BAC Polska wystawcą na Targach Instalacje 2022!

Podesty ruchome od BAC Polska stale zyskują na popularności. W naszej ofercie znajdują się różne podnośniki, w tym modele marki Zoomlion. Część maszyn zaprezentujemy na Targach Instalacje 2022.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że znaleźliśmy się w gronie wystawców Targi Instalacje 2022. Podczas trzydniowego wydarzenia trwającego w dniach 25.03.2022 – 27.03.2022 roku, zaprezentujemy wszystkim odwiedzającym podesty ruchome dostępne w naszej bogatej ofercie.

Z wykwalifikowanymi przedstawicielami BAC Polska będzie możliwość rozmowy. Każdy zainteresowany, który będzie miał ochotę zadać pytanie na temat podnośników, z pewnością otrzyma wyczerpującą odpowiedź. Znajdziesz nas w pawilonie 5, na stoisku nr. 40.

Podesty ruchome Zoomlion

Na Targach Instalacje 2022 nie zabraknie podnośników dostępnych w naszej ofercie. Podczas trzydniowego wydarzenia zaprezentujemy podesty ruchome marki Zoomlion, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród klientów.

targi instalacje 2022
Logo BAC Polska na grafice promującej Targi Instalacje 2022

Zoomlion oferuje nowoczesne podesty ruchome, które charakteryzują się niezwykle stabilną konstrukcją oraz dbałością wykonania każdego, nawet najmniejszego elementu. Podczas Targi Instalacje 2022 zaprezentujemy obserwatorom podesty ruchome i wyjaśnimy ich zalety. Jest o czym opowiadać, podnośniki światowego producenta stale zyskują na popularności!

Podnośnik od BAC Polska zasilany bateriami litowymi

Oferujemy podesty ruchome światowego producenta maszyn budowlanych. Zoomlion posiada w swojej ofercie podesty samojezdne zasilane bateriami litowymi, które my jako autoryzowany dealer, proponujemy klientom na sprzedaż. Również takich maszyn nie zabraknie na Targi Instalacje 2022!

Baterie litowe charakteryzują się wydłużoną żywotnością, obejmującą nawet 4 tys. ładowań. Jest to mniej więcej okres aż dziesięciu lat ciągłego użytkowania! Baterie – co najważniejsze – są łatwe w obsłudze, nie sprawiają problemów użytkownikowi. Dodatkowo każde doładowanie nie powoduje zużycia baterii, co jest niewątpliwie kolejnym atutem. Gwarancja na akumulatory litowe wynosi pięć lat.

Zespół BAC Polska liczy na Waszą obecność.
Do zobaczenia!

Zadzwoń teraz