Podnośnik nożycowy Zoomlion ZS1623RT po raz pierwszy w BAC Polska!

Długo oczekiwana dostawa spalinowego podnośnika nożycowego dotarła do Polski. Zoomlion ZS1623RT będzie dostępny na sprzedaż i wynajem.

Podnośnik Zoomlion ZS1623RT jest już dostępny w bogatej ofercie sprzedaży i wynajmu BAC Polska. Model ten jest jedynym dostępnym spalinowym podnośnikiem nożycowym produkowanym przez markę Zoomlion – światowego producenta maszyn budowlanych. ZS1623RT jest prawdziwą maszyną do zadań specjalnych ze względu na swoje parametry, które umożliwiają wielozadaniową pracę w wymagającym terenie.

Podest ruchomy do pracy na wysokości

Podest ruchomy osiąga maksymalną wysokość roboczą 18 metrów, co jest najlepszym wynikiem spośród wszystkich nożycowych podnośników marki Zoomlion. Co ważne, wysokość ta pozwala pracować na pułapie osiągalnym przez niektóre modele teleskopowe. Udźwig maszyny został określony na 680 kg, a to umożliwia pracę co najmniej trzem pracownikom wraz z dodatkowym obciążeniem (np. wznios materiałów budowlanych i konstrukcyjnych).

Szerokość podestu wynosi 2,3 m, natomiast długość aż 4,88 m. Przy tych parametrach platformy, bez najmniejszego problemu zmieścisz różne przedmioty. Dodając do tego możliwość przedłużenia aż o dodatkowe 1,3 m, zwyżka staje się maszyną niezwykle wielofunkcyjną. Wymiary te w połączeniu z napędem 4×4 sprawiają, że sprzęt jest niezastąpiony w różnego rodzaju pracach na wysokościach w terenie nieutwardzonym. Warte podkreślenia jest również to, że jest to jedyny podnośnik nożycowy marki Zoomlion z napędem na wszystkie cztery koła.

Aby praca na wysokości była w pełni bezpieczna, ZS1623RT został wyposażony w podpory stabilizujące, które zapewniają poziomowanie podczas pracy w terenie. Takie rozwiązanie zostało po raz pierwszy użyte w podnośnikach tej marki. Wejście na platformę znajduje się w nieco niestandardowym miejscu. Na podest wejdziemy „od boku”.

Innowacyjne silniki spalinowe

Jak już wcześniej zaznaczyliśmy, Zoomlion ZS1623RT jest jedynym spalinowym podnośnikiem nożycowym marki Zoomlion. Producent zadbał jednak o to, żeby jakość wykonania była na najwyższym poziomie. W tym celu został zamontowany silnik Kubota Stage V, który ogranicza niekorzystne substancje wydalane do atmosfery. Światowa marka mocno stawia na te silniki, są one sprawdzone w codziennej wytężonej pracy. Znajdziemy je w teleskopowych podestach tej marki.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi w celu poznania ceny za ten konkretny model. Zoomlion ZS1623RT jest przeznaczony na sprzedaż i wynajem.

img 20220718 wa0006
media3
media4
Zadzwoń teraz