Podesty

Podesty Ruchome Samojezdne

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem samojezdnych podestów ruchomych firmy Zoomlion. Zajmujemy się sprzedażą nowych podnośników i platform roboczych użytkowanych w budownictwie, przy pracach magazynowych, instalatorskich, a także konstrukcyjnych. BacPolska oferuje najlepszej jakości podesty wiodącego na rynku producenta Zoomlion. Najwyższa jakość oferowanego przez nas sprzętu, świetny kontakt z naszymi pracownikami, kompetentne wsparcie jak również wyjątkowe podejście do każdego Klienta spowodowały, że zaufało nam już wiele kontrahentów, nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Dokładamy wszelkich starań, aby pod każdym względem zrealizować wymagania naszych Klientów. Kupując u nas nowoczesne podnośniki marki Zoomlion, mogą mieć Państwo pełne przekonanie, że sprzęt będzie pracował bez żadnych przeszkód. W każdej sytuacji służymy profesjonalną poradą w wyborze odpowiednich podnośników. Nasi pracownicy szczegółowo przedstawią Państwu nasze podnośniki, wskażą pewne cechy sprzętu i dopasują do Państwa wymagań. BacPolska posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży podnośników, dlatego oferujemy różne modele podnośników znanej i cenionej na świecie marki Zoomlion. Gwarantujemy długoletnie, bezawaryjne używanie nabytego u nas sprzętu takiego jak podnośniki nożycowe lub przegubowe.

Sprzedaż Podnośników Nożycowych

Zajmujemy się sprzedażą nowoczesnych podnośników nożycowych uznanej marki Zoomlion, które są używane w szczególności do prac budowlanych oraz naprawczych. Sprzedawane przez naszą firmę BacPolska podnośniki nożycowe zostały skonstruowane z wykorzystaniem najlepszych materiałów, oraz ze sprawdzonych systemów i nowoczesnej technologii. Oferowane przez nas modele podnośników nożycowych marki Zoomlion są zróżnicowane między innymi pod względem maksymalnego udźwigu, wagi, a również wysokości, dzięki czemu jesteśmy w stanie odpowiadać na wymagania naszych klientów. Ogromną popularnością cieszą się podnośniki seria HD, seria DC oraz Micro Scissor. Podział sprzedawanych przez nas sprzętów odnosi się także do ich napędu (modele spalinowe i elektryczne) oraz sposobu ich wykonania. Klienci mogą zakupić podnośniki nożycowe do pracy na zewnątrz, których struktura została odpowiednio wzmocniona, a także do pracy wewnątrz. Zainwestuj w nowoczesny podnośnik nożycowy!

Nowoczesne Podnośniki Marki Zoomline

Zajmujemy się także sprzedażą nowoczesnych podnośników przegubowych marki Zoomline dostosowanych do użytkowania przy pracach budowlanych, naprawczych i wielu innych. Oferowane przez nas podnośniki są zróżnicowane pod względem sposobu ich funkcjonowania oraz parametrów technicznych. Sprzedajemy urządzenia, które są napędzane silnikami elektrycznymi. Bezpieczne zasilanie zapewnia wytrzymałość w każdych warunkach, a umieszczone w podnośnikach przegubowych panele sterowania umożliwiają wydajne dostosowywanie pracy sprzętu do wymaganych potrzeb. Określone modele elektrycznych podnośników przegubowych dzielą się między innymi pod względem wysięgu. Oferujemy najlepszą sprzedaż na najwyższym możliwym poziomie. Wybierz profesjonalistów i kupuj u nas!

Podnośniki Micro Scissor

Podnośniki przegubowe (elektryczne)

Podnośniki przegubowe (diesel)

Podnośniki teleskopowe

Podnośniki teleskopowe