Wynajem Podestów Ruchomych Zwyżek Podnośników

Oferujemy podesty ruchome na wynajem w atrakcyjnych cenach o wysokości do 58 metrów.

 • BAC Polska oferuje na wynajem szeroką gamę podestów ruchomych
 • Mamy już ponad 600 sztuk podnośników, które udostępniamy dla Klientów
 • Z nami możesz wypożyczyć niemal każdy podnośnik elektryczny bądź spalinowy
 • Posiadamy podesty ruchome o wysokości roboczej do 58 metrów
 • Mamy cztery oddziały, co sprawia, że jesteśmy w stanie wynająć podnośniki na terenie całego kraju
 • Oferujemy transport zwyżek na obszarze całej Polski
 • Nasz serwis jest w stanie dotrzeć do Klienta maksymalnie w ciągu 24 godzin
 • BAC Polska posiada największy asortyment podestów ruchomych w Polsce
 • Oferujemy wynajem długoterminowy oraz krótkoterminowy
 • Posiadamy nowoczesny park maszyn
 • Jesteśmy w stanie udostępnić podnośniki marki Zoomlion
 • Niektóre podesty ruchome udostępnione na wynajem posiadają baterie litowo-jonowe
Producent

Rodzaj

Wys. Robocza [m]

Max. Udźwig [kg]

Waga [KG]

Zapytaj o podest ruchomy na wynajem

Potrzebujesz wynająć podnośnik? BAC Polska oferuje podesty ruchome dostosowane do potrzeb Klienta. Naszej firmie zaufało już tysiące firm i osób prywatnych. Wykorzystujemy zebrane doświadczenie do dalszej współpracy. Maszyny, które oferujemy na wynajem posiadają różny udźwig oraz maksymalną wysokość roboczą. Zapewniamy transport we wskazane miejsce, a to wszystko w atrakcyjnych cenach. Nie zwlekaj, skontaktuj się telefonicznie z naszymi pracownikami lub wypełnij formularz kontaktowy. Na pewno nie pozostaniesz bez odpowiedzi.

Formularz kontaktowy

Upuść pliki tutaj lub
Akceptowane typy plików: jpg, gif, png, Maks. rozmiar pliku: 200 MB.
  Zgoda(wymagane)
  To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.
  kamil skierski

  Kamil Skierski

  502 733 844

  WhatsApp

  robert spirydowicz

  Robert Spirydowicz

  600 235 095

  WhatsApp

  BAC Polska posiada bardzo bogatą flotę maszyn. Oferujemy na wynajem podnośniki teleskopowe oraz nożycowe marki Zoomlion, której jesteśmy autoryzowanym dealerem. Posiadamy podesty ruchome zasilane elektrycznie bądź spalinowo (silniki Diesla). Niektóre elektryczne modele zwyżek dostępnych w naszej ofercie są zasilane bateriami litowo-jonowymi. Jest to rozwiązanie wciąż rzadko spotykane w branży podestów samojezdnych, a my możemy się pochwalić dostępnością tych maszyn od ręki! Dysponujemy również sprzętem innych znanych producentów, takich jak: JLG, Genie, Liftlux, Holland Lift, Denka Lift, Haulotte, UpRight i wiele więcej.

  Wynajem podnośników w BAC Polska nie kończy się na zakupie. Nasi wykwalifikowani pracownicy pomogą w razie wątpliwości dobrać odpowiednią maszynę i dostarczyć ją we wskazane miejsce. Działamy na terenie całego kraju, a ceny wynajmu zwyżek w BAC Polska są bardzo konkurencyjne. Jesteśmy liderem w branży podestów samojezdnych, podnośników teleskopowych, podnośników nożycowych, zwyżek.

  Jakie korzyści daje wynajem podnośników?

  Wynajem podnośników w BAC Polska jest bardzo korzystny dla Klienta. Posiadanie podestu ruchomego to bardzo wygodne rozwiązanie podczas wykonywania prac na wysokościach. Alternatywą opcją do zakupu zwyżki jest jej wynajem. Mając podnośnik na określony czas, można na niej wykonać szereg zadań, takich jak: prace naprawcze, prace konserwacyjne, czyszczenie okien na znacznych wysokościach. Podest samojezdny można również wykorzystać przy innych zadaniach, np. przy budowie fabryk czy hal magazynowych. Zwyżki od BAC Polska sprawdzą się również w pracach dekarsko-blacharskich. Zaufało nam wiele firm i z każdą z nich utrzymujemy relacje biznesowe. Ciągle udoskonalamy ofertę dla nowych Klientów. Wierzymy, że ta będzie idealna dla Ciebie!

  Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

  Działamy szybko. Nie zwlekamy z realizacją zamówień. Oferujemy podesty ruchome, które sprawdzą się w różnych warunkach pracy. Wynajęty podnośnik dostarczamy na terenie całej Polski! Nie ważne czy będzie to Wrocław, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Łódź, Katowice, Warszawa czy Kraków - BAC Polska działa tam, gdzie potrzebujesz!Wynajem zwyżki w BAC Polska to gwarancja niskiej ceny. Przekonaj się, zadzwoń!

  Jak wynajem wygląda w praktyce?

  Wynajem podnośników w BAC Polska jest niezwykle łatwy. Czekamy na zgłoszenie i na podstawie rozmowy lub spotkania, jesteśmy w stanie dopasować podest ruchomy, który jest idealnie skrojony do potrzeb Klienta. Jeżeli świat podestów samojezdnych jest dla Klienta nieznany, a musi wynająć zwyżkę, nie musi się martwić! Stawiamy na dialog i rozmowę, bo wierzymy, że jest to klucz do zbudowania i utrzymania wzorowych relacji biznesowych. Nasi specjaliści są do dyspozycji od rana do wieczora. My zajmujemy się całością. Zaczynając od przygotowania niezbędnych dokumentów, kończąc na podstawieniu sprzętu we wskazane miejsce. Jeżeli masz więcej pytań, skontaktuj się z nami!

  Zadzwoń teraz