Zwyżka Kraków | Wynajem Podnośnika Koszowego

BAC Polska od wielu lat udostępnia podnośniki w atrakcyjnej cenie. Tym razem nasza propozycja jest skierowana do przedsiębiorców i firm z województwa małopolskiego.

Kim jesteśmy i jakie korzyści daje współpraca z nami?

 • Jesteśmy liderem w branży podestów ruchomych, podnośników i ładowarek
 • Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu
 • W naszej ofercie mamy podnośniki koszowe oraz podnośniki nożycowe
 • Z nami wypożyczenie podnośnika nie będzie problemem
 • Wiele naszych podestów samojezdnych jest zasilanych elektrycznie
 • Maszyny są wyposażone w innowacyjną baterię litową
 • Podesty przeznaczamy na czas krótkoterminowy oraz długoterminowy
 • Nasza flota transportowa umożliwia dostarczenie podnośnika wprost do Klienta
 • Posiadamy wiele samochodów serwisowych
 • Docieramy do Klienta, w każde miejsce!
 • Dostarczymy podnośnik, gdy zachodzi taka potrzeba
 • Nasi przedstawiciele handlowi pomogą dopasować podest ruchomy do potrzeb Klienta
 • Jesteśmy bardzo konkurencyjni
 • Działamy na terenie całej Polski
 • Nasze podesty samojezdne posiadają badania Urzędu Dozoru Technicznego
 • BAC Polska to doświadczona wypożyczalnia podestów ruchomych

Zapytaj o najlepszą maszynę

BAC Polska dynamicznie się rozwija, dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować podesty samojezdne m.in. dla krakowskich przedsiębiorców. Z nami wypożyczenie maszyny, w tym podnośników oraz podestów ruchomych jest szybkie i komfortowe. Swoje oferty dopasowujemy do potrzeb Klienta i danego miejsca pracy. Zależy nam na wzorowej współpracy oraz obustronnej satysfakcji.

Jeżeli jesteś operatorem i potrzebujesz podnośnik koszowy lub inny sprzęt do pracy, nie zwlekaj! Nasi przedstawiciele handlowi zaproponują podest samojezdny dopasowany do Twoich potrzeb. Możesz liczyć na atrakcyjną cenę oraz transport we wskazane miejsce. Zadzwoń już teraz i przekonaj się, że obsługa naszych podestów ruchomych jest niezwykle prosta i przyjemna!

+48 506 179 469

Mariusz Pilis
Kierownik Oddziału, Serwisu i UDT

+48 957 529 277

Centrala

Formularz kontaktowy

Upuść pliki tutaj lub
Akceptowane typy plików: jpg, gif, png, Maks. rozmiar pliku: 200 MB.
  Zgoda(wymagane)
  To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

  Wynajem Podnośnika Koszowego Kraków

  Wiele podnośników koszowych jest dostępnych w ofercie BAC Polska. Udostępniamy te maszyny na czas krótkoterminowy oraz długoterminowy w cenach atrakcyjnych dla Klienta. Posiadamy podnośniki o różnej maksymalnej wysokości roboczej.

  Podnośnik koszowy dostosujemy do potrzeb osoby wynajmującej maszynę. Nasza flota podestów ruchomych jest bardzo bogata. To nas wyróżnia na tle konkurencji. Jeżeli myślisz: wypożyczalnia podnośników koszowych, to tylko BAC Polska!

  Usługi podnośnikiem koszowym, jakie możesz wykonać to: mycie okien, czyszczenie elewacji, konserwacja urządzeń na wysokościach czy wycinka drzew.

  Wynajem Podnośników Nożycowych Kraków

  Podnośniki nożycowe mamy w większości zasilane elektrycznie. Niektóre modele zostały wyposażone w baterię litowo-jonową. Jest to kolejne rozwiązanie, które znacznie wyróżnia nas na tle innych firm udostępniających swoje podesty ruchome.

  Wypożyczenie podnośników w BAC Polska jest niezwykle korzystne, ponieważ dostarczymy maszynę pod wskazany adres. Chcemy zadbać o Klienta i stworzyć mu odpowiednie warunki pracy. Nie zwlekaj i skorzystaj z tego, co przygotowaliśmy.

  Gama oferowanych przez nas usług jest ogromna. Jesteśmy wsparciem dla branży budowlanej. Z nami możesz zadbać o swoje bezpieczeństwo oraz stworzyć dogodne warunki dla innych pracowników na wysokości. Więc jeżeli chcesz obsługiwać zlecenia na różnego rodzaju prace i być jednocześnie konkurencyjny w branży, skontaktuj się z nami! Usługi zwyżką są skrojone pod twoją inwestycję!

  Zwyżka Wynajem Kraków

  W wielu oddziałach zlokalizowanych w całej Polsce są dostępne różne rodzaje podestów samojezdnych. Sprawdź propozycję naszej wypożyczalni zwyżek, poznając jednocześnie nasz szeroki asortyment modeli teleskopowych, jak i nożycowych. Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Zoomlion.

  Nasze maszyny sprawdzą się w pracach wykonywanych na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Dla naszych podestów nie jest istotna nawierzchnia. Sprzęt wysokościowy jaki udostępniamy naszym Klientom przebija oferty proponowane przez konkurencję.

  Wiele naszych modeli zostało wyposażonych w niebrudzące opony (non-marking) oraz w napędy 4×4. Dzięki temu nasze podesty ruchome nadają się do pracy, gdzie należy zachować czystość, nie brudząc podłogi m.in. na hali lub w magazynie, jak również w terenie trudnym, nieutwardzonym, gdzie wymagany jest napęd na dwie osie.

  Podest Ruchomy Kraków

  Stale zwiększamy naszą flotę podestów ruchomych, bo zależy nam na jak największym gronie zadowolonych Klientów. Oferujemy wiele podnośników koszowych w atrakcyjnych cenach! Przekonaj się, że nasze modele usprawnią pracę na wysokości, sprawdzając się m.in. w pracach konserwacyjnych.

  Jeżeli jednak Klient uzna, że bardziej potrzebuje inny model niż ten zaoferowany przez nas – nie ma problemu! Wynajem i sprzedaż podnośników teleskopowych oraz nożycowych jest możliwy w BAC Polska. Udostępnimy maszyny na okres czasu od jednego dnia, aż po nieokreślony (kilka lat).

  Wynajem Zwyżki Kraków Cena

  BAC Polska proponuje zwyżki w Krakowie przede wszystkim w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo – co jest dla nas niezwykle ważne – gwarantujemy profesjonalne podejście do Klienta decydującego się na współpracę z nami. Wszystkie maszyny jesteśmy w stanie dostarczyć na terenie Krakowa i okolic.

  Cena podestu ruchomego jest podyktowana między innymi od tego, jaki typ podnośnika ma zostać wypożyczony oraz na jaki czas. Skontaktuj się z nami bezpośrednio lub przez formularz kontaktowy, a przekonasz się, że współpraca z nami jest bardzo korzystna dla Klienta!

  Pytania i odpowiedzi

  Nasza sekcja pytania i odpowiedzi pomaga rozwiać wszystkie wątpliwości. Przygotowaliśmy kilka przydatnych informacji nt. podestów ruchomych dostępnych w naszej bogatej ofercie.

  Łączny koszt jest zależny od wielu czynników. Między innymi od tego, na jaki czas podnośnik ma trafić do Klienta. Niezwykle istotne jest również to, jaki typ podestu ruchomego ma zostać wypożyczony. Jeżeli zwyżka ma być mała, kompaktowa, z pewnością cena będzie niższa. Natomiast, gdy Klient potrzebuje zwyżkę o dużej maksymalnej wysokości roboczej z zastosowaniem dodatkowych funkcji, wówczas koszt wypożyczenia maszyny może wzrosnąć.

  Trudno jednoznacznie określić cenę takiego podnośnika. Jest to m.in. uzależnione od tego, na jaki model zdecyduje się Klient. Posiadamy podesty nieco starsze i nowsze z zastosowaniem innowacyjnej baterii litowo-jonowej. Oczywiście ważna będzie maksymalna wysokość robocza i udźwig maszyny oraz czas, na jaki Klient potrzebuje podnośnik.

  Tak. Firma BAC Polska zapewnia transport do Klienta na tym obszarze, niezależnie od tego jaka to będzie miejscowość.

  Jesteśmy w stanie dostarczyć podnośnik „od ręki”. Posiadamy bogatą flotę podestów ruchomych i to sprawia, że jesteśmy niezwykle konkurencyjni.

  Niektóre modele naszych podnośników zostały oryginalnie wyposażone w baterię litowo-jonową. Na takie rozwiązanie bardzo mocno stawia Zoomlion, czyli światowa marka maszyn budowlanych, w tym podestów ruchomych, której jesteśmy autoryzowanym dealerem w Polsce. Tego typu zasilanie ma szereg korzyści. Podest ruchomy przez zasilanie baterią litowo-jonową nie traci na jakości pracy, a dodatkowo jest ekologiczny.
  – baterię można w każdej chwili doładować, nie martwiąc się nadmierną degradacją
  – żywotność jest określana na około 4 tys. ładowań, co umożliwia użytkowanie przez okres 10 lat
  – podnośnik zasilany taką baterią jest niezwykle cichy
  – podczas pracy nie są wydalane substancje szkodliwe dla środowiska

  Nie udostępniamy sprzętu w takim wymiarze czasowym. Minimalny czas to 1 dzień.

  Kraków to jedno z największych miast w Polsce. W ostatnich latach powstało tam wiele nowych inwestycji sprawiając, że miejscowość jest ważnym punktem dla przedsiębiorców. W bezpośredniej okolicy aglomeracji znajduje się wiele nowych firm, zakładów pracy, hal produkcyjnych oraz magazynowych.

  Wiele dróg szybkiego ruchu w bezpośredniej okolicy Krakowa sprawia, że region dynamicznie się rozwija. Autostrada A4 łączy region z zachodem (województwem śląskim, opolskim i dolnośląskim) oraz wschodem Polski (województwo podkarpackie). Dodatkowo budowa drogi ekspresowej S52 oraz drogi ekspresowej S7 usprawniła komunikację wokół miasta, oraz Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice.

  BAC Polska staje naprzeciw narastającym oczekiwaniom Klientów i udostępnia podesty ruchome w regionie tegoż miasta. Wszystkie maszyny oferowane przez naszą firmę doskonale sprawdzą się w pracach budowlanych oraz wykończeniowych na wysokościach. Polsko-holenderskiej firmie zaufało już tysiące przedsiębiorców, decydując się na wypożyczenie podnośnika przy budowie nowych inwestycji.

  Podnośnik koszowy wynajem

  Bogata oferta podnośników koszowych stawia nas w gronie liderów tej branży. Nasze podesty są zasilane elektrycznie bądź spalinowo. Każde rozwiązanie sprosta oczekiwaniom Klientów, ułatwiając prace wykonywane na wysokościach.

  Podnośniki koszowe mamy zasilane m.in. silnikiem Diesla. Niektóre modele wykorzystują innowacyjny i niezawodny silnik Kubota Stage V. Napęd elektryczny to również rozwiązanie sprawdzone w wytężonej, codziennej pracy. Podobnie zresztą jak stale zyskujące na popularności podesty wyposażone w baterię litowo-jonową.

  Wynajem zwyżek

  Jeżeli potrzebujesz wynająć podnośnik, aby zrealizować usługi, nie zastanawiaj się zbyt długo i skorzystaj z oferty przygotowanej przez firmę BAC Polska. Nasze maszyny to gwarancja niezawodności, co przekłada się na późniejszą satysfakcję Klienta. Podnośniki dostępne u nas sprawdzą się w trudnej, wielozadaniowej pracy na wysokości.

  Wypożyczenie podestu samojezdnego w atrakcyjnej cenie jest możliwe właśnie u nas. Nasz sprzęt sprawdzi się przy budowie dużych obiektów oraz przy drobnych pracach budowlanych i wykończeniowych. Wynajęty podnośnik możesz wykorzystać przy pracach na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń.

  Wynajem w Krakowie

  Jeżeli przy budowie obiektu zastanawiałeś się, jaka maszyna będzie odpowiednia, my podpowiadamy, że doskonałym rozwiązaniem będzie podest ruchomy. Nasz sprzęt jest niezawodny i niezwykle kompaktowy. Wielofunkcyjność naszych podnośników rozwiązuje wiele problemów przy pracach na wysokościach. Przekonaj się, że nasze podesty samojezdne są najlepsze przy tworzeniu nowych inwestycji w stolicy województwa małopolskiego.

  Podnośniki to urządzenia niezwykle bezpieczne. Wszystkie nasze maszyny posiadają aktualne badania Urzędu Dozoru Technicznego. Po co dalej szukać? Wypożycz podest ruchomy w BAC Polska!

  Zadzwoń teraz