Wynajem Zwyżki Tychy | Podnośniki Koszowe Podesty Ruchome

Wypożyczenie zwyżek od BAC Polska to wygoda, bezpieczeństwo, najwyższa jakość i niska cena. Poznaj naszą ofertę podnośników.

Poznaj naszą ofertę podnośników

 • BAC Polska posiada bardzo bogatą flotę podestów ruchomych
 • Posiadamy zwyżki na sprzedaż i nie tylko
 • Udostępniamy profesjonalny sprzęt na czas krótkoterminowy oraz długoterminowy
 • Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Zoomlion
 • Podesty ruchome Zoomlion są znakiem rozpoznawczym przedsiębiorstwa BAC Polska
 • Posiadamy zwyżki zasilane bateriami litowo-jonowymi
 • Nasz transport niskopodwoziowy jest w stanie dostarczyć zwyżkę pod wskazany adres
 • Ceny transportu są atrakcyjne dla Klienta
 • Serwis techniczny BAC Polska jest do dyspozycji Klienta
 • Pracownicy BAC Polska służą pomocą i dowiozą podnośniki we wskazane miejsca
 • Szybka dostawa na Śląsku i na terenie całego kraju
 • Podest ruchomy będzie gotowy w momencie, gdy Klient rozpoczyna pracę
 • BAC Polska jest liderem w branży podestów ruchomych w Polsce
 • Nasze zwyżki to jakość, niezawodność i bezpieczeństwo
 • Wszystkie nasze podesty ruchome posiadają aktualne badania Urzędu Dozoru Technicznego (UDT)
 • BAC Polska to najlepsza wypożyczalnia zwyżek

Zapytaj o podest ruchomy

Potrzebujesz kompaktowy podest ruchomy? Jeżeli tak, to świetnie trafiłeś!
BAC Polska oferuje wiele podnośników, które udostępnia krótkoterminowo bądź długoterminowo. Jesteśmy liderem w branży podestów ruchomych. Bazujemy na naszym doświadczeniu, które przez lata działań na polskim rynku, stało się bardzo bogate. Zaufało nam tysiące Klientów.

Choć nasze zwyżki cechuje niezawodność, może stać się tak, że awaria uniemożliwi wykonywanie zadań i będzie potrzebna naprawa. Wówczas nie musisz się znajdować w bezpośrednim zasięgu firmy, nasz personel serwisowy dociera w miejsce zgłoszenia usterki i wykonuje przegląd. Niezależnie czy jest to Polska czy zagranica.

Nie obawiaj się do nas zadzwonić! Pomożemy wybrać zwyżkę o udźwigu oraz maksymalną wysokością roboczą dopasowaną do Twoich potrzeb. Zapraszamy do współpracy.

+48 506 179 469

Mariusz Pilis
Kierownik Oddziału, Serwisu i UDT

+48 957 529 277

Centrala

Formularz kontaktowy

Upuść pliki tutaj lub
Akceptowane typy plików: jpg, gif, png, Maks. rozmiar pliku: 200 MB.
  Zgoda(wymagane)
  To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

  Podnośnik Tychy

  BAC Polska udostępnia podnośniki przeznaczone do prac na wysokościach. Flota jaką posiadamy jest bardzo bogata. Oferujemy podesty spalinowe oraz elektryczne.

  Proponujemy podesty renomowanych producentów na terenie województwa śląskiego. Wynajęty podnośnik dostarczymy błyskawicznie do Klienta. Wystarczy wskazać adres i datę dostawy.

  Trudno jest zapewniać bezpieczną pracę, świadczyć kompleksowe usługi, w tym fachowy montaż części na wysokości bez odpowiedniego sprzętu. Korzystając z naszych podestów ruchomych, operator pracując kilka metrów nad ziemią jest w pełni bezpieczny. Oczywiście pod warunkiem, że zadania będą wykonywane zgodnie z BHP.

  Podest Ruchomy Tychy

  Podest ruchomy od naszej firmy to najlepsza możliwa opcja. Proponujemy Klientom podesty samojezdne o różnym udźwigu i maksymalnej wysokości roboczej.

  BAC Polska oferuje formalny najem podestów ruchomych w atrakcyjnych cenach. Posiadamy różne modele światowych producentów. Wynajęty podnośnik przygotujemy i dostosujemy do preferencji Klienta. Skorzystaj z naszej oferty.

  Nasza oferta jest skierowana również do inwestorów, którzy planują prowadzić i koordynować nowe projekty. Z nami wypożyczysz podesty, które są z napędem elektrycznym i nie emitują spalin. Taki sprzęt pomoże zbudować m.in. galerie handlowe.

  Wynajem Zwyżek Tychy

  Udostępniamy zwyżki, które są odpowiednie do wykonania danego zadania. W tym montaż i demontaż konstrukcji stalowych, wyrobów aluminiowych i wiele więcej. Naszej firmie zaufało już tysiące firm i Klientów w całej Polsce.

  BAC Polska jest wyłącznym dystrybutorem podestów ruchomych marki Zoomlion w Polsce. Jeżeli myślisz: wynajem zwyżka lub podnośnik właśnie od tej firmy, to świetnie trafiłeś!

  Wynajem zwyżek dla tyskich inwestycji obejmuje: niskie ceny wypożyczenia podestu, zaoszczędzony czas, przyjemną i bezproblemową pracę.

  Wynajem Podnośników Koszowych Tychy

  Podnośniki koszowe możemy podzielić według zasilania, na spalinowe oraz elektryczne. Maksymalne możliwości wysokościowe tych maszyn są bardzo duże. Wypożyczony podnośnik doskonale sprawdzi się w różnych pracach za sprawą zasięgu bocznego.

  Oferujemy podnośniki koszowe na wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy. Udostępniony przez nas sprzęt dostarczymy wprost do Klienta pod wskazaną lokalizację.

  Wynajem Podnośników Nożycowych Tychy

  Podnośniki mamy zasilane elektrycznie i spalinowo. Niektóre modele marki Zoomlion zostały wyposażone w baterię litowo-jonową. Podesty te są niezwykle ekonomiczne i przyjazne dla środowiska, ponieważ nie wydalają szkodliwych związków do atmosfery.

  Wypożyczenie takiego podnośnika to przede wszystkim atrakcyjne ceny. Posiadamy bogatą flotę, która jest niezawodna i sprawdzi się w różnego typu zadaniach. Sprzęt jesteśmy w stanie dostarczyć w każde miejsce w kraju!

  Dlaczego warto wypożyczyć zwyżkę od nas?

  Ponieważ zapewniamy najlepszą usługę i szybką dostawę!

  Pytania i odpowiedzi

  BAC Polska stale rozszerza swoją działalność, a obszarem, na którym prężnie działamy jest całe województwo śląskie. Jesteśmy w stanie dostarczyć podnośnik wprost do Klienta. Nasz oddział jest zlokalizowany w Dąbrowie Górniczej, a to pozwala nam być liderem w branży podestów ruchomych w regionie.

  Podnośniki Zoomlion są dostępne w ofercie BAC Polska. Podesty ruchome tej marki oferujemy wszystkim osobom zainteresowanym. Zwyżki te doskonale się sprawdzą podczas prac na wysokościach w zamkniętych pomieszczeniach, jak również na otwartej przestrzeni. Niektóre z podnośników zostały wyposażone w baterię litową. Jest to niezawodne rozwiązanie, które bardzo szybko zyskuje na popularności.

  BAC Polska posiada centralę zlokalizowaną w Kostrzynie nad Odrą oraz trzy oddziały, które znajdują się w niemal całej Polsce. Szukaj nas w Nowej Wsi Wrocławskiej (k/Wrocławia), Piotrkowie Trybunalskim oraz Dąbrowie Górniczej.

  Od wielu lat świadczymy usługi związane z wynajmem oraz sprzedażą podnośników. Pozwoliło nam to zbudować markę i rozpoznawalność w branży podestów ruchomych. Staramy się naszą bogatą ofertą spełnić wszystkie oczekiwania Klientów. Jesteśmy konkurencyjni. Oferujemy atrakcyjne ceny. Działamy na terenie całej Polski.

  Wszędzie, gdzie odbywa się praca na wysokościach. Oczywiście, wiele zależy w jakim dokładnie celu ma zostać wypożyczona zwyżka. Jeżeli do pracy w trudnym terenie nieutwardzonym, wówczas polecamy podesty ruchome teleskopowe zasilane silnikiem Diesla (Kubota Stage V) z napędem 4×4. Natomiast jeśli maszyna będzie potrzebna do drobnych prac konserwacyjnych na hali w zamkniętym pomieszczeniu, wtedy świetnie się sprawdzi elektryczny podest nożycowy.
  Jeżeli nie jesteś pewien/pewna jaka zwyżka będzie najlepsza do danej pracy na wysokości, skontaktuj się z nami! Pracownicy BAC Polska pomogą dopasować podest ruchomy do Twoich potrzeb.

  Oczywiście, że nie. Województwo śląskie to jedno z obszarów, gdzie prężnie działamy. Jednak nie ograniczamy się tylko i wyłącznie do świadczenia usług w tym miejscu. BAC Polska dostarczy zwyżki na terenie całego kraju. Niezależnie czy będzie to Gdańsk, Szczecin, Warszawa, Kraków, Wrocław czy Łódź.

  Tychy to jedno z największych miast w województwie śląskim. Miejscowość jest zlokalizowana przy drodze ekspresowej S1 oraz nieopodal autostrady A1 i autostrady A4. Dogodna lokalizacja oraz rozbudowana sieć dróg szybkiego ruchu sprawia, że wiele firm decyduje się na inwestycję właśnie w tej okolicy.

  Dodatkowo w regionie miasta działa Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, która jest podzielona na cztery podstrefy. Jedna z nich obejmuje swoim obszarem takie miasta jak: Bieruń, Katowice, Lędziny, Miedźna, Piekary Śląskie oraz Świętochłowice.

  Do budowy czy prac wykończeniowych potrzebne są podesty ruchome, które znacznie usprawniają wykonywanie zadań, a co za tym idzie – przyśpieszają zakończenie realizacji zleceń. BAC Polska oferuje zwyżki do wynajęcia. Skorzystaj z naszej bogatej oferty podnośników na terenie województwa śląskiego.

  Wynajem zwyżki w Tychach

  BAC Polska jest liderem w zakresie wynajmu zwyżek. Firma dynamicznie się rozwija na terenie miasta Tychy i okolic. Również na Śląsku oraz na obszarze całego kraju. Oferujemy swoim Klientom m.in. podesty ruchome marki Zoomlion, której jesteśmy autoryzowanym dealerem w Polsce. Posiadamy również podnośniki innych światowych producentów, tj. JLG, UpRight, Genie, Haulotte, Liftlux Denka Lift i wiele innych.

  Zwyżka wynajem

  Oferujemy sprzęt, który jesteśmy w stanie udostępniać krótkoterminowo oraz długoterminowo, a wszystko to w atrakcyjnych cenach. Przeznaczamy dla Klientów różne podnośniki, m.in. teleskopowe lub koszowe. Mamy podesty zasilane elektrycznie bądź spalinowo. Część maszyn jest zasilana baterią litową.

  Korzyści płynące z wypożyczenia podnośnika

  – bezpieczna praca na wysokości
  – wykonywanie zadań w trudno dostępnych miejscach
  – większa mobilność w stosunku do rozwiązań z użyciem drabiny
  – wykorzystanie sprzętu do prac wewnątrz oraz na zewnątrz pomieszczeń
  – praca w terenie nieutwardzonym

  Jeżeli potrzebujesz wynająć zwyżkę, nie zwlekaj. Przedstawiciele handlowi BAC Polska czekają na kontakt!

  Zadzwoń teraz