Podesty Nożycowe Elektryczne od 6.5M do 32.6M

Wynajem podnośników nożycowych elektrycznych

 • BAC Polska oferuje na wynajem pełną gamę podnośników nożycowych elektrycznych
 • Podesty ruchome sprawdzą się w pracach wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz
 • Posiadamy do wynajęcia kompaktowe elektryczne podnośniki nożycowe o wysokości roboczej od 6,5 m do 32,6 m oraz udźwigu wynoszącym nawet do 1000 kg
 • Oferujemy bezpłatne porady eksperckie na miejscu oraz transport na terenie całej Polski!
Producent

Rodzaj

Wys. Robocza [m]

Max. Udźwig [kg]

Waga [KG]

Zapytaj o podest ruchomy na wynajem

Potrzebujesz wynająć podnośnik? BAC Polska oferuje podesty ruchome dostosowane do potrzeb Klienta. Naszej firmie zaufało już tysiące firm i osób prywatnych. Wykorzystujemy zebrane doświadczenie do dalszej współpracy. Maszyny, które oferujemy na wynajem posiadają różny udźwig oraz maksymalną wysokość roboczą. Zapewniamy transport we wskazane miejsce, a to wszystko w atrakcyjnych cenach. Nie zwlekaj, skontaktuj się telefonicznie z naszymi pracownikami lub wypełnij formularz kontaktowy. Na pewno nie pozostaniesz bez odpowiedzi.

Formularz kontaktowy

Upuść pliki tutaj lub
Akceptowane typy plików: jpg, gif, png, Maks. rozmiar pliku: 200 MB.
  Zgoda(wymagane)
  To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.
  Rafał Lenartowicz, pracownik BAC Polska, w koszulce z logo Zoomlion.

  Rafał Lenartowicz

  +48 502 733 844

  robert spirydowicz

  Robert Spirydowicz

  600 235 095

  WhatsApp

  Podesty nożycowe elektryczne (w tym przypadku także koszowe) pozwalają na wszelkiego rodzaju prace montażowe, instalacyjne i wykończeniowe w obiektach zamkniętych (hala produkcyjna, basen czy centrum handlowe) oraz na zewnątrz (wysokie budynki, trudno dostępne elementy elewacyjne), na utwardzonym podłożu. Podesty nożycowe elektryczne unoszą się w pionie, a dodatkowy wysięg boczny uzyskuje się dzięki rozsunięciu pomostu o maksymalną długość 1,50 m. Wybrany asortyment modeli, zależnie od potrzeb, może posiadać niewielkie wymiary (najmniejszy model: 0,72m x 2,54m), umożliwiające przejazd przez drzwi o szerokości od 90 cm; dodatkowo małe wymiary ułatwiają manewrowanie i dostęp do miejsca wykonywanej pracy. Płynne sterowanie z platformy umożliwia komfortową pracę operatora oraz jego bezpieczeństwo. Maszyny posiadają niebrudzące ogumienie. Dostępne w BAC POLSKA podesty nożycowe elektryczne, wyposażone w małe koła są bezpieczne, zwrotne i idealnie sprawdzą się we wnętrzach nawet niedużych pomieszczeń. Użycie ich usprawni pracę oraz pozwoli znacznie obniżyć koszty.

  Gdzie są używane podesty nożycowe elektryczne?

  Przede wszystkim przy transporcie towarów na linii montażowej, pomiędzy obszarami na różnych wysokościach. Są także idealne do podnoszenia, przemieszczania materiałów. Z tego powodu są także używane w wielkich centrach logistycznych, magazynach czy firmach kurierskich (jak na przykład FedEx). Niejednokrotnie można zobaczyć, że przy bilbordach również są używane podesty nożycowe elektryczne. Generalizując są one cenione ze względu na swoje możliwości, takie jak: małe wymiary, dosyć spore możliwości oraz ładowność. Kolejnym ich atutem, jest wspomniane w poprzednim akapicie, niebrudzące a także łatwość w manewrowaniu. Głównie te czynniki powodują, że podesty nożycowe elektryczne, są tak często wybierane.

  Możesz być przedsiębiorcą, osobą prywatną bądź reprezentować inną firmę. Nie ma to znaczenia, nasza oferta jest dostępna praktycznie dla każdego.

  Wystarczy się z nami skontaktować. My wszystko objaśniamy, przedstawimy jak działają nasze podesty nożycowe elektryczne. Podpowiemy jak prawidłowo je obsługiwać oraz na co należy zwrócić uwagę. Na koniec przygotujemy wszystkie wymagane dokumenty. Aby dowiedzieć się więcej, zadzwoń do nas lub napisz.

  Zadzwoń teraz