Wynajem Podnośnika Wrocław

BAC Polska udostępnia klientom podnośniki na wynajem we Wrocławiu oraz na terenie całego województwa dolnośląskiego. Jesteśmy doświadczoną wypożyczalnią zwyżek. Korzystamy z zebranego przez nas doświadczenia, stale zwiększając swoje standardy obsługi klienta w branży podestów ruchomych.

Monitorujemy rynek wynajmu podnośników i dostosowujemy swoje oferty do bieżących potrzeb. Nasza flota maszyn jest bardzo bogata, ponieważ posiadamy zwyżki różnych światowych producentów, które możemy podzielić na teleskopowe oraz nożycowe. Nasz sprzęt jest zasilany elektrycznie lub spalinowo.

Wynajem podestów ruchomych

Wynajem podnośników jest podstawą naszej firmy. Współpracujemy z przedsiębiorstwami, które zajmują się pracą w budowlance, ogrodnictwie, a także wszelkimi innymi pracami na wysokości. Jesteśmy profesjonalną firmą, dlatego wszystkie nasze podesty ruchome są w 100% sprawne. Proponowany przez nas wynajem podnośników to przede wszystkim szeroka gama dźwigów na platformach BAC Polska. Z nami możesz wypożyczyć niemal każdą gąsienicę elektryczną, bądź spalinową.

Mamy zwyżki o wysokości roboczej do 57 metrów. Poza tym nasz wynajem podestów ruchomych nie kończy się na dostarczeniu wypożyczanego sprzętu na miejsce prac. Możemy Ci także zaoferować porady ekspertów, nawet na miejscu. Zapraszamy do skorzystania z usług transportowych na terenie całej Polski.

W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju podnośniki

  • spalinowe
  • elektryczne
  • koszowe
  • nożycowe

Jaka maszyna do jakiej pracy?

Jeżeli nie wiesz jakiej maszyny potrzebujesz, wystarczy skontaktować się z nami i opowiedzieć o planowanej pracy. Nasz wykwalifikowany zespół pomoże dobrać odpowiedni sprzęt do tej pracy. Przekonaj się, że wykonywanie zadań na wysokościach jest bardzo proste z podnośnikami od BAC Polska.

Nasz sprzęt

Wynajmujemy maszyny na okres długoterminowy i krótkoterminowy. Nasza firma posiada tylko i wyłącznie sprawdzony sprzęt. Wszystkie maszyny podawane są częstym przeglądom i serwisom. Posiadamy bardzo duży wybór podnośników. Dzięki bardzo dużej różnorodności oraz wielkości sprzętów, będziecie Państwo mogli wybrać te, których potrzebujecie do danej pracy.

Zobacz naszą pełną ofertę TUTAJ.

Zadzwoń teraz