Magic Camp w Lubniewicach

Podziękowania od BAC Polska

Serdecznie dziękujemy wszystkim pracownikom BAC Polska za doskonałą atmosferę oraz zabawę na spotkaniu firmowym odbywającym się na Magic Camp w Lubniewicach.

whatsapp image 2021 09 16 at 21.52.48
11.09.21

Działo się na Magic Camp

Działo się! W piątek oraz sobotę na Magic Camp w Lubniewicach były tańce i zabawa do białego rana. Oczywiście zachowując wszystkie możliwe środki ostrożności.

O poranku zorganizowano wycieczkę do Zamku Książąt Lubomirskich.

Po zwiedzaniu w bardzo dobrych humorach ruszyliśmy popływać motorówką. Dla tych co nie zdecydowali się na tego typu atrakcje, była zabawa w postaci bycia ciągniętym za motorówką na pontonie po jeziorze Lubiąż.

Kolejne atrakcje tylko zachęcały do dalszej zabawy. Był dostępny park linowy, skoki na linie do jeziora, rowerki wodne oraz wiele innych ciekawych atrakcji.

Po wyczerpujących zabawach wodnych przyszedł czas na odprężenie, a najlepszym do tego miejscem okazało się BEACH BAR HAWAJE, gdzie można było bardzo dobrze i smacznie zjeść oraz odpocząć.

Bardzo dziękujemy za wspaniale zorganizowane spotkanie organizatorowi i polecamy wszystkim zobaczenie tego wspaniałego miejsca, gdzie odpoczniesz, zrelaksujesz się i naładujesz baterie do dalszej pracy.


https://www.facebook.com/magiccamping/

whatsapp image 2021 09 16 at 22.05.29 1
MAGIC CAMPING
Zadzwoń teraz