BAC POLSKA

WYNAJEM PODESTÓW PODNOŚNIKÓW KOSZOWYCH PODNOŚNIKÓW NOŻYCOWYCH ZWYŻEK

Największy wybór w Polsce specjalistycznych maszyn i urządzeń z branży wynajmu podestów ruchomych!

Wynajem Podnośniki Koszowe
I Zwyżki Podesty Ruchome

Bac Polska jest przedsiębiorstwem oferującym wynajem samojezdnych podestów ruchomych przystosowanych do prac na wysokościach. Łatwe i ekspresowe wypożyczenie podnośników nożycowych i koszowych z kompletną usługą serwisową. Zadzwoń do nas! Błyskawiczna obsługa serwisowa zachodniej, południowej i centralnej Polski. Lider na Polskim rynku. Atrakcyjne ceny wynajmu. Profesjonalne doradztwo techniczne. Dostarczymy maszyny pod wskazane miejsce na Czas. Posiadamy  duży  wybór dzięki temu dopasujemy  odpowiedni  podnośnik koszowy lub nożycowy do potrzeb klienta.

Wynajem Zwyżki Podestów Ruchomych Nożycowych Podnośników Koszowych Spółka Bac, jest jednym z największych liderów na rynku polskim i europejskim w branży wynajmu podestów ruchomych. Natomiast Bac Polska jest kontynuatorem tradycji oraz doświadczeń holenderskiej firmy Bac BV, działającej na rynku od 1985 roku. Współpracujemy z Państwem od 2003 roku oferując na każdym etapie profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo techniczne.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy liczący około 500 różnych modeli w tym podestów nożycowych do 32 metrów oraz teleskopowych do 57 metrów. Jesteśmy w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom Klienta. Dysponujemy ponad 500 szt. podestami renomowanych producentów między innymi: ZOOMLION, JLG, GENIE, LIFTLUX, HOLLAND LIFT, DENKA LIFT, HAULOTTE, proponując zarówno wynajem jak i sprzedaż.

Nasze doświadczenie i jakość czynią nas najlepszym partnerem biznesowym. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do współpracy.

Bac Polska Zoomlion Podnosniki Podesty Sprzedaz Nowe

DORADZTWO

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która gruntownie zna specyfikę branży podestów ruchomych . Jest wstanie niezwłocznie zweryfikować zapotrzebowanie i zaproponować maszynę o odpowiednich parametrach w adekwatnej cenie. Jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy poziom zadowolenie klienta

PROFESJONALIŚCI

Przed wynajmem podesty ruchome są szczegółowo sprawdzane przez naszych serwisantów, którzy odbyli szkolenia u znanych producentów i posiadają certyfikaty UDT.

DLACZEGO MY?

- największy wybór w Polsce różnych modeli podestów ruchomych
- specjalistyczne podesty ruchome od 4 do 57 metrów
- profesjonalne doradztwo w zakresie doboru maszyn
- własny transport w całej Polsce
- szybkie dostarczenie podestów ruchomych do miejsca docelowego
- własny sprzęt, konkurencyjne ceny

NASZA OFERTA

Samojezdne Podnośniki Wynajem Zwyżki Ruchome Podesty Koszowe Piotrków Trybunalski Dąbrowa Górnicza Kostrzyn n/Odrą Wrocław Gorzów Wlkp

TRANSPORT

Wynajęty sprzęt dostarczamy własnym transportem na teren Polski i Europy. Posiadamy 8 samochodów ciężarowych, w tym zestawy z naczepami niskopodwoziowymi.

Wypożyczalnia Podestów Ruchomych Zwyżek Samojezdnych Podnośników Koszowych Gorzów Wlkp Dąbrowa Górnicza Kostrzyn n/Odrą Wrocław Piotrków Trybunalski

Wypożyczalnia

Z nami możesz wypożyczyć niemal każdą gąsienicę elektryczną, bądź spalinową. Mamy podesty o wysokości roboczej do 57 metrów. Podnośniki elektryczne i podnośniki do wysięgników diesla.

Samojezdne Podesty Ładowarki Teleskopowe Wynajem Sprzedaż Podnośników Nożycowych Wrocław Piotrków Trybunalski Gorzów Wlkp Dąbrowa Górnicza Kostrzyn n/Odrą

SERWIS

Dzięki dogodnemu rozmieszczeniu naszych oddziałów w Polsce (Kostrzyn, Łódź, Wrocław, Katowice), docieramy błyskawicznie do każdego miejsca zgłoszenia awarii, niezwłocznie usuwać usterkę.

Podesty Budowlane Podesty Robocze Samojezdne Koszowe Kostrzyn n/Odrą Wrocław Dąbrowa Górnicza Piotrków Trybunalski Gorzów Wlkp

SPRZEDAŻ

Posiadamy do sprzedaży za niewielką kwotę podesty doczepiane, podesty teleskopowe, podesty pchane. Wszystkie sprzedawane przez nas urządzenia,posiadają ważny przegląd i są sprawne technicznie.

KATALOG MASZYN

OPINIE KLIENTÓW

NAJNOWSZE INFORMACJE

ADRES

66-470 Kostrzyn n/O ul. Gorzowska 112 Lubuskie, Polska

NUMER

Kom.+48600235095 Tel.+48957529277 Fax.+48957529278

E-MAIL

info@bacpolska.pl