BAC Polska będzie wystawcą na eROBOCZE SHOW 2022!

W dniach 03.06.2022 – 04.06.2022 roku, zaprezentujemy na eROBOCZE SHOW podesty ruchome marki Zoomlion. Podczas targów nie zabraknie podnośników teleskopowych oraz podnośników nożycowych.

Z przyjemnością informujemy, że po raz drugi zaprezentujemy podesty ruchome na wydarzeniu eROBOCZE SHOW. Targi są skierowane do firm i osób z branży budowlanej. Dwudniowe plenerowe wydarzenie jest bezpłatne, a podczas samej imprezy zorganizowanej w Lubieniu Kujawskim nie zabraknie atrakcji dla zwiedzających.

eROBOCZE SHOW powstało z myślą o osobach biorących udział w wydarzeniu. Odwiedzający będą mogli podczas dwóch dni: podziwiać pokazy maszyn, testować oraz nauczyć się wiele o funkcjonalności poszczególnych pojazdów budowlanych. Również BAC Polska zadba o atmosferę, udostępniając podesty ruchome dla odwiedzających nasze stoisko!

BAC Polska zaprezentuje podczas dwudniowego wydarzenia trzy maszyny. Dwa podnośniki teleskopowe oraz jeden podest nożycowy. Chcesz się dowiedzieć więcej o zwyżkach od naszych przedstawicieli handlowych? Jeżeli tak, to konieczne odwiedź nasze stoisko!

Do zobaczenia!

erobocze2022
Zadzwoń teraz