Wynajem długoterminowy

W firmie BAC Polska możesz skorzystać z usługi wynajmu długoterminowego, dającego Klientowi szereg korzyści.

Przez wynajem długoterminowy rozumiemy wynajem podnośnika koszowego lub podestu nożycowego na okres dłuższy niż 12 miesięcy. Wówczas Klient otrzymuje od nas sprzęt dostępny do użytku przez 24/7. Może z niego korzystać w każdej chwili, jakby był on jego własnością.

W przypadku wynajmu długoterminowego wszelkie koszty eksploatacyjne, takie jak serwis, przeglądy UDT, transport są po stronie BAC Polska. W ten sposób Klient znacznie redukuje koszty obsługi. Proponowane przez nas maszyny do wynajmu długoterminowego są sprzętem najnowszym, w pełni sprawnym i zapewniającym efektywną i bezpieczną pracę na wysokości.

Dla kogo polecamy wynajem długoterminowy podestów ruchomych?

Opcja wynajmu długoterminowego podnośnika jest doskonałym rozwiązaniem dla wielu branż między innymi:

  • w branży przemysłowej – każdy zakład produkcyjny sukcesywnie wykorzystuje podnośniki do wykonania przeglądów serwisowych obiektów, czy bieżących napraw instalacji podsufitowych lub oświetleniowych.
  • w branży logistycznej i magazynowej – podnośnik, który jest dostępny w obiekcie 24/7 może być wykorzystany zarówno przy realizacji bieżących działań związanych z kompletacją towarów, utrzymaniem obiektu, jak i okresowych inwentaryzacji.
  • w sklepach budowlano – remontowych – doskonała pomoc w szybkim transporcie towarów oraz w bieżącej obsłudze obiektu w zakresie, chociażby czyszczenia elewacji czy wymiany oświetlenia.

Mamy dla Ciebie najlepszy sprzęt z bateriami litowymi marki Zoomlion.

Zadzwoń teraz