Kostrzyn nad Odrą

BAC Polska jest przedsiębiorstwem oferującym samojezdne podesty ruchome przystosowane do prac na wysokościach. Centrala naszej firmy zlokalizowana jest w Kostrzynie nad Odrą. Lokalizacja jest bardzo dogodna dla odwiedzających. Szukaj nas przy drodze wojewódzkiej 132.

Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Zoomlion. W centrali – podobnie jak w pozostałych naszych oddziałach – są dostępne podnośniki na sprzedaż i wynajem. Dogodna lokalizacja stawia nas w gronie liderów zwyżek na tym terenie. Dotrzemy w każde miejsce, niezależnie czy będzie to Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Leszno, Poznań, Szczecin czy Świebodzin.

Niewielka odległość do granicy, pozwala nam nawiązywać kontakty i podejmować współpracę z firmami zlokalizowanymi za naszą zachodnią granicą. Działamy również na terenie Niemiec!

bacpolska oddzial kostrzyn wynajem zwyzki podnosnikow podesty ruchome

Adres


66-470 Kostrzyn n/O,
ul. Gorzowska 112

Przy drodze wojewódzkiej 132 Kostrzyn n/O-Gorzów Wlkp (odległość 45 km do Gorzowa Wlkp)

Województwo: lubuskie

+48 512 196 403

+48 957 529 277

info@bacpolska.pl

Nasz Zespół

kamil skierski

Kamil Skierski

Wynajem i Transport

+48 502 733 844

info@bacpolska.pl

robert spirydowicz

Robert Spirydowicz

Specjalista DS. Sprzedaży
i Wynajmu

+48 600 235 095

robert@bacpolska.pl

piotr buraczewski

Piotr Buraczewski

Koordynator Serwisu i UDT

+48 512 196 408

piotr@bacpolska.pl

kornelia bobola

Kornelia Bobola

Faktury

kornelia@bacpolska.pl

anna kawalec

Anna Kawalec

Windykacja

anna@bacpolska.pl

joanna hipsz

Joanna Hipsz

Księgowość i Kadry

joanna@bacpolska.pl

edyta petek

Edyta Pętek

Księgowość

ksiegowosc@bacpolska.pl

agnieszka slooijer

Agnieszka Slooijer

Płatności

agnieszka@bacpolska.pl

gerben sloijer

Gerben Slooijer

Dyrektor

+48 509 590 649

gerben@bacpolska.pl

Formularz Kontaktowy

Upuść pliki tutaj lub
Akceptowane typy plików: jpg, gif, png, Maks. rozmiar pliku: 2 GB.
    Zgoda(wymagane)
    To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.
    Zadzwoń teraz