Podesty ruchome Zoomlion ZA14JE-Li dostępne w naszej ofercie!

Zoomlion ZA14JE-Li to kolejny model, który stale zyskuje na popularności. Maszyny są dostępne w BAC Polska i zostają przeznaczone na sprzedaż i wynajem.

Zoomlion ze swoją flotą podestów ruchomych stale się rozwija. Maszyny światowego producenta coraz częściej są widoczne na europejskim rynku. W naszych oddziałach zlokalizowanych w niemal całej Polsce, również nie brakuje zielonych zwyżek, będących znakiem rozpoznawczym firmy.

Teleskopowy podest ruchomy Zoomlion ZA14JE-Li to doskonałe rozwiązanie do prac na wysokościach. Maszyna sprawdzi się w wykonywaniu zadań na zewnątrz, jak i wewnątrz hal magazynowych czy zakładów produkcyjnych.

za14je li
Zoomlion ZA14JE-Li dostępny w ofercie BAC Polska

ZA14JE-Li doskonały w każdym calu

Podest ruchomy Zoomlion ZA14JE-Li jest jednym z wielu elektrycznych modeli dostępnych w naszym parku maszyn. Podnośnik jest niezwykle cichy, przez co praca w ośrodkach miejskich nie będzie uciążliwa dla najbliższego otoczenia.

ZA14JE-Li osiąga wysokość roboczą 16 metrów. Pozwala to na wykonywanie zadań na znacznych pułapach pracy. W połączeniu z zasięgiem poziomym osiągającym 7,5 m, maszyna staje się kompaktowa i odpowiednia do prac w trudno dostępnych miejscach. Maksymalny udźwig platformy jest określony na 230 kg, zaś waga na 6800 kg.

Baterie litowe oznaką przyszłości

Tego typu zasilanie to coraz częściej spotykane rozwiązanie w różnego rodzaju maszynach. Popularność „litówek” jest szczególnie widoczna w motoryzacji. Zoomlion w swoich podestach ruchomych nie boi się stawiać na innowację, stąd coraz więcej modeli jest właśnie zasilanych w ten sposób.

Modelem, w którym znajdziemy baterię litową jest Zoomlion ZA14JE-Li. Użycie tego typu rozwiązania charakteryzuje się zerową emisją szkodliwych substancji wydalanych do atmosfery. Bateria ma szereg zalet, m.in. wolno się rozładowuje, możną ją w każdej chwili szybko doładować, gdy zajdzie taka potrzeba i nie ulegnie ona przez to nadmiernemu zużyciu. Żywotność takiej baterii jest określona na mniej więcej okres dziesięciu lat, co znacznie „przebija” czas funkcjonowania klasycznego akumulatora kwasowego.

Jeżeli potrzebujesz ekologicznego i zarazem żywotnego podestu ruchomego, który nie zawiedzie Cię w różnych warunkach pracy, ZA14JE-Li będzie świetną opcją!

Poniżej prezentujemy video podnośnika teleskopowego Zoomlion ZA14JE (model na filmie nie został wyposażony w baterię litową).

Zadzwoń teraz