Wynajem Podnośnika Koszowego Piotrków Trybunalski | Zwyżki Podesty Ruchome

Podesty dostępne w naszym parku maszyn są przeznaczone dla osób prywatnych i przedsiębiorców. Nasze podnośniki są niezawodne i jest to doskonałe narzędzie do wykonywania zadań na znacznych pułapach pracy.

Dlaczego mam wypożyczyć podnośnik od firmy BAC Polska?

 • Jeden z oddziałów naszej firmy jest zlokalizowany w centralnej Polsce
 • Oferujemy podesty samojezdne na terenie całego kraju
 • Z nami wypożyczenie maszyny nie będzie problemem
 • Docieramy błyskawicznie w każde miejsce
 • Oferujemy od ręki serwis podnośników w centralnej Polsce
 • Mamy wykwalifikowaną kadrę pracowników
 • Flota BAC Polska jest bardzo bogata
 • Wypożyczenie podnośników u nas jest ekspresowe i komfortowe dla Klienta
 • BAC Polska to najlepsza wypożyczalnia sprzętu wysokościowego
 • Dostarczymy maszynę w momencie, gdy Klient rozpoczyna pracę
 • Udostępniamy maszyny na czas krótkoterminowy i długoterminowy
 • Wszystkie nasze podnośniki posiadają badania UDT
 • Mamy podnośniki koszowe zasilane elektrycznie bądź spalinowo
 • Podnośniki nożycowe, które udostępniamy są zasilane elektrycznie bądź spalinowo
 • Przekonaj się, że wypożyczenie podestu w BAC Polska to najlepsza możliwa opcja!

Zapytaj o podnośnik koszowy właśnie nas

Od kilku lat dostarczamy podnośniki w regionie centralnej Polski. Wiele firm decydujących się na współpracę z BAC Polska skorzystało z naszych maszyn i całej wypożyczalni podestów. Dla nas najważniejsza jest satysfakcja Klientów, dlatego maszyny udostępniamy w atrakcyjnych cenach. To nasz atut.

Jeżeli potrzebujesz sprzęt, który ułatwi tworzenie konstrukcji czy modernizację zamontowanych już elementów, to świetnie trafiłeś. Poznaj wachlarz możliwości BAC Polska i przekonaj się, że nasze podnośniki to jakość i niezawodność. Skontaktuj się z naszą centralą lub kierownikiem oddziału – możesz wypełnić formularz kontaktowy, zadzwonić lub napisać e-mail.

+48 515 237 954

Rafał Młynarczyk
Kierownik Oddziału, Serwisu i UDT

+48 957 529 277

Centrala

Formularz kontaktowy

Upuść pliki tutaj lub
Akceptowane typy plików: jpg, gif, png, Maks. rozmiar pliku: 200 MB.
  Zgoda(wymagane)
  To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

  Wypożyczalnia Zwyżek Piotrków Trybunalski

  BAC Polska jest najlepszą wypożyczalnią podnośników, która działa na terenie całego kraju. Mamy bogatą flotę maszyn, a jednym z miejsc, w którym udostępniamy nasze podnośniki, jest centralna Polska.

  Oferujemy wynajem sprzętu, który jest pomocą w budowie nowych konstrukcji. Nasze podesty są wsparciem w terenie zmiennym czy nieutwardzonym. Jesteśmy w stanie wyróżniać się na tle konkurencji, bo nasza flota maszyn jest bardzo bogata.

  Podnośnik Piotrków Trybunalski

  Masz dość innych firm z branży? Nie chcesz już szukać nowych przedsiębiorstw i wysyłać licznych zapytań? Przekonaj się, że podnośniki od BAC Polska to najlepsza możliwa opcja! Oceń naszą usługę już teraz. Mamy podesty o różnym udźwigu. Maszyny dostępne u nas są zasilane elektrycznie bądź spalinowo.

  Wybrane podnośniki dostępne w naszym parku maszyn zostały wyposażone w baterię litowo-jonową. Jest to rozwiązanie, na które mocno stawia marka Zoomlion – potentat wśród producentów maszyn budowlanych.

  Podesty z takim zasilaniem bez problemu możesz wysyłać w różne miejsca, ponieważ nie wydalają one szkodliwych substancji do atmosfery. Ich utrzymanie i konserwacja jest również bardzo prosta. Dodatkowo maszyny te są niezwykle ciche. Jest to najlepszy wybór w pracy w halach lub w centrum dużych ośrodków miejskich.

  Wynajem Podnośników Piotrków Trybunalski

  Jeżeli potrzebujesz podnośnik do zadań specjalnych, to świetnie trafiłeś! Nasza lista sprzętu przeznaczonego na wynajem jest bardzo długa. BAC Polska to najlepsza wypożyczalnia maszyn do pracy przy tworzeniu zabudowy.

  Udostępniamy podnośniki na różny okres czasu. Naszymi Klientami są osoby indywidualne oraz duże firmy i przedsiębiorstwa. Przekonaj się i Ty, że nasze podnośniki to świetny wybór. Wykonasz nimi usługi w zakresie budowy i modernizacji pomieszczeń, lecz nie tylko.

  To co charakteryzuje nasze podnośniki to ich funkcjonalność. Maszyny, które oferuje wynajem BAC Polska wyróżniają się się szerokim zakresem pracy, dużym udźwigiem oraz wieloma systemami zabezpieczającymi. Dzięki tym funkcjom urządzenia są w stanie zapewniać operatorowi komfortową pracę.

  Wynajem Podnośników Nożycowych Piotrków Trybunalski

  Podnośniki nożycowe to bardzo popularne rozwiązanie wykorzystywane do prac budowlanych i w przemyśle. Tego typu podesty są mniejsze niż chociażby podnośniki teleskopowe. Mobilność „nożycówek” umożliwi wykonywanie prac w wielu miejscach o ograniczonym dostępie.

  Skorzystaj z propozycji jaką przygotowała firma BAC Polska na podesty nożycowe. Przekonaj się sam, że nasi przedstawiciele handlowi dokładają wszelkich starań, aby wypożyczenie podnośnika nożycowego był łatwe i przyjemne!

  Wynajem Zwyżka Piotrków Trybunalski

  Sprzęt udostępniany przez BAC Polska to jakość i niezawodność. Proponujemy stałym Klientom atrakcyjne ceny. Mamy wieloletnie doświadczenie. Działamy w niemal całej Polsce. Nasze oddziały służy pomocą!

  Jeżeli nigdy wcześniej nie korzystałeś z takich maszyn, nie przejmuj się! Nasi pracownicy pomogą dopasować podnośnik do Twoich potrzeb. Mamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, dla której hasło: wynajem podnośników nie jest obce!

  Pamiętaj jednak, że nasze maszyny wypożyczamy bez operatora. Aby prowadzić podnośnik należy mieć odpowiednie przeszkolenie.

  Pytania i odpowiedzi

  Przygotowaliśmy dodatkowy zestaw pytań i odpowiedzi. Zachęcamy do zapoznania się z treścią.

  Oczywiście, że tak. Jeden z naszych oddziałów jest zlokalizowany w Piotrkowie Trybunalskim, dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć maszynę wprost do Klienta. Mamy własny transport, którym bez najmniejszych problemów dowieziemy podnośnik pod wskazany adres.

  Trudno wskazać jednoznaczną odpowiedź. Wiele zależy od preferencji Klienta i tego, jak często podnośnik będzie wykorzystywany.
  Zaletą akumulatora kwasowego jest jego dostępność. „Kwasówkę” można dostać w niemal każdym sklepie motoryzacyjnym. Tego typu akumulator generuje duży prąd rozruchowy i jest to rozwiązanie wciąż bardzo popularne ze względu na możliwość zastosowania. Akumulator kwasowy znajdziemy w samochodach osobowych, ciężarowych, na zwyżkach kończąc.
  Bateria litowo-jonowa to z kolei rozwiązanie, które stale zyskuje na popularności. „Litówkę” można dowolnie doładowywać i użytkownik nie musi się martwić nadmierną degradacją (nie traci swoich parametrów). Baterie litowo-jonowe zastosowane w podestach marki Zoomlion mają żywotność około 4000 ładowań, co przekłada się na mniej więcej 10 lat pracy.

  Tak. Mamy bardzo bogatą flotę, dzięki czemu wypożyczamy podnośniki „od ręki”.

  Podnośniki doskonale sprawdzą się w zadaniach na znacznych pułapach pracy. Niemal każdy podest umożliwia wejście na platformę co najmniej dwóm osobom. Maszynę można wykorzystać do zadań budowlanych, konserwacyjnych lub drobnych wykończeniowych. Część podnośników, które oferuje BAC Polska, zostały wyposażone niebrudzące opony (non-marking) oraz są zasilane elektrycznie. Tego typu sprzęt będzie świetnym rozwiązaniem do prac w zamkniętych przestrzeniach.

  Zdecydowanie tak. Wypożyczenie podnośnika jest coraz bardziej popularnym rozwiązaniem. Na taki ruch decyduje się wiele firm i przedsiębiorstw. Do zadań wykonywanych na nieznacznych pułapach doskonały będzie Zoomlion ZS0407DC. Praca na nim to przyjemność. Można go wykorzystywać do drobnych napraw, modyfikacji lub ustawienia dekoracji. Będzie on również doskonałym rozwiązaniem w studio filmowym ze względu na zerową emisję spalin oraz bardzo cichą pracę.

  Piotrków Trybunalski jest zlokalizowany w centralnej Polsce w niewielkiej odległości od Łodzi, Częstochowy, Bełchatowa, Tomaszowa Mazowieckiego, Radomia czy Kielc. Nieopodal miasta są dwie drogi szybkiego ruchu: autostrada A1 oraz droga ekspresowa S8 łączące miasto z pozostałą częścią kraju, w tym ze stolicą – Warszawą.

  Region jest bardzo atrakcyjnym miejscem dla przedsiębiorstw. W niedalekiej okolicy znajduje się Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów, która jest jedną z największych kopalni odkrywkowych w Europie. Na terenie województwa funkcjonuje obszar Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, gdzie stale realizowane są nowe inwestycje.

  W Piotrkowie Trybunalskim jest zlokalizowany jeden z naszych oddziałów. Dogodna lokalizacja pozwala nam swoim działaniem obejmować cały region. Od wielu lat udostępniamy na tym obszarze nasze podesty, stając się jednocześnie liderem i najlepszą wypożyczalnią maszyn.

  Wynajem podnośników branża budowlana

  Nasze podnośniki będą doskonałym wsparciem w różnego rodzaju pracach budowlanych. Maksymalna wysokość robocza osiągająca ponad 30 metrów oraz udźwig do 454 kg (Zoomlion) sprawia, że maszyny udostępnione przez BAC Polska to najlepsze rozwiązanie przy tworzeniu nowych konstrukcji.

  Wykorzystanie podnośników jako wsparcie przy budowach stale zyskuje na popularności. Niemal każde przedsiębiorstwo decydujące się na inwestycję przy budowie pomieszczeń, tj. hale, magazyny, korzysta takich maszyn. Jest to rozwiązanie niezwykle bezpieczne, ponieważ wszystkie podesty dostępne w naszej ofercie mają aktualne badania Urzędu Dozoru Technicznego.

  Cena wynajmu zwyżki

  Niezwykle istotne dla Klientów BAC Polska jest to, że udostępniamy sprzęt w atrakcyjnych cenach. Więc jeżeli jeszcze nie korzystałeś z naszych usług, nie zwlekaj. Dla każdego Klienta staramy się dopasować ofertę spełniającą jego potrzeby. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, co wpływa na koszt wypożyczenia podnośnika, kliknij TUTAJ.

  Wynajem podest teleskopowy

  Mamy bardzo wiele podestów teleskopowych, które udostępniamy dla Klientów. Nasza wypożyczalnia jest gotowa, aby dopasować podnośnik do potrzeb osoby wypożyczającej. Zwyżki teleskopowe mamy zasilane spalinowo i elektrycznie. Każdy typ przeznaczamy na wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jakie maszyny wypożyczamy, kliknij TUTAJ.

  Zadzwoń teraz