Podnośnik Sosnowiec | Wynajem Podnośników Podestów Ruchomych Zwyżek

Wypożyczenie podestu ruchomego od BAC Polska jest bardzo proste. Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami handlowymi, a oni pomogą dopasować sprzęt do potrzeb i preferencji.

Skorzystaj z łatwego wynajmu podestu ruchomego

 • Flota maszyn BAC Polska posiada badania Urzędu Dozoru Technicznego (UDT)
 • Posiadamy podesty samojezdne o różnym udźwigu i wysokości roboczej
 • Oferta zwyżek jest bardzo bogata
 • Jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem
 • Zapewniamy usługi serwisowe
 • Błyskawiczna naprawa usterek
 • Nasza flota pojazdów pozwala nam dotrzeć błyskawicznie w miejsce awarii
 • Transport niskopodwoziowy umożliwia nam dostarczenie podestu samojezdnego w dowolne miejsce
 • Słyniemy z szybkiej dostawy i usługi na najwyższym poziomie
 • Gwarantujemy niskie ceny transportu
 • Współpracujemy od rana do wieczora w zakresie obsługi zwyżek
 • Wszystkie maszyny od BAC Polska są przystosowane do różnego rodzaju pracy na wysokości
 • Dostarczamy zwyżkę w godzinach porannych
 • Niektóre nasze zwyżki są wyposażone w baterię litowo-jonową
 • Nasze podesty ruchome posiadają bezemisyjne silniki

Zapytaj o podest ruchomy w Sosnowcu

Potrzebujesz wynająć podest? Nasi przedstawiciele handlowi oraz opiekunowie serwisu są do dyspozycji Klienta. BAC Polska dba o jak najwyższy standard obsługi. Zależy nam na satysfakcji osób decydujących się na maszynę właśnie od nas! Jeżeli nie wiesz jaki sprzęt jest potrzebny do zaplanowanej pracy, nie zwlekaj, zadzwoń!

Zapewniamy różne podesty ruchome, w tym: koszowe, teleskopowo przegubowe, nożycowe w atrakcyjnych cenach. U nas wypożyczenie maszyny jest możliwe na czas krótkoterminowy i długoterminowy. Nasze usługi dostosowujemy do Klienta w taki sposób, aby wyszukiwanie odpowiedniego sprzętu było łatwe i przyjemne!

+48 506 179 469

Mariusz Pilis
Kierownik Oddziału, Serwisu i UDT

+48 957 529 277

Centrala

Formularz kontaktowy

Upuść pliki tutaj lub
Akceptowane typy plików: jpg, gif, png, Maks. rozmiar pliku: 200 MB.
  Zgoda(wymagane)
  To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

  Sosnowiec znajduje się niemal w samym centrum województwa śląskiego. Dogodna lokalizacja pozwala nam sprawnie i szybko dostarczyć tam podest samojezdny. Miasto jest zlokalizowane w otoczeniu takich obszarów jak: Katowice, Zabrze, Chorzów, Bytom, Ruda Sląska, Będzin, Gliwice, Jaworzno czy Dąbrowa Górnicza.

  Konurbacja górnośląska to miejsce dużego zagęszczenia różnych miast. W regionie jest wiele dróg szybkiego ruchu, m.in. – autostrada A4, autostrada A1, droga ekspresowa S1, droga ekspresowa S86.

  Na Śląsku nie brakuje zakładów, fabryk, hal produkcyjnych oraz magazynowych. W regionie działa Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, w skład której wchodzą cztery podstrefy.

  BAC Polska prężnie działa na Śląsku. Nasz zasięg pracy obejmuje również woj. mazowieckie, małopolskie, łódzkie, świętokrzyskie.

  autoryzowany dealer zoomlion bac polska

  Podest Nożycowy Sosnowiec

  Potrzebujesz podest nożycowy? Jeżeli tak, to świetnie trafiłeś. Przekonaj się, że maszyny udostępnione przez firmę BAC Polska będą doskonałe podczas prac na wysokości w hali magazynowej.

  Słyniemy z atrakcyjnych cen, maszyny dowozimy na terenie całego kraju. Posiadamy własny transport niskopodwoziowy, którym bez problemu dostarczymy sprzęt we wskazane miejsce.

  Podest Teleskopowy Sosnowiec

  Maszyna od BAC Polska to najlepszy możliwy wybór. Nasze podesty ruchome możemy podzielić na elektryczne i spalinowe. Posiadamy bogatą flotę sprzętu, którą udostępniamy dla Klientów.

  Podnośniki koszowe, które udostępnia BAC Polska doskonale się sprawdzą w pracy na wysokości. Takie pojazdy mają wiele zastosowań, m.in wykorzystasz je przy: czyszczeniu elewacji, myciu okien czy modernizacji dachów.

  podnosnik teleskopowy sosnowiec
  podnosnik sosnowiec

  Podnośnik Koszowy Sosnowiec

  Oddziały naszej firmy są rozlokowane w całej Polsce, znajdujemy się. m.in. w Dąbrowie Górniczej. Dogodna lokalizacja pozwala nam dostarczyć sprzęt na obszarze całego województwa śląskiego.

  Skorzystaj z usług od BAC Polska. Przekonaj się, że podest koszowy od nas to najlepsze rozwiązanie przy pracach na wysokości.

  Podnośniki Sosnowiec

  BAC Polska posiada bogatą flotę maszyn i wszelkiego rodzaju sprzętu potrzebnego przy pracach na znacznych wysokościach od podłoża. Gwarantujemy atrakcyjne ceny w regionie województwa śląskiego.

  Jeżeli potrzebujesz sprzętu, aby wykonać szkolenia w swojej firmie, to świetnie trafiłeś. Zapoznaj się z ofertą podestów ruchomych od BAC Polska i świadcz usługi na najwyższym poziomie.

  wynajem podnosnikow sosnowiec
  wynajem zwyzek sosnowiec

  Podest Ruchomy Województwo Śląskie

  Wynajem sprzętu do pracy na wysokości jeszcze nie był taki prosty. Podesty od BAC Polska to gwarancja jakości i niezawodności. Proponujemy zwyżki zarówno na wynajem krótkoterminowy, jak i długoterminowy. Dotrzemy ze sprzętem w każde miejsce!

  Dlaczego wypożyczenie jest u nas najlepsze? Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Zoomlion, dzięki temu nasza flota podestów ruchomych jest bardzo bogata.

  Masz dość przeglądania na nowych ogłoszeniach maszyn, które są przestarzałe, a swoimi możliwościami ustępują od najnowszych podestów dostępnych na rynku? Jeżeli tak, to skontaktuj się z nami! Udostępniamy podnośniki nowe, jak i używane.

  Pytania i odpowiedzi

  BAC Polska pracuje na terenie całego kraju. Zapewniamy wynajem i sprzedaż podestów ruchomych na terenie województwa śląskiego. Posiadamy bogatą flotę maszyn, a nasze modele zasilane są elektrycznie, bądź spalinowo. Nasz transport niskopodwoziowy umożliwia dowóz sprzętu we wskazane miejsce.

  Maszyna ta jest przystosowana do prac w terenie oraz na hali. Podest ruchomy z koszem ma szereg zastosowań, dzięki zasilaniu elektrycznym bądź spalinowym. Z pewnością wykonywanie prac na wysokości z podnośnikiem koszowym nie będzie problemem. W koszu jest miejsce dla dwóch osób, zatem zadania na znacznym pułapie pracy będą dużo prostsze.

  To proste. Nasza wykwalifikowana kadra służy pomocą, gdy tylko zachodzi taka potrzeba. Jesteśmy konkurencyjni, pracujemy na terenie całego kraju. Firma BAC Polska jest autoryzowanym dealerem marki Zoomlion na podesty ruchome w Polsce. W naszej flocie pojazdów znajdują się m.in. maszyny zasilane bateriami litowymi. Przekonaj się sam, że wypożyczenie podestu samojezdnego w naszej firmie to najlepsza opcja!

  To zależy. Przeznaczamy maszyny na czas krótkoterminowy oraz długoterminowy. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami, udostępniamy różne typy podestów ruchomych. Nasza flota jest bardzo bogata. Przykładowo, na kwotę wynajmu wpłynie udźwig oraz maksymalna osiągalna wysokość robocza. Czym większe są możliwości danej maszyny, tym cena może się różnić. Jednak nie przejmuj się. Nasi przedstawiciele handlowi stale pracują nad tym, aby satysfakcja była na najwyższym możliwym poziomie.

  Tak. Również te maszyny mamy są dostępne na Śląsku.

  Nasza flota podestów ruchomych jest bardzo bogata. Marka Zoomlion dba o to, aby na rynek europejski trafiały tylko najlepsze maszyny. U nas Klienci znajdą różne podesty. Większość z nich jest zasilana elektrycznie, jednak niektóre modele również są napędzane silnikiem spalinowym. Wysokość robocza naszych maszyn zaczyna się od 6,5 metra, a kończy się na 36 m.

  Maszyny idealne do pracy na wysokości

  BAC Polska to najlepsza wypożyczalnia zwyżek. Przekonaj się, że usługi jakie możesz wykonać zwyżką, jest ich bardzo wiele. Nasze maszyny są odpowiednie szczególnie przy budowie fabryk, hal magazynowych czy zakładów produkcyjnych. Jednak i przy wykończeniach nasz podest ruchomy znajdzie zastosowanie. Bez problemu możesz go wykorzystać w pracach naprawczych lub konserwacyjnych.

  Wyszukanie sprzętu do pracy na wysokościach jest wbrew pozorom jest bardzo proste. Wystarczy skontaktować się z naszymi pracownikami lub przedstawicielami handlowymi, a oni pomogą dobrać podest ruchomy w taki sposób, aby praca była łatwa i bezpieczna. Pamiętaj, że każda nasza zwyżka ma aktualne badania Urzędu Dozoru Technicznego (UDT).

  Nasze podesty ruchome są przystosowane do dużych obciążeń, dzięki czemu operator jest w stanie wykonać wiele zadań na znacznych pułapach pracy. Wynajem dźwigów do lekkich zadań wcale nie musi być konieczne, gdy korzystasz z usługi zwyżką, która ma odpowiedni udźwig.

  Podest ruchomy dostępny w całej Polsce

  BAC Polska ma cztery oddziały zlokalizowane w całej Polsce. Posiadamy: oddział łódzkie, śląskie, dolnośląskie oraz lubuskie. Dzięki dogodnemu rozlokowaniu naszych filii w Polsce zachodniej oraz centralnej, jesteśmy w stanie proponować podesty w atrakcyjnych cenach na terenie całego kraju.

  Nasze maszyny do wielu lat sprawdzają się jako narzędzie wykorzystywane do prac na wysokościach. Popularność podnośników stale rośnie, ponieważ jest to skuteczne rozwiązanie przy powstawaniu nowych inwestycji, których na Śląsku nie brakuje. Jeżeli potrzebujesz wynająć podest ruchomy, to pamiętaj, że tylko u nas!

  Zadzwoń teraz