Kostrzyn nad Odrą

BAC Polska jest przedsiębiorstwem oferującym samojezdne podesty ruchome przystosowane do prac na wysokościach. Centrala naszej firmy zlokalizowana jest w Kostrzynie nad Odrą. Lokalizacja jest bardzo dogodna dla odwiedzających. Szukaj nas przy drodze wojewódzkiej 132.

Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Zoomlion. W centrali – podobnie jak w pozostałych naszych oddziałach – są dostępne podnośniki na sprzedaż i wynajem. Dogodna lokalizacja stawia nas w gronie liderów zwyżek na tym terenie. Dotrzemy w każde miejsce, niezależnie czy będzie to Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Leszno, Poznań, Szczecin czy Świebodzin.

Niewielka odległość do granicy pozwala nam nawiązywać kontakty i podejmować współpracę z firmami zlokalizowanymi za naszą zachodnią granicą. Działamy również na terenie Niemiec!

bacpolska oddzial kostrzyn wynajem zwyzki podnosnikow podesty ruchome

Adres


66-470 Kostrzyn n/O,
ul. Gorzowska 112

Przy drodze wojewódzkiej 132 Kostrzyn n/O-Gorzów Wlkp (odległość 45 km do Gorzowa Wlkp)

Województwo: lubuskie

+48 512 196 403

+48 957 529 277

info@bacpolska.pl

Podnośniki Kostrzyn Wynajem Sprzedaż

Podnośniki Kostrzyn

Kostrzyn jest miejscem, w którym z sukcesem oferujemy wynajem podnośników koszowych i nożycowych. W naszej ofercie znajdziesz sprzęt renomowanych marek jak Genie, JLG, UpRight, Haulotte, o zróżnicowanej wysokości roboczej: od 10 m do 21 m dla modeli elektrycznych, oraz od 8 m do 25 m dla wariantów spalinowych. Oferujemy szeroki wybór podnośników, w tym przegubowe, teleskopowe oraz elektryczne, idealne do różnorodnych zastosowań.

Szybki i Prosty Wynajem

Nasze usługi wynajmu cechuje prostota i szybkość. Możemy dostarczyć podnośniki na samochodach, z operatorem lub bez zgodnie z Twoimi potrzebami. Wszystkie nasze maszyny są nowoczesne i niezawodne.

Optymalizacja Kosztów

W Kostrzynie i innych obsługiwanych miastach staramy się optymalizować koszty wynajmu. Cena zależy od czasu wynajmu, typu zwyżki oraz dodatkowych usług, jak operator czy specjaliści (np. elektryk, monter).

Wybór Podnośnika w Kostrzynie

Wybierając podnośnik w Kostrzynie, warto zwrócić uwagę na jego konstrukcję i przeznaczenie. Podnośniki elektryczne są idealne do prac wewnętrznych i na utwardzonych powierzchniach zewnętrznych, natomiast spalinowe sprawdzą się w terenie. Podnośniki teleskopowe i nożycowe oferują różne możliwości dostępu i wydajność pracy.

Zwyżka na Badaniach Technicznych w Kostrzynie

Oferujemy również serwis, sprzedaż części i przeglądy gwarancyjne zgodne z wymogami UDT dla wszystkich modeli podnośników.

Nasz Zespół

kamil skierski

Kamil Skierski

Wynajem i Transport

+48 502 733 844

info@bacpolska.pl

robert spirydowicz

Robert Spirydowicz

Specjalista DS. Sprzedaży
i Wynajmu

+48 600 235 095

robert@bacpolska.pl

piotr buraczewski

Piotr Buraczewski

Koordynator Serwisu i UDT

+48 512 196 408

piotr@bacpolska.pl

kornelia bobola

Kornelia Bobola

Faktury

kornelia@bacpolska.pl

anna kawalec

Anna Kawalec

Windykacja

anna@bacpolska.pl

joanna hipsz

Joanna Sieracka

Księgowość i Kadry

joanna@bacpolska.pl

edyta petek

Edyta Pętek

Księgowość

ksiegowosc@bacpolska.pl

agnieszka slooijer

Agnieszka Slooijer

Płatności

agnieszka@bacpolska.pl

gerben sloijer

Gerben Slooijer

Dyrektor

+48 509 590 649

gerben@bacpolska.pl

Formularz Kontaktowy

Upuść pliki tutaj lub
Akceptowane typy plików: jpg, gif, png, Maks. rozmiar pliku: 200 MB.
  Zgoda(wymagane)
  To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

  Kostrzyn nad Odrą – Twoje Centrum Podnośników

  BAC Polska, z centralą w Kostrzynie nad Odrą, jest liderem w branży samojezdnych podestów ruchomych. Nasza lokalizacja przy drodze wojewódzkiej 132 gwarantuje łatwy dostęp i dogodność dla klientów.

  Jako autoryzowany dealer Zoomlion, oferujemy szeroki wybór podnośników na sprzedaż i wynajem. Nasza obecność w Kostrzynie nad Odrą stawia nas w czołówce dostawców zwyżek na tym obszarze, umożliwiając szybki dostęp do miast takich jak Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Leszno, Poznań, Szczecin czy Świebodzin.

  Co więcej, dzięki bliskości granicy, aktywnie współpracujemy z firmami z Niemiec, rozszerzając nasz zasięg działania.

  Zadzwoń teraz