BAC Polska oferuje sprzedaż i wynajem podnośników na terenie całego kraju!

Udostępniamy podnośniki na wynajem oraz zwyżki na terenie całej Polski. Nasze podesty ruchome są w dobrej cenie dla Klienta, a to, co wyróżnia naszą firmę to błyskawiczny serwis maszyn i sprzętu oraz transport we wskazane miejsce.

Nie brakuje nam doświadczenia i profesjonalizmu. Działamy na polskim rynku od niespełna 20 lat. Zebrane doświadczenie wykorzystujemy we współpracy z Klientami. Tych nie dzielimy na mniejszych i większych. Do każdego zgłoszenia podchodzimy indywidualnie, ponieważ zależy nam na jak największej satysfakcji kontrahenta. Od wielu lat prężnie się rozwijamy, stawiając na jakość. Proponujemy Klientom to, co najważniejsze – usługi na najwyższym poziomie. BAC Polska od 2020 roku jest wyłącznym dystrybutorem podestów ruchomych marki Zoomlion, przy zakupie których oferujemy długoletnią gwarancję. W bogatym asortymencie posiadamy również urządzenia od innych producentów, które udostępniamy dla Was – Klientów!

Posiadamy wykwalifikowany i profesjonalny serwis, który jest zawsze gotowy do pomocy, gdy zachodzi taka potrzeba. Dla nas żadna awaria nie jest straszna. W miejsce docelowe docieramy natychmiastowo, a jest to możliwe za sprawą bogatej floty pojazdów, która jest bardzo dobrze wyposażona. Opieramy się na komunikacji z Klientem w trzech krokach – jest szybko, łatwo i przyjemnie.

Wynajmując lub kupując u nas podnośnik, nie musisz martwić się transportem. Umowa obejmuje dostawę maszyny. Dotrzemy we wskazane miejsce, dowożąc w pełni sprawną zwyżkę na czas. Spełniamy wszelkie wymogi bezpieczeństwa, ponieważ chcemy zapewniać najlepsze usługi. W tym celu BAC Polska zatrudnia kierowców, którzy są doświadczeni i posiadają wiedzę jak bezpiecznie i szybko przewieźć podest ruchomy. Nasze możliwości są bardzo duże, przekonaj się o naszym profesjonalnym podejściu do współpracy.

Oddziały BAC Polska są zlokalizowane w całej Polsce

Zastanawiasz się, czy możesz na nas liczyć? My odpowiadamy – tak. Oddziały firmy BAC Polska są rozlokowane w niemal całej Polsce. Dogodna lokalizacja sprawia, że dojazd do nas jest niesamowicie prosty! Zasięgiem pracy obejmujemy całą Polskę i kraje ościenne. Centrala znajduje się w Kostrzynie nad Odrą, oddziały zaś w Nowej Wsi Wrocławskiej/k. Wrocławia, Piotrkowie Trybunalskim oraz Dąbrowie Górniczej. Niezwykle istotne jest to, że nasze filie znajdują się przy głównych węzłach komunikacyjnych. Znajdziesz nas jadąc autostradą A4, autostradą A8, drogą ekspresową S1 czy drogą ekspresową S8.

Potrzebujesz wynająć wysokiej klasy podnośnik koszowy czy ładowarkę teleskopową do realizacji doskonałego projektu w mieście? Jeżeli tak, to świetnie trafiłeś! BAC Polska to najlepsza wypożyczalnia podnośników. Proponujemy wsparcie i pomoc w użytkowaniu niezależnie od miejscowości, w której znajduje się zapotrzebowanie. Pomagamy ustawić maszyny do różnego zadania. Wszystko jedno czy to będzie Gdańsk, Łódź, Warszawa, Wrocław czy Kraków.

Oferta wynajmu podnośników o różnej wysokości roboczej

Szeroka gama maszyn sprawia, że BAC Polska jest liderem w branży podestów ruchomych. Posiadamy podnośniki o różnych parametrach – wysokości roboczej oraz udźwigu. W naszej flocie pojazdów znajdują się zwyżki każdego typu – na kołach (również te z napędem 4×4) oraz na gąsienicach. U nas nie brakuje podnośników teleskopowych oraz podnośników nożycowych, dedykowanych do różnych czynności. Maszyny te możemy podzielić na zasilane elektrycznie lub spalinowo.

Nasza oferta jest skierowana do dużych przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych. Proponujemy wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy. Z naszymi zwyżkami wykonasz każdą pracę na wysokości – zmodernizujesz obiekt czy naprawisz element energetyczny. Możesz realizować liczne prace wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń, np. przy rusztowaniach. Dla BAC Polska nie jest istotne jak długo trwa twoja inwestycja, możesz ją bez problemu podzielić na kilka etapów. Jesteśmy elastyczni i jednocześnie przyświeca nam cel pomocy naszym Klientom. Więc jeżeli potrzebujesz podnośnik, skontaktuj się z naszymi pracownikami lub możesz sprawdzić nasz aktualny sprzęt na stronie internetowej.

Jesteśmy wypożyczalnią podestów samojezdnych, która jest w stanie spełniać oczekiwania Klientów. Stawiamy na bezpieczeństwo oraz ekologiczne rozwiązania, a pomaga nam w tym marka Zoomlion. Światowy producent dostarcza do naszych oddziałów rozlokowanych w całej Polsce, podnośniki zasilane innowacyjną baterią litowo-jonową. Jest to rodzaj zasilania, który stale zyskuje na popularności i zakłada się, że za kilka lat bateria ta wpisze się na stałe w szeroko rozumianą motoryzację. Podnośniki tej marki bez problemu wykorzystasz tam, gdzie jest potrzebna cisza i nie jest wskazane użycie silników spalinowych. Aby uzyskać więcej informacji, zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego – kliknij TUTAJ. Przekonaj się, że zakup maszyny do prac wysokościowych jest niezwykle prosty!

Jeżeli chcesz zobaczyć na żywo nasze podnośniki na wynajem, zapraszamy do odwiedzin naszych oddziałów. Nie musisz w tym celu kontaktować się z przedstawicielami handlowymi, nasze drzwi dla Klientów są zawsze otwarte. Zdajemy sobie sprawę, że szansa na używanie podnośników wzrasta wtedy, gdy maszyna zostanie wcześniej przetestowana i jej funkcjonalności nie skrywają żadnych tajemnic.

Pozostań z naszą wypożyczalnią podnośników w kontakcie

Chcesz być na bieżąco z informacjami przekazywanymi przez firmę BAC Polska? Jeżeli tak, to nie zapomnij obserwować nas w social mediach – znajdziesz nas zarówno na platformie Facebook, Instagram, jak i LinkedIn. Zaglądaj również w zakładkę aktualności, tu będą się pojawiać informacje na nasz temat i nie tylko.

Zadzwoń teraz