Wynajem Podnośnika Kraków | Podesty Ruchome Podnośniki Zwyżki

BAC Polska oferuje wynajem podnośników Kraków w atrakcyjnej cenie. Nasze podesty ruchome cechuje niezawodność oraz jakość wykonania. Podnośniki dostępne w naszej ofercie sprawdzą się w różnego rodzaju pracach na wysokościach. Przekonaj się, że wynajem zwyżek jest łatwy i przyjemny.

Dlaczego wynajem zwyżek Kraków?

 • Jesteśmy liderem w branży podestów ruchomych
 • Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu
 • W naszej ofercie mamy podnośniki koszowe oraz podnośniki nożycowe
 • Z nami wynajem podnośnika Kraków nie będzie problemem
 • Wiele naszych podestów samojezdnych jest zasilanych elektrycznie
 • Maszyny są wyposażone w innowacyjną baterię litową
 • Zwyżki przeznaczamy na wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy
 • Nasza flota transportowa umożliwia dostarczenie podnośnika wprost do Klienta
 • Posiadamy wiele samochodów serwisowych
 • Docieramy do Klienta, w każde miejsce!
 • Dostarczymy zwyżkę, podest ruchomy, podnośnik, gdy zachodzi taka potrzeba
 • Nasi przedstawiciele handlowi pomogą dopasować podest ruchomy do potrzeb Klienta
 • Jesteśmy bardzo konkurencyjni
 • Działamy na terenie całej Polski
 • Nasze podesty samojezdne posiadają badania Urzędu Dozoru Technicznego
 • BAC Polska to doświadczona wypożyczalnia zwyżek Kraków

Zapytaj o wynajem zwyżki Kraków

BAC Polska dynamicznie się rozwija, oferując podesty samojezdne w Małopolsce. Z nami wynajem zwyżek, podnośników oraz podestów ruchomych jest szybki i komfortowy. Swoje oferty dopasowujemy do potrzeb Klienta. Zależy nam na wzorowej współpracy oraz obustronnej satysfakcji.

Jeżeli potrzebujesz wynająć podnośniki koszowe Kraków, nie zwlekaj! Nasi przedstawiciele handlowi zaproponują zwyżkę dopasowaną do Twoich potrzeb. Zaproponujemy atrakcyjną cenę wynajmu oraz transport podestu we wskazane miejsce. Zadzwoń już teraz!

+48 506 179 469

Mariusz Pilis
Kierownik Oddziału, Serwisu i UDT

+48 957 529 277

Centrala

Formularz kontaktowy

Upuść pliki tutaj lub
Akceptowane typy plików: jpg, gif, png, Maks. rozmiar pliku: 2 GB.
  Zgoda(wymagane)
  To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

  Wynajem Podnośnika Koszowego Kraków

  Podnośnik koszowy Kraków i nie tylko, jest dostępny w ofercie BAC Polska. Oferujemy wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy w cenach atrakcyjnych dla Klienta. Posiadamy zwyżki o różnej maksymalnej wysokości roboczej.

  Podnośnik koszowy dostosujemy do potrzeb osoby wynajmującej maszynę. Nasza flota podestów ruchomych jest bardzo bogata. To nas wyróżnia na tle konkurencji. Jeżeli myślisz: podnośnik koszowy Kraków wynajem, to tylko w BAC Polska!

  Wynajem Podnośników Nożycowych Kraków

  Podnośniki nożycowe mamy w większości zasilane elektrycznie. Niektóre modele zwyżek zostały wyposażone w baterię litową. Jest to kolejne rozwiązanie, które znacznie wyróżnia nas na tle innych firm oferujących podesty ruchome.

  Wynajem podnośników w BAC Polska jest korzystny dla Klienta, ponieważ dostarczymy maszynę we wskazany adres. Nie zwlekaj i skorzystaj z wynajmu podnośnika nożycowego Kraków.

  Zwyżka Wynajem Kraków

  W naszej ofercie są dostępne różne rodzaje zwyżek na wynajem. Sprawdź zwyżki Kraków zarówno teleskopowe, jak i nożycowe. Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Zoomlion.

  Nasze zwyżki sprawdzą się w pracach wykonywanych na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Wiele naszych modeli podnośników zostało wyposażonych w niebrudzące opony (non-marking). W połączeniu z zastosowaniem napędów elektrycznych, wynajem podestów ruchomych BAC Polska to najlepsze rozwiązanie.

  Podest Ruchomy Kraków

  Stale zwiększamy naszą flotę podestów ruchomych, bo chcemy sprostać oczekiwaniom Klientów. Oferujemy m.in. podnośnik koszowy wynajem Kraków w atrakcyjnych cenach!

  Jeżeli jednak Klient uzna, że bardziej potrzebuje wynająć podnośnik nożycowy – nie ma problemu! Oferujemy różne modele podestów ruchomych na wynajem jednodniowy oraz długoterminowy.

  Wynajem Zwyżki Kraków Cena

  Wynajem zwyżek w BAC Polska to przede wszystkim atrakcyjna cena. Maszyny jesteśmy w stanie dostarczyć do Krakowa oraz na całym terenie województwa małopolskiego.

  Cena wynajmu zwyżki w Krakowie jest podyktowana między innymi od tego, jaki podnośnik ma zostać wypożyczony oraz na jaki czas. Skontaktuj się z nami bezpośrednio lub przez formularz kontaktowy, a przekonasz się, że wynajem zwyżki jest bardzo korzystny dla Klienta!

  Pytania i odpowiedzi

  Nasza sekcja pytania i odpowiedzi pomaga rozwiać wszystkie wątpliwości ws. wynajmu podnośnika Kraków. Przygotowaliśmy kilka przydatnych informacji nt. zwyżek dostępnych w naszej bogatej ofercie.

  Łączny koszt wynajmu jest zależny od wielu czynników. Między innymi od tego, na jaki czas podnośnik ma trafić do Klienta. Niezwykle istotne jest również to, jaki typ podestu ruchomego ma zostać wypożyczony. Jeżeli zwyżka ma być mała, kompaktowa, z pewnością cena wynajmu będzie mniejsza. Natomiast, gdy Klient potrzebuje zwyżkę o dużej maksymalnej wysokości roboczej z zastosowaniem dodatkowych funkcji, wówczas koszt wynajmu może wzrosnąć.

  Cena wynajmu podnośnika nożycowego jest uzależniona od tego, na jaki czas zwyżka ma trafić do Klienta. Wynajem podnośnika nożycowego w Krakowie rozpoczyna się od jednego dnia, a kończy na wypożyczeniu długoterminowym.

  Tak. Firma BAC Polska zapewnia transport do Klienta, niezależnie od tego czy będzie to Kraków lub inne miejsce w Polsce.

  Jesteśmy w stanie dostarczyć podnośnik „od ręki”. Posiadamy bogatą flotę podestów ruchomych i to sprawia, że jesteśmy niezwykle konkurencyjni.

  Niektóre modele naszych podnośników zostały oryginalnie wyposażone w baterię litową. Na takie rozwiązanie bardzo mocno stawia Zoomlion, czyli światowa marka maszyn budowlanych, w tym podestów ruchomych, której jesteśmy autoryzowanym dealerem w Polsce. Tego typu zasilanie ma szereg korzyści. Zwyżka przez zasilanie baterią litową nie traci na jakości pracy, a dodatkowo jest ekologiczna.
  – baterię można w każdej chwili doładowywać, nie martwiąc się nadmierną degradacją
  – żywotność jest określana na około 4 tys. ładowań, co umożliwia użytkowanie przez okres 10 lat
  – zwyżka zasilana taką baterią jest niezwykle cicha
  – podczas pracy nie są wydalane substancje szkodliwe dla środowiska

  Nie udostępniamy zwyżek w takim wymiarze czasowym. Minimalny czas wynajmu to 1 dzień.

  Kraków to jedno z największych miast w Polsce. W ostatnich latach powstało tam wiele nowych inwestycji sprawiając, że miejscowość jest ważnym punktem dla przedsiębiorców. W bezpośredniej okolicy Krakowa znajduje się wiele nowych firm, zakładów pracy, hal produkcyjnych oraz magazynowych.

  Wiele dróg szybkiego ruchu w bezpośredniej okolicy Krakowa sprawia, że region dynamicznie się rozwija. Autostrada A4 łączy region z zachodem (województwem śląskim, opolskim i dolnośląskim) oraz wschodem Polski (województwo podkarpackie). Dodatkowo budowa drogi ekspresowej S52 oraz drogi ekspresowej S7 usprawniła komunikację wokół miasta oraz Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice.

  BAC Polska staje naprzeciw narastającym oczekiwaniom Klientów i udostępnia podesty ruchome na wynajem w regionie miasta Kraków. Zwyżki oferowane przez naszą firmę doskonale sprawdzą się w pracach budowlanych oraz wykończeniowych na wysokościach. Polsko-holenderskiej firmie zaufało już tysiące przedsiębiorców, decydując się na wynajem podnośnika przy budowie nowych inwestycji.

  Podnośnik koszowy wynajem

  Bogata oferta podnośników koszowych przeznaczonych na wynajem, stawia nas w gronie liderów wynajmu zwyżek w regionie Kraków. Nasze podnośniki koszowe są zasilane elektrycznie bądź spalinowo. Każde rozwiązanie sprosta oczekiwaniom Klienta, ułatwiając prace wykonywane na wysokościach.

  Podnośniki koszowe mamy zasilane m.in. silnikiem Diesla. Niektóre modele wykorzystują innowacyjny i niezawodny silnik Kubota Stage V. Napęd elektryczny to również rozwiązanie sprawdzone w wytężonej, codziennej pracy. Podobnie zresztą jak stale zyskujące na popularności zwyżki wyposażone w baterie litową.

  Wynajem zwyżek

  Jeżeli potrzebujesz wynająć zwyżkę, nie zastanawiaj się zbyt długo i skorzystaj z oferty wynajmu przygotowanej przez firmę BAC Polska. Nasze zwyżki to gwarancja niezawodności i satysfakcji Klienta. Podnośniki dostępne u nas sprawdzą się w trudnej, wielozadaniowej pracy na wysokości.

  Wynajem zwyżki w atrakcyjnej cenie jest możliwy u nas. Nasz podest ruchomy sprawdzi się przy budowie dużych obiektów oraz przy drobnych pracach budowlanych i wykończeniowych. Wynajętą zwyżkę możesz wykorzystać jako podnośnik przy pracach na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków.

  Wynajem podnośników

  Jeżeli przy budowie obiektu zastanawiałeś się jaka maszyna będzie odpowiednia, my podpowiadamy, że doskonałym rozwiązaniem będzie podest ruchomy. Zwyżki to maszyny niezwykle kompaktowe, które rozwiązują problem prac na wysokościach.

  Podnośniki to urządzenia niezwykle bezpieczne. Wszystkie nasze zwyżki posiadają aktualne badania Urzędu Dozoru Technicznego, co jest niezbędne przy wykonywaniu prac na znacznych wysokościach.

  Zadzwoń teraz