Wynajem Podnośników Wrocław | Podesty Ruchome Podnośniki Zwyżki

BAC Polska od wielu lat specjalizuje się w wynajmie i sprzedaży podestów ruchomych. Oferujemy podnośniki o różnej wysokości roboczej oraz udźwigu. Jesteśmy najlepszą wypożyczalnią podnośników na tym terenie.

Poznaj zalety podestów ruchomych wynajętych w BAC Polska

 • BAC Polska przeznacza dla Klientów podesty ruchome marki Zoomlion
 • Od 2020 roku jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem tej marki
 • Producent zaopatruje naszą firmę w podnośniki nożycowe i teleskopowe
 • Maszyny są zasilane elektrycznie lub spalinowo
 • Niektóre modele korzystają z baterii litowej
 • Podesty samojezdne są wyposażone w niebrudzące opony
 • Podnośniki spalinowe korzystają z silnika Kubota Stage V
 • Niezawodność i jakość wykonania to znak rozpoznawczy naszego sprzętu
 • Podnośniki oferujemy na wynajem krótkoterminowy, jak i długoterminowy
 • Udostępniamy podesty ruchome innych renomowanych producentów
 • Naszymi pojazdami ciężarowymi dostarczamy podnośniki wprost do Klienta
 • Samochodami serwisowymi jesteśmy w stanie dotrzeć w każde miejsce w Polsce i Europie
 • Jesteśmy liderem w wypożyczaniu: podnośników koszowych, podestów teleskopowych oraz nożycowych
 • Handlowcy BAC Polska prężnie działają na terenie całej Polski
 • Również na terenie województwa dolnośląskiego
 • Nasze podnośniki mają aktualne badania UDT
 • BAC Polska to najlepsza wypożyczalnia zwyżek

Zapytaj o wynajem podnośnika

Jeden z oddziałów BAC Polska jest zlokalizowany w Nowej Wsi Wrocławskiej. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczać podnośniki na terenie województwa dolnośląskiego. Przez wiele lat prężnego działania zdołaliśmy wyrobić sobie markę lidera w branży wynajmu podestów ruchomych.

Nasze teleskopowe oraz nożycowe podesty samojezdne są niezawodne. Jesteśmy w stanie dostosować ofertę wynajmu do potrzeb Klienta, dzięki czemu z naszych maszyn korzysta wiele przedsiębiorstw czy osób prywatnych. Jeżeli potrzebujesz podnośnik do pracy na wysokości, skorzystaj z pakietu jaki dla Ciebie przygotowaliśmy!

+48 507 068 320

Daniel Augustyn
Kierownik Oddziału, Serwisu i UDT

+48 957 529 277

Centrala

Formularz kontaktowy

Upuść pliki tutaj lub
Akceptowane typy plików: jpg, gif, png, Maks. rozmiar pliku: 200 MB.
  Zgoda(wymagane)
  To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

  Podnośnik Teleskopowy Wrocław

  Zachęcamy do skorzystania z naszych podestów ruchomych, które mają duży wysięg boczny. Maszyny wraz z operatorem doskonale się sprawdzą podczas prac na wysokościach, m.in. przy myciu okien czy czyszczeniu elewacji.

  Tego typu maszyny są idealne przy budowie nowych zakładów pracy, hal magazynowych czy powierzchni biurowych. Dodatkowo nasze podnośniki można bez problemu wykorzystać przy konserwacji urządzeń w zamkniętych przestrzeniach.

  Podnośnik Nożycowy Wrocław

  Podnośniki nożycowe mają szereg zastosowań. Przede wszystkim są kompaktowe, dzięki swoim rozmiarom. W naszej gamie maszyn mamy podest ruchomy, który bez problemu można transportować windą towarową czy małym busem.

  Nasze maszyny jesteśmy w stanie dowieźć do Klienta, dzięki bogatej flocie transportowej. Wynajęte podnośniki dostarczamy na terenie województwa dolnośląskiego oraz w całej Polsce!

  Wiele nożycowych podestów ruchomych jest zasilane baterią litowo-jonową!

  Zwyżka Wynajem Wrocław

  Jeżeli nie jesteś pewny jaki podest będzie najlepszy do pracy jaką musi wykonać twoja firma, skontaktuj się z naszymi przedstawicielami handlowymi. Oni pomogą dobrać podest nożycowy lub podnośnik koszowy do potrzeb lub preferencji.

  Jesteśmy wypożyczalnią podnośników o uznanej marce. Od wielu lat działamy na terenie Dolnego Śląska i okolic, dostarczając podesty ruchome wprost do Klienta.

  Podest Ruchomy Wrocław

  Podesty ruchome w Polsce stale zyskują na popularności. Jest to rozwiązanie niezawodne, które ułatwia wykonywanie prac na wysokościach. Podnośniki są w stanie zastąpić stare rozwiązania przy budowie, takie jak drabina.

  Aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, stale powiększamy naszą flotę podestów ruchomych. Współpracujemy z marką Zoomlion, dzięki czemu nasze maszyny są nowoczesne i niezawodne.

  Wszystkie nasze spalinowe podesty ruchome wykorzystują silnik Kubota Stage V.

  Podnośniki Koszowe Wynajem Wrocław

  Taki podnośnik jest skuteczny w pracach na znacznych wysokościach. Co ważne, jest niezwykle bezpieczny – jak wszystkie modele, które oferujemy na wynajem. Nasze podesty ruchome są wyposażone w szereg zabezpieczeń i w systemy niedopuszczające do przeciążenia.

  Wynajem podnośników koszowych jest bardzo łatwy. Dzięki wielofunkcyjności tych maszyn, usługi podnośnikiem koszowym zrealizujesz bez obaw!

  Aby wybrać najlepszy podest, skontaktuj się z nami. Podchodzimy indywidualnie do Klienta. Przygotowujemy ofertę handlową w kilka minut. Wiemy, jak ważny jest czas realizacji zlecenia wynajmu podestu ruchomego.

  Pytania i odpowiedzi

  Przygotowaliśmy pięć dodatkowych pytań i odpowiedzi, aby ułatwić i zachęcić Was jeszcze bardziej do skorzystania z ofert, jakie przygotowaliśmy.

  W każdym, ponieważ działamy na obszarze całego województwa dolnośląskiego. Dotrzemy jeszcze do takich miast jak: Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Oleśnica, Trzebnica, Oława, Środa Śląska, Lubin, Polkowice, Głogów, Zgorzelec i wielu innych.

  Nie oferujemy podestów ruchomych w tym wymiarze czasowym. Minimalny okres, na jaki wynajmujemy podnośniki to jeden dzień.

  To bardzo proste. Jesteśmy bardzo doświadczoną wypożyczalnią. Posiadamy bogatą flotę maszyn, dodatkowo mamy atrakcyjne ceny wynajmu. Pod tym względem jesteśmy niezwykle konkurencyjni. Nasi przedstawiciele handlowi prężnie działają, aby sprostać nawet najtrudniejszym oczekiwaniom.

  W znacznej większości przypadków – tak. Jednak przy usłudze wynajmu długoterminowego zachęcamy do wcześniejszego kontaktu z naszymi pracownikami, abyśmy mogli przygotować maszynę do wykonywanych prac.

  Zdecydowanie tak. Nasz oddział jest zlokalizowany w Nowej Wsi Wrocławskiej, dzięki temu docieramy do Wrocławia i okolic w kilka minut. Wiele firm nam zaufało, decydując się na podest ruchomy właśnie od nas. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, gdy możemy przejeżdżać obok fabryk i zakładów pracy, gdzie służyły nasze maszyny.

  Wrocław to miasto, w którym od wielu lat powstaje wiele nowych inwestycji. W bezpośredniej okolicy widoczny jest rozwój różnych firm. Przedsiębiorstwa decydują się na budowę swoich zakładów, miejsc pracy, przestrzeni biurowych oraz hal magazynowych i logistycznych właśnie tutaj, ze względu na dogodną lokalizację.

  Miasto jest doskonale połączone z pozostałą częścią kraju. Ze stolicy województwa dolnośląskiego bez najmniejszego problemu można się dostać na zachód (do granicy polsko-niemieckiej) oraz na wschód (do granicy polsko-ukraińskiej), dzięki autostradzie A4. Również podróż na północ i południe nie jest problemem, za sprawą drogi ekspresowej S8 oraz drogi ekspresowej S5. Dzięki doskonałym siecią dróg jesteśmy w stanie bardzo szybko dotrzeć drogą lądową do takich miast jak: Poznań, Łódź, Warszawa, Kraków, Katowice czy Zielona Góra.

  Nieopodal obwodnicy miasta (autostrada A8) znajduje się się Port Lotniczy Wrocław, który jest jednym z większych lotnisk w kraju. W niedalekiej okolicy miasta znajdują się Specjalne Strefy Ekonomiczne, które stale napędzają rozwój regionu.

  Podnośnik wynajem

  Jeżeli potrzebujesz podnośnik do realizacji zleceń, zapoznaj się z naszą ofertą. Udostępniamy na wynajem podesty nożycowe oraz teleskopowe, które są zasilane elektrycznie lub spalinowo. Wciąż staramy się sprostać oczekiwaniom Klientów, dzięki czemu jesteśmy najlepszą wypożyczalnią w regonie województwa dolnośląskiego oraz w całej Polsce.

  Na terenie województwa dolnośląskiego od wielu lat oferujemy nasze podnośniki. Zaufało nam setki przedsiębiorstw, a z większością nadal współpracujemy i utrzymujemy kontakt, stale udostępniając nasz sprzęt budowlany na wynajem krótkoterminowy lub długoterminowy. Jesteśmy otwarci na współprace, ponieważ hasło wynajem nie jest nam obce!

  Wynajem cena

  To co wyróżnia naszą firmę na tle konkurencji, to niskie ceny. Dysponujemy bogatą flotą podnośników, lecz jednocześnie koszt wypożyczenia podestu jest dla Klienta wciąż atrakcyjny. Zależy nam na satysfakcji osób decydujących się na współpracę z nami, dlatego stale modyfikujemy i udoskonalamy nasze oferty.

  Wszystkie nasze maszyny na wynajem mają aktualne badania Urzędu Dozoru Technicznego. Wypożyczenie podnośnika jest u nas bezpieczne i łatwe. Zatem jeżeli potrzebujesz podest ruchomy, nie zwlekaj, zadzwoń!

  Podnośniki koszowe wynajem

  Gdy potrzebujesz maszynę do pracy na wysokości, wynajmij podnośnik koszowy! Wycena leży po naszej stronie. Przekonaj się, że jest to idealne rozwiązanie, gdy potrzebujesz się dostać na znaczną wysokość. Kosz umożliwia transport i podnoszenie dwóch osób, dzięki czemu praca wykonywania w górze nie będzie problemem.

  Wynajem podnośniki nożycowe

  Nasze podesty doskonale się sprawdzą podczas prac wykonywanych wewnątrz pomieszczeń. Podnośniki nożycowe, które oferujemy na wynajem są kompaktowe. Posiadamy maszyny zasilane baterią litowo-jonową, dzięki czemu emisyjność naszych maszyn spada do zera. W naszej gamie podestów ruchomych znajduje się podnośnik nożycowy, która porusza się na gąsienicach.

  Zadzwoń teraz