BAC Polska oficjalnym dealerem marki Zoomlion!

W maju 2020 roku BAC Polska została oficjalnym przedstawicielem firmy Zoomlion na terenie Polski w branży podestów ruchomych.
Zoomlion powstał w 1992 r. i jest w tej chwili na pierwszym miejscu w Chinach pod względem sprzedaży podnośników, a jego sprzedaż w 2019 r wyniosła 6 mld$. Firma  posiada obecnie 14 fabryk rozmieszczonych na różnych kontynentach.
Na terenie Europy wsparcie techniczne, jak i zapotrzebowanie na części udziela firma CIFA z Włoch, której właścicielem jest także firma Zoomlion.
Na chwilę obecną asortyment marki Zoomlion to podesty nożycowe elektryczne do 16 m a spalinowe do 18 m podnoszenia, teleskopowe o napędzie elektrycznym AC 4×4 do 20 m i spalinowym do 36 m podnoszenia. W przyszłym tygodniu dysponować będziemy pierwszymi podnośnikami ze 100 sztuk zamówionych na ten rok.

In May 2020, BAC Polska became the official representative of Zoomlion in Poland in the line of Airial platforms.
Zoomlion was established in 1992 and is currently the first in China in terms of lift sales and its sales in 2019 amounted to $ 6 billion. Company currently has 14 factories located on different continents.
In Europe, technical support and demand are partly provided by CIFA from Italy, which is also owned by Zoomlion.
Currently, the company includes electric scissor lifts up to 16 m, rough terrain scissor lifts up to 18 m lifting, electric articulated telescopic white E drive 4×4 AC to 20 m and telescoop boom lifts to 36m. Next week we will have the first lifts out of 100 ordered for this year.

Zadzwoń teraz