Wynajem

Wynajem podnośników jest naszym podstawowym elementem firmy. Współpracujemy z firmami które zajmują się pracą w budowlance, ogrodnictwie a także wszelkimi innymi pracami na wysokości. Jesteśmy profesjonalną firmą dlatego wszystkie nasze podnośniki są w 100 % sprawne. Proponowany przez nas wynajem podnośników to przede wszystkim szeroka gama dźwigów na platformach BAC POLSKA. Z nami możesz wypożyczyć niemal każdą gąsienicę elektryczną, bądź spalinową. Mamy podesty o wysokości roboczej do 57 metrów. Podnośniki elektryczne i podnośniki do wysięgników diesla. Poza tym nasz wynajem podnośników nie kończy się na dostarczeniu wypożyczanego sprzętu na miejsce prac. Możemy Ci także zaoferować porady ekspertów, nawet na miejscu. Zapraszamy do skorzystania z usług transportowych na terenie całej Polski.

W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju podnośniki

  • Spalinowe,
  • elektryczne,
  • koszowe,
  • nożycowe.

Jaka maszyna do jakiej pracy

Jeżeli nie wiesz jakiej maszyny potrzebujesz, wystarczy skontaktować się z nami i opowiedzieć o planowanej pracy. Nasz wykwalifikowany zespół pomoże dobrać odpowiedni sprzęt do tej pracy.

Nasz sprzęt

Wynajmujemy na okres długo i krótko terminowy. Nasza firma posiada tylko i wyłącznie sprawdzony sprzęt. Wszystkie sprzęty podawane są częstym przeglądom i serwisom. Posiadamy bardzo duży wybór podnośników. Dzięki bardzo dużej różnorodności oraz wielkości sprzętów, będziecie Państwo mogli wybrać te, których potrzebujecie do danej pracy.

Zobacz naszą ofertę tutaj.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz