Dwie maszyny Zoomlion opuszczają nasz oddział w Nowej Wsi Wrocławskiej!

BAC Polska prężnie się rozwija. Naszej firmie zaufały kolejne przedsiębiorstwa, które zdecydowały się na zakup naszych maszyn. Oddział w Nowej Wsi Wrocławskiej opuściły dwa podesty ruchome Zoomlion ZA20JE.

Nasza firma oferuje podnośniki na sprzedaż lub wynajem. Flota pojazdów BAC Polska jest bardzo bogata o czym przekonują się kolejne przedsiębiorstwa decydujące się na współpracę. W ostatnim czasie z naszego parku maszyn zniknęły dwa podesty ruchome marki Zoomlion. Sprzęt trafił za naszą zachodnią granicę do Magdeburga. Jesteśmy przekonani, że zwyżki doskonale się sprawdzą w codziennej wytężonej pracy.

W ostatnim czasie bardzo popularne stały się podnośniki zasilane elektrycznie. Zoomlion jest producentem, który bardzo mocno postawił na takie rozwiązanie. W naszej flocie pojazdów również nie brakuje takich maszyn, o czym przekonał się nasz niemiecki klient.

Zoomlion ZA20JE opuszczający nasz oddział w Nowej Wsi Wrocławskiej to podest ruchomy teleskopowy. Maszyna stała się bardzo popularna ze względu na swoje parametry pracy. Sprzęt osiąga wysokość roboczą 21,5 metra. Takie rozwiązanie pozwala na dotarcie w trudno dostępne miejsca. Boczny zasięg zwyżki wynosi 11,45 m. Maksymalny udźwig to 250 kg. Podnośnik doskonale się sprawdzi w różnych warunkach.

Dziękujemy niemieckiej firmie za obdarzenie nas zaufaniem!

Zadzwoń teraz