Wynajem Podnośników Gorzów Wielkopolski | Podest Ruchomy Zwyżka

Zachęcamy wszystkich Klientów do skorzystania z ofert przygotowanych przez BAC Polska. Udostępniamy podnośniki w atrakcyjnych cenach. U nas możesz wypożyczyć maszynę zarówno na jeden dzień, jak i na czas nieokreślony. Skorzystaj już dziś!

Dlaczego BAC Polska jest najlepszą wypożyczalnią zwyżek?

 • Nasze doświadczenie sięga 1985 roku
 • Od niespełna 20 lat działamy na polskim rynku
 • Zaufało nam tysiące firm
 • Dowodem na nasze sukcesy jest bogata flota podnośników
 • Jesteśmy w stanie zagwarantować błyskawiczne wypożyczenie zwyżki
 • Posiadamy najwyższej klasy podnośniki marki Zoomlion
 • Niektóre nasze modele są wyposażone w baterie litowo-jonową
 • Podnośniki koszowe, które dostarczamy do Klientów sprawdzą się w wielozadaniowej pracy
 • Mamy do zaoferowania najlepszy wynajem samojezdnych podnośników koszowych
 • Nasz sprzęt jest konkurencyjny i wypożyczamy go od ręki, dzięki czemu realizacja zlecenia nie będzie problemem
 • Maszyny dowozimy pod wskazany adres
 • Nasza kadra pracownicza jest bardzo wykwalifikowana
 • Specjalistyczny serwis BAC Polska jest bardzo szczegółowy i działa na terenie całego kraju
 • Umożliwiamy państwu wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy
 • Wszystkie zwyżki posiadają badania Urzędu Dozoru Technicznego
 • Dodatkowo mamy oddziały w takich miastach jak: Nowa Wieś Wrocławska, Dąbrowa Górnicza oraz Piotrków Trybunalski

Zapytaj o podnośnik w twoim regionie

Jeżeli chcesz, aby wynajęte podesty samojezdne sprawdzały się w wielozadaniowej pracy wysokościowej i nie zawodziły operatorów, koniecznie skorzystaj z wynajmu BAC Polska. W naszej ofercie znajdą państwo podnośniki renomowanych firm, których obsługa jest bardzo prosta. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować maszynę do rodzaju wykonywanej pracy.

Jesteśmy niezwykle elastyczni w komunikacji z Klientem, dzięki czemu znajdujemy się o krok przed konkurencją. Zależy nam na budowaniu pozytywnych relacji i utrzymywaniu kontaktów zarówno z dużymi przedsiębiorstwami, jak i osobami prywatnymi. Świadczymy najlepsze usługi dedykowane dla kontrahentów z całej Polski. Z nami masz pewność wzorowej współpracy.

Masz dość innych firm świadczących usługi w tym zakresie? Zaproponujemy najlepsze usługi podnośnikowe dla nowych Klientów, jak i stałych partnerów biznesowych. Możesz się z nami skontaktować m.in. telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy. Zapraszamy do kontaktu!

+48 512 196 408

Piotr Buraczewski
Kierownik Oddziału, Serwisu i UDT

+48 957 529 277

Centrala

Formularz kontaktowy

Upuść pliki tutaj lub
Akceptowane typy plików: jpg, gif, png, Maks. rozmiar pliku: 200 MB.
  Zgoda(wymagane)
  To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

  Podnośnik Gorzów Wielkopolski

  Wykonywanie zleceń czy inwestycji bez odpowiedniego sprzętu jest niezwykle trudne. Przekonaj się, że podnośniki dostarczane właśnie od nas pomagają realizować liczne zadania na wysokościach. Dzięki współpracy z BAC Polska otrzymasz maszynę, która ma szerokie zastosowanie i będzie dostosowana do Twoich potrzeb.

  Przy użyciu podnośnika wykonasz takie zadania jak: modernizacja elementów wiszących, mycie okien, czyszczenie elewacji, wycinka drzew oraz odśnieżanie. Dodatkowo zwyżki są świetnym rozwiązaniem przy utrzymaniu ruchu w dużych firmach – taka forma wynajmu jest niezwykle popularna.

  Wynajem Zwyżka Gorzów Wielkopolski

  Nasze maszyny są wsparciem w pracy na wysokości. Udostępniamy podnośniki nożycowe oraz teleskopowe niemalże od ręki. Dla nas nieistotne jest to, gdzie się znajdujesz. Pomagamy dobierać i dowozić zwyżki pod wskazany adres.

  Posiadamy zwyżki różnych producentów. Udostępniamy maszyny o różnym udźwigu oraz maksymalnej wysokości roboczej. Decydując się na wypożyczenie sprzętu właśnie od nas, możesz pracować bez obaw, ponieważ wszystkie nasze modele mają aktualne badania UDT.

  Kompleksowy wynajem jest możliwy w BAC Polska. Możemy zaoferować profesjonalny sprzęt, którym bez najmniejszego problemu pracownik wykona zadania na znacznych pułapach pracy.

  Wynajem Podestów Ruchomych Gorzów Wielkopolski

  Udostępniamy podnośniki w atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do dłuższej współpracy, ponieważ dla stałych Klientów jesteśmy w stanie przygotować bardzo korzystną ofertę wynajmu. Zachęcamy do kontaktu z wybranym oddziałem naszej firmy – Kostrzyn nad Odrą, Nowa Wieś Wrocławska, Dąbrowa Górnicza, Piotrków Trybunalski.

  Współpraca z BAC Polska daje możliwość wypożyczenia zwyżki wyposażonej w baterię litowo-jonową. Na takie rozwiązanie mocno stawia marka Zoomlion, a my jako autoryzowany dystrybutor udostępniamy m.in. te podnośniki dla Klientów.

  Wynajem Podnośników Koszowych Gorzów Wielkopolski

  Oferujemy wynajem podnośników koszowych na terenie całego kraju, lecz szczególnie zachęcamy do skorzystania z naszych usług firmy zlokalizowane w województwie lubuskim. Nasza centrala znajduje się w Kostrzynie nad Odrą, dzięki czemu jesteśmy najlepszą wypożyczalnią zwyżek w tym regionie.

  Nasze podnośniki koszowe nadają się do wielozadaniowej pracy. Większość maszyn mamy wyposażonych w napędy 4×4, dzięki czemu praca w trudnym, nieutwardzonym i zmiennym terenie nie będzie problemem. Niektóre modele poruszają się na niebrudzących oponach (non-marking), takie podnośniki idealnie pasują do zamkniętych pomieszczeń.

  Wynajem Podnośnika Nożycowego Gorzów Wielkopolski

  Jeżeli nie masz odpowiedniego sprzętu do prac wysokościowych, koniecznie poznaj naszą ofertę podnośników nożycowych. Modele te można bez problemu wykorzystać w pracach stricte budowlanych, jak i wykończeniowych. Zwyżki często są używane w zamkniętych pomieszczeniach, szczególnie te, które są wyposażone w napędy elektryczne.

  Przy użyciu podnośnika nożycowego jesteś w stanie pomalować ściany na znacznych wysokościach. Oprócz tego maszyny te będą wsparciem w studio filmowym czy projektowym. Ale to nie wszystko, bo niektóre modele są na tyle kompaktowe, że istnieje możliwość, aby przewieźć je windą lub małym busem.

  Pytania i odpowiedzi

  Zachęcamy do zapoznania się z naszą sekcją Pytania i odpowiedzi.

  Tak. Naszymi busami jesteśmy w stanie dotrzeć do Niemiec, Czech, Słowacji oraz Węgier.

  Swoje podnośniki udostępniamy w każdym mieście w Polsce, nawet za granicą naszego kraju. Dla nas nieistotne jest to czy znajdujesz się w Szczecinie, Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Łodzi czy we Wrocławiu – wszędzie tam dostarczymy nasze zwyżki.

  Na cenę wpływa – rodzaj podnośnika, czas wynajmu oraz miejsce dostawy.

  Jeżeli Klienci są zainteresowani tym, kim jesteśmy oraz jak działamy, zachęcamy do zapoznania się z zakładką Historia Firmy. Dowiesz się tam więcej o BAC Polska, przeczytasz o naszych sukcesach oraz zapoznasz się z osią czasu ważnych dla nas wydarzeń. Dodatkowo będzie nam niezwykle miło jak odwiedzisz nasze profile w mediach społecznościowych – Facebook oraz Linkedin.

  Większość maszyn mamy dostępnych od ręki. Dla pewności polecamy jednak wcześniejszy kontakt z naszymi pracownikami, w celu ustalenia dokładnego terminu wypożyczenia podnośnika.

  Gorzów Wlkp. jest zlokalizowany w zachodniej Polsce, nieopodal granicy polsko-niemieckiej. Na północ od miasta znajduje się Szczecin, natomiast na południe Zielona Góra, która jest jednym z dwóch (obok Gorzowa) największych miast w województwie lubuskim.

  W pobliżu miasta znajduje się droga ekspresowa S3, która umożliwia bezproblemowe przemieszczanie się w kierunku południowym oraz północnym. Około 40 kilometrów od miasta (jadąc na południe) miniemy autostradę A2, którą dostaniemy się do takich miast jak: Poznań, Łódź, Warszawa (wschód) czy Frankfurt nad Odrą i Berlin (zachód).

  W regionie powstaje coraz więcej inwestycji. Nic więc dziwnego, że wiele osób i firm decyduje się na podnośniki. My zachęcamy do skorzystania z naszych usług, ponieważ województwo lubuskie to jedno z wielu miejsc, gdzie prężnie działamy.

  Wynajem zwyżka

  Zachęcamy wszystkich odwiedzających stronę BAC Polska do skorzystania z tego co przygotowaliśmy. Z nami wypożyczenie zwyżki jest proste, łatwe i przyjemne. Przekonaj się sam, że sprzęt będzie wsparciem w codziennej pracy i znacznie przyspieszy czas realizacji inwestycji.

  BAC Polska jest wieloletnim liderem w branży podestów ruchomych. Nasz sprzęt to świetne rozwiązanie do prac wysokościowych na terenie fabryk czy zakładów pracy. Usługa wynajmu maszyny u nas jest niezwykle atrakcyjna. Pomagamy wysyłać sprzęt firmom we wskazane miejsce.

  Wynajem podnośników

  U nas wypożyczysz podnośnik koszowy, nożycowy i teleskopowy. Wszystko zależy od tego, co konkretnie potrzebujesz. Udostępniamy maszyny do mniejszych i większych zleceń. Nie ograniczamy się jedynie do wynajmu sprzętu na terenie województwa lubuskiego.

  Najlepsza wypożyczalnia maszyn

  Nasze podnośniki możesz dostrzec mijając budowy w Polsce. Bardzo często jesteśmy wsparciem przy dużych projektach czy inwestycjach. Kilka razy w roku jesteśmy wystawcą na targach maszyn budowlanych. Mamy bardzo bogate portfolio i niespełna dwudziestoletnie doświadczenie w wynajmie podnośników.

  Zadzwoń teraz