BAC Polska działa na terenie całego kraju!

BAC Polska oferuje podnośniki na sprzedaż i wynajem. Firma jest wyłącznym dystrybutorem podestów ruchomych marki Zoomlion. W bogatym asortymencie posiadamy również zwyżki od innych producentów, które udostępniamy dla Was – Klientów!

Nie brakuje nam doświadczenia. Od wielu lat prężnie się rozwijamy, oferując Klientom to co najważniejsze – usługi na najwyższym poziomie. Zaufało nam wielu kontrahentów z czego niezmiernie się cieszymy.

Posiadamy wykwalifikowany serwis, który jest zawsze gotowy do współpracy i pomocy, gdy zachodzi taka potrzeba. Opieramy się na kontakcie z Klientem w trzech krokach – jest szybko, łatwo i przyjemnie.

PODESTY RUCHOME BAC POLSKA SĄ ZLOKALIZOWANE W CAŁEJ POLSCE

Zastanawiasz się czy możesz na nas liczyć? My odpowiadamy – tak. Oddziały firmy BAC Polska są rozlokowane w całej Polsce. Dogodna lokalizacja sprawi, że dojazd do nas będzie niesamowicie prosty! Centrala znajduje się w Kostrzynie nad Odrą, oddziały zaś w Nowej Wsi Wrocławskiej/k. Wrocławia, Piotrkowie Trybunalskim oraz Dąbrowie Górniczej.

Potrzebujesz podnośnika, podestu ruchomego, zwyżki? Świetnie trafiłeś! BAC Polska oferuje wsparcie w tym zakresie, niezależnie od miejscowości, w którym znajduje się zapotrzebowanie. Wszystko jedno czy to będzie Gdańsk, Łódź, Warszawa, Wrocław czy Kraków.

Posiadamy również bogatą flotę pojazdów, a to sprawia, że dotrzemy w każde miejsce. Posiadamy samochody ciężarowe, zestawy z naczepami niskopodwoziowymi oraz auta serwisowe. Każdy z naszych pojazdów został specjalnie przystosowany do przewozu wynajmowanych przez nas podnośników, podestów ruchomych, zwyżek i maszyn, dzięki temu rozładunek może odbyć się na rampę lub poziom ziemi.

PODNOŚNIKI O RÓŻNEJ WYSOKOŚCI ROBOCZEJ

Szeroka gama maszyn sprawia, że BAC Polska jest liderem w branży podestów ruchomych. Posiadamy podnośniki o różnej wysokości roboczej oraz udźwigu. W naszej flocie pojazdów znajdują się zwyżki na kołach (również te z napędem 4×4) oraz na gąsienicach. U nas nie brakuje podnośników teleskopowych oraz nożycowych. Te z kolei możemy podzielić na elektryki oraz spalinówki.

Oferujemy wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy. Jeżeli potrzebujesz podnośnika, skontaktuj się z BAC Polska.

POZOSTAŃ Z NAMI W KONTAKCIE

Chcesz być na bieżąco z informacjami przekazywanymi przez firmę BAC Polska? Jeżeli tak, to nie zapomnij obserwować nas w social mediach. Zaglądaj również w zakładkę AKTUALNOŚCI, tu będą się pojawiać informacje na nasz temat i nie tylko.

Zadzwoń teraz