Nowe podesty ruchome

BAC Polska jest autoryzowanym dealerem marki Zoomlion. Oferujemy zakup nowych podestów ruchomych, podnośników, zwyżek.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem nowego podestu ruchomego, to jesteś na właściwej stronie. BAC Polska posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży podnośników. Jesteśmy oficjalnym dealerem producenta podnośników Zoomlion. Marka jest światowym liderem w branży budowlanej. Natomiast w branży podnośników jest najbardziej dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem sklasyfikowanym w gronie pięciu największych firm świata. Oferowane przez nas podesty ruchome są produkowane według najnowocześniejszej technologii zarówno w technice malowania, jak i spawania.

Zoomlion stosuje najwyższej jakości części zamienne i jest jedyną marką produkującą podnośniki z bateriami litowymi do wszystkich podestów nożycowych oraz teleskopowych do 28 metrów wysokości. Modele zasilane spalinowo wykorzystują nowoczesny silnik Kubota Stage V, który charakteryzuje się bardzo niską emisją szkodliwych substancji wydalanych do atmosfery. Kolejnymi komponentami jakie są zastosowane w podnośnikach to systemy hydrauliczne oraz elektryczne Bosch-Rexroth.

Na stronie znajdziesz podesty nożycowe elektryczne, podesty nożycowe spalinowe, podnośniki teleskopowe elektryczne oraz podnośniki teleskopowe spalinowe.

Firma BAC Polska oferuje:

 • podesty ruchome dostępne od ręki
 • serwis w całej Polsce
 • duży magazyn części zamiennych
 • obsługa UDT
 • leasing finansowy
 • długi oraz krótki wynajem
 • miłą i owocną współpracę
Producent

Rodzaj

Wys. Robocza [m]

Max. Udźwig [kg]

Waga [KG]

Zapytaj o zakup maszyny

Chcesz kupić podnośnik? Oferujemy szeroką gamę maszyn do wszelkich potrzeb. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji.

Formularz kontaktowy

Upuść pliki tutaj lub
Akceptowane typy plików: jpg, gif, png, Maks. rozmiar pliku: 2 GB.
  Zgoda(wymagane)
  To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.
  hubert piejko bacpolska sprzedaz

  Hubert Piejko

  501 371 172

  WhatsApp

  marcin

  Marcin Ryba

  512 196 403

  WhatsApp

  gerben sloijer

  Gerben Slooijer

  509 590 649

  WhatsApp

  Zadzwoń teraz