Wynajem Zwyżki Tychy | Podnośniki Podesty Ruchome Zwyżki

Wynajem zwyżek od BAC Polska w regionie Tychy to wygoda, bezpieczeństwo, najwyższa jakość i niska cena. Poznaj naszą ofertę podnośników, podestów koszowych i podestów nożycowych.

Skorzystaj z łatwego wynajmu podnośników w regionie Tychy

 • BAC Polska posiada bardzo bogatą flotę podestów ruchomych
 • Posiadamy zwyżki na sprzedaż i wynajem
 • Oferujemy wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy
 • Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Zoomlion
 • Podesty ruchome Zoomlion są znakiem rozpoznawczym przedsiębiorstwa BAC Polska
 • Posiadamy zwyżki zasilane bateriami litowo-jonowymi
 • Nasz transport niskopodwoziowy jest w stanie dostarczyć maszynę wprost do Klienta
 • Ceny transportu są atrakcyjne dla Klienta
 • Serwis techniczny od BAC Polska jest do dyspozycji Klienta
 • Posiadamy wykwalifikowanych pracowników serwisowych, którzy służą pomocą
 • Szybka dostawa w Tychach i na terenie całego kraju
 • Podest ruchomy będzie gotowy w momencie, gdy Klient rozpoczyna pracę
 • BAC Polska jest liderem w branży podestów ruchomych w Polsce
 • Nasze zwyżki to jakość, niezawodność i bezpieczeństwo
 • Wszystkie nasze podesty ruchome posiadają aktualne badania Urzędu Dozoru Technicznego (UDT)
 • BAC Polska działa w regionie Tychy

Zapytaj o wynajem podnośnika
w Tychach

Potrzebujesz wynająć podnośnik w Tychach lub okolicy? Jeżeli tak, to świetnie trafiłeś!
BAC Polska oferuje zwyżki na wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy. Jesteśmy liderem w branży podestów ruchomych. Nasze maszyny są niezawodne. Bazujemy na naszym doświadczeniu, które przez lata działań na polskim rynku, stało się bardzo bogate. Zaufało nam tysiące Klientów.

Nie zwlekaj, skontaktuj się z naszymi pracownikami! Pomożemy dopasować podnośnik do Twoich potrzeb.

+48 506 179 469

Mariusz Pilis
Kierownik Oddziału, Serwisu i UDT

+48 957 529 277

Centrala

Formularz kontaktowy

Upuść pliki tutaj lub
Akceptowane typy plików: jpg, gif, png, Maks. rozmiar pliku: 2 GB.
  Zgoda(wymagane)
  To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

  Podnośnik Tychy

  BAC Polska oferuje podnośniki przeznaczone do prac na wysokościach. Flota maszyn naszej firmy jest bardzo bogata. Oferujemy podnośniki nożycowe oraz teleskopowe.

  BAC Polska działa w regionie Tychy. Wynajęty podnośnik dostarczymy błyskawicznie do Klienta w tym mieście.

  Nasza firma nie ogranicza się jednak do pracy tylko i wyłącznie w Tychach. BAC Polska Dąbrowa Górnicza zasięgiem swojej pracy obejmuje całe województwo śląskie.

  Podest Ruchomy Tychy

  Podest ruchomy od BAC Polska to najlepsza możliwa opcja. Proponujemy Klientom podesty samojezdne na wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy.

  BAC Polska oferuje podesty ruchome w atrakcyjnej cenie. Wynajętą maszynę dostarczymy wprost do Klienta. Skorzystaj z naszej oferty na podest ruchomy w regionie Tychy.

  Wynajem Zwyżek Tychy

  Wynajem zwyżki w Tychach tylko z BAC Polska. Jesteśmy liderem w regionie Tychy. Cechuje nas szybkość pracy i niezawodność. Naszym zwyżkom zaufało już tysiące klientów w całej Polsce.

  BAC Polska jest wyłącznym dystrybutorem podestów ruchomych marki Zoomlion w Polsce. Jeżeli myślisz: wynajem zwyżka podnośnik właśnie od tej firmy, to tylko w BAC Polska!

  Zwyżki naszej firmy osiągają wysokość roboczą od 6 do 67,5 metra.

  Wynajem Podnośników Koszowych Tychy

  Podnośniki koszowe możemy podzielić na te zasilane spalinowo oraz elektrycznie. Podesty charakteryzują się dużą wysokością roboczą. Wynajęty podnośnik doskonale się sprawdzi w różnych pracach na znacznych wysokościach.

  Oferujemy podnośniki koszowe na wynajem krótkoterminowy i długoterminowy w regionie Tychy. Wynajęty sprzęt dostarczymy wprost do Klienta pod wskazaną wcześniej lokalizację.

  Wynajem Podnośników Nożycowych Tychy

  Podnośniki nożycowe mamy zasilane elektrycznie i spalinowo. Niektóre modele marki Zoomlion zostały wyposażone w baterię litowo-jonową. Maszyny te są niezwykle ekonomiczne i przyjazne dla środowiska, ponieważ nie wydalają szkodliwych związków do atmosfery.

  Wynajem podnośnika nożycowego w BAC Polska to atrakcyjne ceny. Posiadamy bogatą flotę maszyn. Oferujemy podesty w Tychach i na terenie całej Polski!

  Dlaczego warto wynająć zwyżkę od BAC Polska w regionie Tychy?

  Ponieważ najlepsza możliwa usługa wynajmu podnośników tylko u nas!

  Pytania i odpowiedzi

  BAC Polska stale rozszerza swoją działalność, a miastem, na terenie którego prężnie działamy są Tychy. Jesteśmy w stanie dostarczyć wynajęty podnośnik wprost do Klienta. Nasz oddział jest zlokalizowany w Dąbrowie Górniczej, a to pozwala nam być liderem w branży podestów ruchomych w całym województwie śląskim.

  Podnośniki produkowane przez światowego producenta maszyn budowlanych są dostępne w ofercie BAC Polska. Podesty ruchome marki Zoomlion przeznaczamy również na wynajem. Maszyny te doskonale się sprawdzą podczas prac na wysokościach w zamkniętych pomieszczeniach, jak również na otwartej przestrzeni. Niektóre z podestów ruchomych zostały wyposażone w baterię litową. Jest to niezawodne rozwiązanie, które bardzo szybko zyskuje na popularności.

  BAC Polska posiada centralę zlokalizowaną w Kostrzynie nad Odrą oraz trzy oddziały, które znajdują się w niemal całej Polsce. Szukaj nas w Nowej Wsi Wrocławskiej (k/Wrocławia), Piotrkowie Trybunalskim oraz Dąbrowie Górniczej.

  Od wielu lat świadczymy usługi związane z wynajmem oraz sprzedażą podnośników. Pozwoliło nam to zbudować markę i rozpoznawalność w branży podestów ruchomych. Staramy się naszą bogatą ofertą spełnić wszystkie oczekiwania Klientów. Jesteśmy konkurencyjni. Oferujemy atrakcyjne ceny wynajmu krótkoterminowego oraz długoterminowego. Działamy na terenie całej Polski. Kolejnym miejscem, gdzie prężnie działamy i się rozwijamy są Tychy i całe województwo śląskie.

  Wszędzie, gdzie odbywa się praca na wysokościach. Oczywiście, wiele zależy w jakim dokładnie celu ma zostać wynajęta maszyna. Jeżeli do pracy w trudnym terenie nieutwardzonym, wówczas polecamy podesty ruchome teleskopowe zasilane silnikiem Diesla (Kubota Stage V) z napędem 4×4. Natomiast jeśli maszyna będzie potrzebna do drobnych prac konserwacyjnych na hali w zamkniętym pomieszczeniu, wtedy świetnie się sprawdzi elektryczny podest nożycowy.
  Jeżeli nie jesteś pewien/pewna jaka zwyżka będzie najlepsza do danej pracy na wysokości, skontaktuj się z nami! Pracownicy BAC Polska pomogą dopasować podest ruchomy do Twoich potrzeb.

  Oczywiście, że nie. Tychy to jeden z obszarów, gdzie prężnie działamy. Jednak nie ograniczamy się tylko i wyłącznie do świadczenia usług w tym miejscu. BAC Polska dostarczy podnośnik na terenie całego kraju. Niezależnie czy będzie to Gdańsk, Szczecin, Warszawa, Kraków, Wrocław czy Łódź.

  Tychy to jedno z największych miast w województwie śląskim. Miejscowość jest zlokalizowana przy drodze ekspresowej S1 oraz nieopodal autostrady A1 i autostrady A4. Dogodna lokalizacja oraz rozbudowana sieć dróg szybkiego ruchu sprawia, że wiele firm decyduje się na inwestycję właśnie w tej okolicy.

  Dodatkowo w regionie miasta Tychy działa Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, która jest podzielona na cztery podstrefy, m.in. tyską. Podstrefa Tyska obejmuje swoim obszarem takie miasta jak: Tychy, Bieruń, Katowice, Lędziny, Miedźna, Piekary Śląskie oraz Świętochłowice.

  Do budowy czy prac wykończeniowych potrzebne są podesty ruchome, które znacznie usprawniają pracę, a co za tym idzie – przyśpieszają zakończenie realizacji zleceń. BAC Polska oferuje zwyżki do wynajęcia w Tychach i okolicy. Skorzystaj z naszej bogatej oferty.

  Wynajem zwyżki

  BAC Polska jest liderem w zakresie wynajmu i sprzedaży zwyżek. Firma dynamicznie się rozwija na Śląsku oraz w regionie miasta Tychy, oferując m.in. podesty ruchome marki Zoomlion, której jesteśmy autoryzowanym dealerem w Polsce.

  Zwyżki wynajem Tychy

  Oferujemy krótkoterminowy oraz długoterminowy wynajem zwyżki w atrakcyjnych cenach. Przeznaczamy dla Klientów podnośniki teleskopowe, podnośniki nożycowe, podnośniki koszowe. Mamy maszyny zasilane elektrycznie bądź spalinowo. Część maszyn jest zasilana baterią litową.

  Korzyści płynące z wynajmu zwyżki

  – bezpieczna praca na wysokości
  – wykonywanie prac w trudno dostępnych miejscach
  – kompaktowość w stosunku do rozwiązań z użyciem drabiny
  – duża mobilność
  – wykorzystanie maszyny do prac wewnątrz oraz na zewnątrz pomieszczeń
  – praca w terenie nieutwardzonym

  Jeżeli potrzebujesz wynająć zwyżkę, nie zwlekaj. Przedstawiciele handlowi BAC Polska czekają na kontakt!


  Zadzwoń teraz