Podnośnik Katowice | Wynajem Podnośników Podestów Ruchomych Zwyżek

Doświadcz komfortu związanego z wynajmem podnośników od BAC Polska w regionie Katowic. Ciesz się pracą na wynajętym podeście ruchomym.

Skorzystaj z łatwego wynajmu podnośników w regionie Katowice

 • Wszystkie nasze podnośniki posiadają aktualne badania Urzędu Dozoru Technicznego (UDT)
 • Gwarantujemy duży wybór wszystkich typów podestów ruchomych
 • Mamy najszerszą ofertę w zakresie wynajmu podnośników teleskopowych oraz nożycowych
 • Oferujemy bezpłatne porady od ekspertów na miejscu lub przez telefon
 • W przypadku wadliwego działania lub awarii podnośnika, naprawa już w 30 min
 • Bogata flota samochodów serwisowych pozwala nam szybko dotrzeć na miejsce awarii
 • Samochody ciężarowe pozwalają nam codziennie dostarczać wynajęte podnośniki do Klienta
 • Zapewniamy własny transport niskopodwoziowy
 • Oferujemy niskie ceny transportu i gwarantujemy szybką dostawę
 • Posiadamy własny serwis techniczny
 • Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji od rana do wieczora
 • Szybka dostawa na terenie całej Polski oraz Katowic
 • Dostarczymy podnośnik w momencie, gdy ekipa rozpoczyna pracę
 • Podnośniki elektryczne mają baterie, które umożliwiają pracę przez cały dzień
 • Od 2021 roku inwestujemy w wydajne baterie litowe odporne na niskie temperatury, które są objęte 5-letnią gwarancją

Zapytaj o wynajem podnośnika
w Katowicach

Jeśli myślisz nad wynajęciem podnośnika, być może zastanawiasz się, jaki rodzaj maszyny jest najlepszy do pracy, którą musi wykonać Twoja firma. Nasz doradca pomoże Ci znaleźć idealny podnośnik dostosowany do Twoich potrzeb. Zapewnienie, że znajdziesz idealny podnośnik dla swojej firmy, jest naszym najwyższym priorytetem! Chcemy mieć pewność, że Twoja decyzja jest dla Ciebie komfortowa. Nasi doradcy są doświadczonymi ekspertami w wyszukiwaniu odpowiedniego podnośnika do Twoich konkretnych potrzeb. Jeśli masz jakieś pytania lub chciałbyś podjąć decyzję w sprawie wynajęcia podnośnika, skontaktuj się z nami już dziś!

+48 506 179 469

Mariusz Pilis
Kierownik Oddziału, Serwisu i UDT

+48 957 529 277

Centrala

Formularz kontaktowy

Upuść pliki tutaj lub
Akceptowane typy plików: jpg, gif, png, Maks. rozmiar pliku: 2 GB.
  Zgoda(wymagane)
  To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.
  autoryzowany dealer zoomlion bac polska

  Podnośnik Nożycowy Katowice

  Potrzebujesz podnośnik nożycowy w regionie Katowic? Z BAC Polska to żaden problem. Oferujemy atrakcyjne ceny w regionie Katowice.

  W naszej bogatej flocie podestów ruchomych znajduje się wiele maszyn spełniających oczekiwania Klienta. Dotrzemy w każde miejsce. Działamy w regionie Katowic i nie tylko.

  Podnośnik Teleskopowy Katowice

  Podnośnik teleskopowy od BAC Polska to najlepsza możliwa opcja. Potrzebujesz podest ruchomy w regionie Katowic? Oferujemy atrakcyjne ceny i bogaty asortyment.

  W naszej flocie pojazdów znajdują się podesty ruchome o różnej wysokości i udźwigu. Posiadamy maszynę, która osiąga 28,7 metra wysokości roboczej. Nasze podnośniki sprawdzą się w różnych warunkach pracy. Dotrzemy do Katowic i nie tylko.

  podnosnik koszowy katowice
  wynajem podnosnikow nozycowych katowice

  Wynajem Podnośników Nożycowych Katowice

  Wynajem podnośników nożycowych z BAC Polska jest niezwykle łatwy. Jeżeli potrzebujesz podnośnika w rejonie Katowic, to świetnie trafiłeś.

  Oferujemy podnośniki nożycowe na wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy. Posiadamy własny transport niskopodwoziowy, którym jesteśmy w stanie dotrzeć do Katowic oraz na terenie całej Polski.

  Wynajem Zwyżek Katowice

  Wynajmij zwyżkę w regionie Katowice. BAC Polska oferuje szeroką gamę modeli podestów ruchomych. W naszej flocie maszyn nie brakuje podnośników nożycowych oraz teleskopowych.

  Zwyżka od BAC Polska to gwarancja jakości. Oferujemy atrakcyjne ceny wynajmu. Firma BAC to najlepsza wypożyczalnia zwyżek!

  wynajem zwyzek katowice
  podnosnik katowice

  Podnośnik Katowice

  Oddziały firmy BAC Polska są rozlokowane w całej Polsce. Zapewniamy transport na terenie całego kraju. Oferujemy podnośniki w Katowicach i całym województwie śląskim.

  Posiadamy podesty ruchome o różnej wysokości roboczej. Udostępniamy je na czas krótkoterminowy oraz długoterminowy. Nasze podnośniki przeznaczamy na wynajem w Katowicach i nie tylko.

  Dlaczego warto wynająć podnośniki od BAC Polska w regionie Katowic?

  Najlepsza możliwa usługa wynajmu podnośników

  Pytania i odpowiedzi

  Z uwagi na to, iż nasza firma działa w regionie Katowic, jesteśmy w stanie szybko zapewnić Państwu wynajem podnośników nożycowych bądź podnośników teleskopowych od naszej firmy BAC Polska. Oferujemy najlepszą możliwą obsługę naszym Klientom, którzy szukają wynajmu podnośników od lokalnej firmy. Dzięki naszej usłudze możemy zaoferować Państwu niezawodny transport wynajętych w naszej firmie podnośników.

  Nasze podnośniki pozwalają na pracę od 5,7 m do nawet 58 metrów wysokości. Idealnie sprawdzą się przy budowie domu bądź też pracach magazynowych. Podnośniki nożycowe znajdą zastosowanie w zamkniętych pomieszczeniach, jak również na zewnątrz. Z kolei podnośniki przegubowe oraz teleskopowe idealnie sprawdzą się przy pracach budowlanych oraz naprawczych na zewnątrz. Większość naszych podestów ruchomych posiada niebrudzące opony (non-marking). Dzięki ich zastosowaniu w pojeździe, użytkownik nie musi się martwić, że zwyżka pozostawi ślady kół na podłożu.

  Pracowanie na ładującej się zwyżce źle wpływa na żywotność jej akumulatorów. Dlatego podczas ładowania zalecamy nie podejmować żadnych prac, aby podnośnik działał bezawaryjnie jak najdłużej.

  Koszty podnośników nożycowych i podnośników teleskopowych różnią się w zależności od wielkości, maksymalnej wysokości roboczej, zasilania oraz modelu. Im większy udźwig podnośnika nożycowego lub podnośnika teleskopowego, tym będzie droższy. Na przykład podnośnik nożycowy o udźwigu 250 kg będzie kosztował mniej niż model o udźwigu 450 kg. Rozmiar ma wpływ na to, ile miejsca zwyżka zajmuje podczas użytkowania – np. gdy operator musi poruszać się w ciasnych pomieszczeniach lub omijać przeszkody. Należy również wziąć pod uwagę wymiary każdego typu podnośnika. Niektóre modele są wyższe od innych, dlatego mają różne wysokości prześwitu – co może skomplikować ich transport i wpłynie na cenę wynajmu.

  Korzyści z wynajmu podnośników nożycowych jest wiele. Klient decydujący się na wypożyczenie zwyżki nie musi się martwić konserwacją. Podest ruchomy może wypożyczyć na określony czas i następnie ją zwrócić. Gdyby jednak była potrzebna maszyna kilka razy w roku na czas wynajmu nieco dłuższy – nie ma problemu. BAC Polska dostosowuje ofertę pod potrzeby Klienta. Wynajem podestów ruchomych pozwala również nowym firmom wypróbować sprzęt, poznanie jego mocnych stron, zalet, których niewątpliwie nie brakuje. Podnośniki nożycowe to świetna opcja dla firm, które potrzebują zwyżkę do prac magazynowych, bądź na hali produkcyjnej.

  Podnośniki teleskopowe są bardzo przydatnym sprzętem w pracy na zewnątrz, gdy potrzeba się dostać w trudno dostępne miejsca. Zwyżki te zapewniają łatwy i szybki sposób bezpiecznego przemieszczania pracowników na dużych wysokościach i mogą być wynajmowane firmom za bardzo niską cenę.
  Istnieje wiele korzyści z wynajmu ładowarki teleskopowej. Jednym z nich jest to, że są to maszyny do wynajęcia od ręki. Dzięki podnośnikom wykonasz wiele prac na wysokościach. Wypożyczając podnośnik nie musisz wydawać pieniędzy na zakup nowej maszyny. Jest to szczególnie opłacalne, gdy potrzebujesz zwyżkę na krótki okres czasu. Pamiętaj, że BAC Polska to najlepsza wypożyczalnia zwyżek teleskopowych oraz nożycowych.

  Katowice to największe miasto w województwie śląskim. W regionie Katowic znajduje się wiele firm czy zakładów pracy. Przedsiębiorcy chętnie decydują się na rozwój inwestycji właśnie w Katowicach za sprawą dogodnej lokalizacji oraz dzięki rozbudowanej sieci dróg szybkiego ruchu. W regionie Katowic znajduje się autostrada A4, autostrada A1, droga ekspresowa S1 oraz droga ekspresowa S86. Na terenie Śląska znajduje się Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach.

  Dynamiczny rozwój regionu nie byłby możliwy bez powstania Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. To właśnie na jej terenie znajduje się wiele fabryk, zakładów produkcyjnych czy hal magazynowych. Na terenie KSSE są zlokalizowane podstrefy, tj. Gliwicka, Jastrzębsko-Żorska, Sosnowiecko-Dąbrowska, Tyska, które dodatkowo napędzają przemysł na tym obszarze.

  Przy każdej nowej budowie, nieważne czy jest to hala produkcyjna, magazyn, przestrzeń biurowa, są potrzebne maszyny usprawniające proces tworzenia. Podesty ruchome to doskonały sprzęt wspierający budowę lub wykończenia.

  Zwyżka Katowice cena

  Podnośnik Katowice w ofercie BAC Polska. Jeżeli potrzebujesz wynająć zwyżkę w Katowicach, lecz nie wiesz jakie są ceny, skontaktuj się z naszymi przedstawicielami handlowymi.

  Nasi pracownicy pomogą dobrać zwyżkę do potrzeb Klienta. Koszt wynajmu jest uzależniony od tego, na jaki czas podest ruchomy ma zostać wypożyczony. BAC Polska oferuje wynajem krótkoterminowy i długoterminowy. Zwyżkę dostarczymy do Klienta na czas.

  Wynajem podnośników Katowice

  BAC Polska posiada bardzo bogatą flotę podestów ruchomych przeznaczonych na wynajem oraz sprzedaż w Katowicach i regionie. W swojej ofercie mamy zwyżki, podnośniki koszowe, podnośniki nożycowe, podesty samojezdne. Jesteśmy najlepszą wypożyczalnią zwyżek w regionie Katowice.

  Podnośnik koszowy wynajem

  W naszej ofercie mamy wiele podnośników koszowych przeznaczonych na wynajem w Katowicach. Wszystkie nasze podesty samojezdne mają aktualne badania Urzędu Dozoru Technicznego. Podnośnik koszowy od BAC Polska to najlepsza możliwa opcja!

  Jeżeli nie jesteś zdecydowany na podnośnik koszowy, możesz wynająć inną zwyżkę. Posiadamy wiele maszyn w tym podnośniki nożycowe, które od wielu lat spełniają oczekiwania Klientów!

  Zwyżka wynajem

  Drogi Kliencie, zapamiętaj, że wynajem zwyżki w BAC Polska to najlepszy możliwy wybór. Poznaj naszą bogatą ofertę podestów ruchomych, zwyżek, podnośników. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami!

  Zadzwoń teraz