Jak wybrać odpowiedniego dostawcę? Wynajem i sprzedaż podestów ruchomych

Wybór odpowiedniej firmy, która zaoferuje podest ruchomy dostosowany do potrzeb osoby wypożyczającej sprzęt, nie jest prosty. Więc jeżeli potrzebujesz podnośnik do nowego lub następnego projektu budowlanego, powinieneś dobrze się zastanowić od kogo wypożyczyć zwyżkę.

Wybór dostawcy jest kluczowy, ponieważ wtedy znacznie wzrasta szansa na bezproblemowe zakończenie inwestycji. Jest to zatem jeden z najważniejszych powodów, dla których warto się zastanowić przed wyborem odpowiedniego dystrybutora. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o zaletach podestów ruchomych oraz o tym, jak wybrać najlepszy z nich.

Istnieje kilka korzyści płynących z wynajmu zwyżek, m.in.

  • bezpieczna praca na wysokości
  • szybsze zakończenie planowanej budowy czy modernizacji
  • bezproblemowe dostanie się w miejsca trudno dostępne
  • transport przedmiotów i elementów na znaczne pułapy pracy

BAC Polska odpowiedni dostawca podestów ruchomych

Wybór odpowiedniego dostawcy podestów ruchomych może być wyzwaniem. Istnieje wielu różnych usługodawców, lecz nie każdy będzie w stanie dopasować usługi do Twoich potrzeb.
BAC Polska posiada ogromne, niespełna dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie wynajmu i sprzedaży podestów ruchomych. Zaufało nam tysiące firm oraz osób prywatnych, decydując się na zwyżkę właśnie naszej firmy.

Trudno jest skutecznie i z sukcesami realizować projekt lub inwestycję, gdy wynajem podestów ruchomych nie spełnia oczekiwań osoby wypożyczającej sprzęt. Przy wyborze dostawcy należy pamiętać o kilku ważnych aspektach. Jeżeli wynajmujesz pierwszy raz podest ruchomy, nie bój się pytać. O to, co powinieneś wiedzieć:

  • poznaj politykę rozliczeniową firmy wynajmującej sprzęt
  • dowiedz się, czy istnieje możliwość transportu wypożyczonych podnośników
  • zapytaj o koszt dowozu maszyny
  • zadaj pytanie, jak długi może być czas oczekiwania na podest ruchomy

BAC Polska najlepszy sprzedawca sprzętu

Istnieje kilka czynników, dla których warto wybrać BAC Polska jako sprzedawcę podestów ruchomych. Po pierwsze, jesteśmy takim sprzedawcą, który oferuje wsparcie dla Klienta. Nie zostawiamy w potrzebie naszego kontrahenta – odpowiadamy na liczne zapytania, służymy pomocą, gdy wymagane jest np. usunięcie usterki. Po drugie, wykwalifikowany dział handlowy nie jest nastawiony jedynie na liczenie zysków. Jesteśmy w stanie poprzez rozmowę czy liczne negocjacje ustalić warunki sprzedaży satysfakcjonujące obie strony. Po trzecie, nasza strona internetowa jest niezwykle przejrzysta i odwiedzając witrynę, jesteś w stanie dowiedzieć się wiele o podnośnikach, jakie zamierzasz kupić lub wypożyczyć:

Nasza flota podestów samojezdnych jest bogata. Idealnie byłoby zapytać jednak firmę o dostępność maszyn przed zakupem – można to zrobić telefonicznie, mailowo lub wysyłając zapytanie w sieci, poprzez formularz kontaktowy. Gwarantujemy, że nasza reputacja jako sprzedawcy w zakresie obsługi Klienta jest bardzo wysoka. Po zapoznaniu się z naszą ofertą, nie będziesz już rozważać innego oferenta.

Wynajem czy sprzedaż?

Proces wynajmu jest szybszy niż zakup sprzętu na własność. Jest to spowodowane tym, że kupno podnośnika wiąże się z przygotowaniem funduszy, które niekiedy nie są małe. Jednak wynajem, choć może być krótkoterminowy lub długoterminowy, nie zagwarantuje posiadania sprzętu na wyłączność.

Wynajem czy sprzedaż? Istnieje wiele plusów i minusów każdej transakcji, więc pamiętaj, aby zadawać pytania. Z pewnością wiele zależy od możliwości finansowych Klienta oraz od tego, jak często oraz na jaki czas potrzebuje daną zwyżkę. Jeżeli jest to jedna inwestycja, która trwa przykładowo tydzień, wówczas odradzamy zakup podnośnika. Jeżeli jednak zgłasza się do nas firma, która realizuje kilka projektów jednocześnie, wówczas zachęcamy do zakupu takiej maszyny. A jak wiadomo, najlepsze podesty ruchome są w BAC Polska.

Przed wypożyczeniem lub zakupem sprzętu, upewnij się, że wiesz, jak prawidłowo go obsługiwać. Pamiętaj, że wypożyczone urządzenia nie są dostarczane wraz z wyszkolonym operatorem. Musisz dokładnie zaplanować swoje operacje. Co niezwykle istotne, wszystkie podnośniki wypożyczane lub sprzedawane przez BAC Polska mają aktualne badania Urzędu Dozoru Technicznego (UDT).

W sprzedaży lub wynajmie podnośników pomaga odpowiednia platforma internetowa

Sprzedawca powinien się skupić – szczególnie w XXI wieku – na stronie internetowej – szybkości działania, estetyce oraz łatwości w poruszaniu. Trudno stworzyć skuteczny content czy biznes, gdy w internecie nie ma zbyt wielu informacji na temat sprzedającego. My – jako BAC Polska – stale udoskonalamy się dla Klientów, poprawiając funkcjonalność i przejrzystość naszych stron internetowych.

Mamy dwie platformy. Pierwsza, to nasza strona główna, na której się właśnie znajdujesz. Przeczytasz tutaj wiele o naszej firmie: kim jesteśmy, czym się zajmujemy, jak długo działamy. Oprócz tego możesz się dowiedzieć, jakie podesty oferujemy na wynajem oraz sprzedaż. Możesz również zajrzeć w Aktualności oraz Blog, gdzie stale dodajemy informacje o nas i naszych działaniach. Druga, to strona stricte sprzedażowa – oferujemy tam podesty ruchome marki Zoomlion, której jesteśmy oficjalnym dealerem w Polsce – sprzedazpodnisnikow.pl.

Sprzedawca korzystający z platformy internetowej powinien mieć udokumentowaną historię udanych projektów. Powinno być to miejsce, w którym możesz zapoznać się lub zapytać o referencje dotyczące projektów. U nas w tym celu służą Social Media. Z łatwością możesz nas znaleźć na Facebook, Linkedin oraz Instagram. Odwiedź nas w mediach społecznościowych, to da ci poczucie wiedzy na nasz temat.

Zadzwoń teraz