Wynajem Podnośnika Wrocław

Wynajem podestów ruchomych

Wynajem podnośników jest podstawą naszej firmy. Współpracujemy z przedsiębiorstwami, które zajmują się pracą w budowlance, ogrodnictwie, a także wszelkimi innymi pracami na wysokości. Jesteśmy profesjonalną firmą, dlatego wszystkie nasze podesty ruchome są w 100% sprawne. Proponowany przez nas wynajem podnośników to przede wszystkim szeroka gama dźwigów na platformach BAC POLSKA. Z nami możesz wypożyczyć niemal każdą gąsienicę elektryczną, bądź spalinową.

Mamy zwyżki o wysokości roboczej do 57 metrów. Podnośniki elektryczne i spalinowe. Poza tym nasz wynajem podestów ruchomych nie kończy się na dostarczeniu wypożyczanego sprzętu na miejsce prac. Możemy Ci także zaoferować porady ekspertów, nawet na miejscu. Zapraszamy do skorzystania z usług transportowych na terenie całej Polski.

W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju podnośniki

  • spalinowe,
  • elektryczne,
  • koszowe,
  • nożycowe.

Jaka maszyna do jakiej pracy?

Jeżeli nie wiesz jakiej maszyny potrzebujesz, wystarczy skontaktować się z nami i opowiedzieć o planowanej pracy. Nasz wykwalifikowany zespół pomoże dobrać odpowiedni sprzęt do tej pracy.

Nasz sprzęt

Wynajmujemy maszyny na okres długo i krótko terminowy. Nasza firma posiada tylko i wyłącznie sprawdzony sprzęt. Wszystkie maszyny podawane są częstym przeglądom i serwisom. Posiadamy bardzo duży wybór podnośników. Dzięki bardzo dużej różnorodności oraz wielkości sprzętów, będziecie Państwo mogli wybrać te, których potrzebujecie do danej pracy.

Zobacz naszą ofertę TUTAJ.

Zadzwoń teraz