Targi eRobocze 2022

03.06.2022 – 04.06.2022

W dniach 03.06.2022 – 04.06.2022 roku byliśmy wystawcą na targach maszyn budowlanych eRobocze SHOW. W miejscowości Lubień Kujawski po raz kolejny zorganizowano wydarzenie, w którym różne przedsiębiorstwa mogły zaprezentować swoje maszyny.

Widok na wydarzenie eRobocze SHOW z naszego podnośnika.

Lubień Kujawski

​Zwyżki Zoomlion na eRobocze SHOW

Cieszymy się, że po raz kolejny w tym roku mogliśmy zaprezentować na targach nasze podesty ruchome. Stoisko – podobnie jak poprzednim razem – nosiło nazwę BAC Polska Zoomlion. Jak nie trudno się domyślić ponownie promowaliśmy zielone maszyny światowego producenta.

Co niezwykle istotne, podczas targów eRobocze SHOW zwiedzający mieli okazję przetestować podnośniki udostępnione przez naszą firmę. Testy odbywały się pod czujnym okiem naszych pracowników.

Oto podesty ruchome dostępne podczas wydarzenia:

ZS0610Crawler (elektryczny podnośnik nożycowy poruszający się na gąsienicach)

ZA14J (spalinowy podnośnik teleskopowy)

ZA20JE (elektryczny podnośnik teleskopowy)

Galeria

Targi i Wystawy w Polsce!

​Jako dystrybutor podnośników stale zyskujemy na popularności

Cykliczna obecność na targach maszyn budowlanych buduje naszą markę i rozpoznawalność. Tym razem charakter wydarzenia nieco różnił się od tych poprzednich. eRobocze SHOW słynie z tego, że jest organizowane w plenerze. Podczas eventu na zwiedzających czekało mnóstwo atrakcji, m.in. pokazy, testy oraz konkurencje maszyn budowlanych.

Nas z kolei niezmiernie cieszyła Wasza obecność. Znów nasi przedstawiciele handlowi – Marcin i Hubert – mieli ręce pełne pracy, opowiadając o podestach ruchomych Zoomlion i nawiązując przy tym nowe relacje biznesowe.

Kilka słów od naszych pracowników podczas trwania eRobocze SHOW:

Hubert: Na targach jest naprawdę interesująco. Impreza się rozkręca. Klienci, którzy odwiedzają nasze stoisko są zainteresowani naszymi podestami ruchomymi […] Pogoda dopisuje. Jest przyjemnie, ciepło, oby tak dalej!

Marcin: Ludzi jest sporo. Atmosfera na targach jest fajna, humory dopisują. Co ważne pogoda nie utrudnia, chociaż jest trochę wietrznie.

Aby dowiedzieć się więcej o firmie BAC Polska i być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami, zachęcamy do odwiedzin naszych stron na portalach:

Zadzwoń teraz