Uzyskaj fundusze na zakup podestu ruchomego!

Trwa konkurs, w którym Zakład Ubezpieczeń Społecznych dofinansowuje m.in. zakup podnośników. Złóż wniosek, otrzymaj dotację i zakup podest ruchomy w BAC Polska.

Dzięki wsparciu finansowym realizowanym przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych można łatwo zakupić podnośnik. ZUS ogłosił po raz kolejny konkurs, który jest organizowany w ramach Programu dofinansowania płatników składek. Projekty będą wynagradzane dotacją.

Celem Konkursu ogłaszanego w ramach Programu dofinansowania jest wybór projektów, które dotyczyć będą:

poprawy bezpieczeństwa i higieny pracy,
zmniejszenia zagrożenia wypadkami przy pracy,
chorobami zawodowymi oraz zredukowania niekorzystnego oddziaływania czynników ryzyka na stanowiskach pracy.

Z dofinansowania mogą skorzystać przedsiębiorcy bez podziału na wielkość firmy. Maksymalna kwota jaką płatnik może uzyskać na zakup podestu ruchomego to 30 000 zł/brutto. [LINK DO STRONY KONKURSU]

Termin składania wniosków o dofinansowanie: 6 czerwca – 8 lipca 2022 roku.

Podesty ruchome dostępne od ręki

BAC Polska oferuje podnośniki o różnej wysokości roboczej oraz udźwigu. Wszystkie nasze podesty ruchome mają aktualne badania Urzędu Dozoru Technicznego (UDT) i są dostępne od ręki. Od 2020 roku nasza firma jest autoryzowanym dealerem marki Zoomlion na podnośniki i części. Dzięki współpracy ze światowym producentem maszyn budowlanych, dostajemy najlepsze zwyżki zasilane elektrycznie bądź spalinowo.

Wiele podestów ruchomych dostępnych od ręki jest zasilane baterią litowo-jonową. Jest to rozwiązanie, które stale zyskuje na popularności. Potrzebujesz podnośnik do zadań specjalnych? Skorzystaj z dofinansowania podnośnika z baterią litową i nie tylko!

Kontakt do naszych przedstawicieli handlowych:
Marcin Ryba: 512 196 403 / marcin@bacpolska.pl
Hubert Piejko: 501 371 172 / hubert@bacpolska.pl

Zadzwoń teraz