem maszyn budowlanych oraz rolniczych. Firma została założona w 1992 roku, a siedziba znajduje się w Changsha, Hunan w Chinach.

Od 2020 roku firma BAC Polska jest oficjalnym dealerem marki Zoomlion na podesty ruchome w Polsce. Cieszymy się, że naszą flotę maszyn stale zasilają podnośniki światowego producenta. Zwyżki, którymi dysponujemy charakteryzują się innowacyjnością. W naszym parku maszyn nie brakuje podnośników teleskopowych oraz nożycowych, które są zasilane elektrycznie lub spalinowo.

Rozwój na światowych rynkach

Firma bardzo szybko zaczęła się rozwijać, a efektem tego była ekspansja na światowe rynki. Zoomlion posiada swoje fabryki na całym świecie – 14 parków przemysłowo-technologicznych jest zlokalizowanych w Chinach oraz 5 za granicą, m.in. w Europie, Azji oraz Ameryce Południowej.

Linie produkcyjne, na których produkowane są maszyny Zoomlion uchodzą za jedne z najnowocześniejszych na świecie. To niezwykle ważne, ponieważ jest to dowód na najwyższą jakość urządzeń.

Zoomlion nie tylko skupia się na produkcji podestów ruchomych. W bogatej ofercie nie brakuje takich maszyn jak: żurawie, mobilne żurawie, betoniarki, koparki, ładowarki, buldożery, wózki widłowe, ciągniki rolnicze czy kombajny.

Podnośniki nożycowe i teleskopowe charakteryzują się mocną i stabilną konstrukcją, gwarantującą bezpieczną pracę na wysokościach

Podesty ruchome posiadają bezpośredni napęd elektryczny, co wpływa na mniejsze zużycie energii i większą ilość cyklów pracy  

Zwyżki są wyłożone na podłodze ryflowaną blachą, co czyni je niezwykle bezpiecznymi podczas wykonywanej pracy

Większość podestów ruchomych oferowanych przez BAC Polska jest zasilana bateriami litowo-jonowymi

Producent korzysta ze znanych i cenionych podzespołów, które gwarantują poprawę jakości podczas użytkowania

 

Piąte miejsce wśród producentów maszyn budowlanych na świecie

Zoomlion z każdym rokiem dynamicznie się rozwija. W 2021 roku marka znalazła się na piątym miejscu wśród producentów maszyn budowlanych na świecie. Zajmowaną lokatę należy szczególnie docenić, ponieważ w stosunku do 2020 roku, producent zanotował awans aż o pięć pozycji w rankingu.

Jednak to nie koniec planów marki Zoomlion. Producent zamierza w kolejnych latach wciąż dynamicznie się rozwijać, a celem jest awans o kolejne pozycje w rankingu.

O tym jak bardzo marka jest rozpoznawalna, niech świadczy stała obecność na światowych targach maszyn. To na nich producent przedstawia swoje podesty ruchome, następnie oferując je Klientom na całym świecie.

Bogata flota podestów ruchomych Zoomlion

BAC Polska zajmuje się sprzedażą i wynajmem nowoczesnych podestów ruchomych marki Zoomlion. Maszyny są używane w szczególności do prac budowlanych oraz naprawczych na wysokościach.

Dzięki współpracy z marką Zoomlion, oferujemy podnośniki o różnym udźwigu oraz maksymalnej wysokości roboczej. W naszej flocie maszyn nie brakuje podestów ruchomych zasilanych elektrycznie oraz spalinowo.

Dodatkowo część naszych podnośników jest zasilana bateriami litowo-jonowymi. Jest to nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu zwyżki stają się niezwykle przyjazne dla środowiska. Kolejnym atutem tych podestów ruchomych jest ładowanie, a w zasadzie jego dowolność. Jest to istotne, ponieważ nieregularne ładowanie nie wpływa na zużycie baterii.

Pytania i Odpowiedzi

Jak najbardziej. Zarówno podnośniki nożycowe, jak i podnośniki teleskopowe są dostępne w sprzedaży przez firmę BAC Polska. Ponadto oferujemy Państwu możliwość skorzystania z leasingu oferowanego przez naszego partnera DLL LEASING.

Nasza firma oferuje modele podnośników od 6,5 m (nożycowe) do 67,5 m (teleskopowe) wysokości roboczej.

W sprzedaży występują trzy oznaczenia podestów ruchomych:
HD – napędy hydrauliczne oraz wyposażone w akumulatory kwasowe.
DC – bezpośredni napęd elektryczny (oferuję większą bezawaryjność oraz cichą pracę), podest wyposażony został również w akumulatory kwasowe.
DC-Li – bezpośredni napęd elektryczny (oferuje większą bezawaryjność oraz cichą pracę), podest wyposażony został w akumulatory litowo-jonowe pozwalające na wydłużony czas pracy bez konieczności częstego ładowania. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasze podnośniki są bardziej ekologiczne i ekonomiczne.

Podnośniki nożycowe elektryczne charakteryzują się przede wszystkim różnymi dostępnymi wysokościami oraz udźwigiem. Wykonane są z mocnej i stabilnej konstrukcji, posiadają system diagnostyczny z wbudowanym ciekłokrystalicznym wyświetlaczem. Posiadamy w ofercie podesty ruchome z zasilaniem litowo-jonowym. Dzięki takiemu rozwiązaniu znacząco zwiększa się ilość cyklów pracy. Maszyny pozytywnie wpływają na środowisko naturalne.

Podnośniki teleskopowe możemy podzielić na elektryczne i spalinowe. Oferowane przez nas modele sprawdzą się w zamkniętych pomieszczeniach, jak również w terenie.
Teleskopowe podesty ruchome charakteryzują się dużą maksymalną wysokością roboczą. Nasze modele osiągają aż 67,5 metra.

BAC Polska oferuje możliwość dostarczenia podestu ruchomego pod adres klienta. Dodatkowo gwarantujemy pełną prezentację produktu. Istnieje możliwość przetestowania urządzenia na miejscu.

Zadzwoń teraz