Wynajem Podnośników Koszowych Legnica | Podesty Ruchome Zwyżki

BAC Polska oferuje podesty ruchome na sprzedaż i wynajem. Nasze maszyny od wielu lat okazują się wsparciem w wielu zleceniach budowlanych. Umożliwiamy współpracę dopasowaną do potrzeb Klienta.

Lider w branży podnośników

 • Posiadamy ogromne doświadczenie w kontakcie z Klientem
 • Doskonale rozumiemy polski rynek, ponieważ działamy na nim od niespełna 20 lat
 • Województwo dolnośląskie to region, w którym jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży
 • Zapewniamy transport we wskazane miejsce
 • Maszyny od BAC Polska niejednokrotnie okazały się pomocą w pracach wysokościowych
 • Długość wypożyczenia sprzętu nie jest dla nas istotna
 • Oferujemy dostawę podnośników na czas krótki lub dłużej nieokreślony
 • Nasze zwyżki pracują na wysokości do 56 metrów
 • W BAC Polska istnieje możliwość wynajęcia maszyny wyposażonej w baterię litowo-jonową
 • Od dwóch lat jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Zoomlion
 • Jesteśmy w stałym kontakcie z tym producentem
 • Wypożyczony podest samojezdny dostarczymy w momencie rozpoczęcia prac
 • Zwyżki dowozimy błyskawicznie, dzięki bogatej flocie transportowej
 • Mamy mobilny serwis, który profesjonalnie usuwa pojawiające się awarie
 • Nasi serwisanci są w stałym kontakcie z Klientem
 • Usługa wynajmu w BAC Polska jest bardzo przejrzysta
 • Unikamy zbędnej biurokracji
 • Większość podnośników nożycowych i teleskopowych wypożyczamy „od ręki”
 • Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą

Oferujemy najlepszy wynajem w kraju

Stale poszerzamy sieć kontaktów o nowych Klientów. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego zgłoszenia, pełen profesjonalizm, sumienność, terminowość oraz odpowiedzialność. Dokładamy wszelkich starań, aby wypożyczenie podestu ruchomego było niezwykle przyjemne dla kontrahenta. Z nami prowadzona współpraca jest elastyczna, ponieważ jesteśmy w stanie obsługiwać wynajem rozpoczynający się od jednego dnia aż po czas nieokreślony.

Oferujemy państwu konkurencyjne ceny. Dysponujemy niezawodnymi podestami na gwarancji producenckiej, dostosowanymi do potrzeb osoby wypożyczającej. Jeżeli chcesz tanio wynająć podnośnik do jednorazowego zadania, zaproponujemy sprawdzoną maszynę w pracach na wysokości. Jednak jeśli istotny jest dla Ciebie innowacyjny i nowoczesny podest, zaoferujemy ekologiczny model niewydalający szkodliwych związków do atmosfery.

Nie bój się do nas zadzwonić! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, jak również przez e-mail lub formularz kontaktowy, aby poznać indywidualną wycenę. Wszystkie pytania dotyczące podnośników są na bieżąco aktualizowane i nie są pozostawione bez odpowiedzi. Nie zwlekaj i poznaj kompleksowe usługi na najwyższym poziomie!

+48 507 068 320

Daniel Augustyn
Kierownik Oddziału, Serwisu i UDT

+48 957 529 277

Centrala

Formularz kontaktowy

Upuść pliki tutaj lub
Akceptowane typy plików: jpg, gif, png, Maks. rozmiar pliku: 200 MB.
  Zgoda(wymagane)
  To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

  Legnica to miasto zlokalizowane w południowo-zachodniej Polsce. Miejscowość jest trzecia pod względem liczby ludności w regionie, ustępuje tylko takim aglomeracjom jak Wrocław i Wałbrzych. Nieopodal miasta przebiegają dwie drogi szybkiego ruchu – autostrada A4 oraz droga ekspresowa S3. Dzięki funkcjonowaniu sieci dróg, z Legnicy bez najmniejszego problemu dotrzemy w różne kierunki – na północ, południe, wschód i zachód.

  I tak podróż do Drezna i Berlina (zachód) nie powinna trwać dłużej niż trzy godziny. Do Wrocławia dotrzemy w niespełna godzinę, zaś kierując się na południe, jadąc do Jeleniej Góry czy Wałbrzycha, dotrzemy w około godzinę. Z kolei zmierzając na północ do Zielonej Góry czy Poznania, podróż nie powinna trwać długo, będziemy tam w ok. dwie godziny. To wszystko sprawia, że Legnica jest doskonałym miejscem pod realizację nowych projektów.

  W mieście od ponad 20 lat prężnie działa Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna (LSSE). Stale powstają tam zakłady i miejsca pracy dla wielu mieszkańców tych okolic. Mijając powstające inwestycje, bez najmniejszego problemu można dostrzec podesty ruchome, które okazują się wsparciem w budowie czy modernizacji obiektów. A tych nie brakuje szczególnie, że w ostatnim czasie miasto wykorzystuje funkcjonujące niegdyś lotnisko do poszerzania obszaru przemysłowo-magazynowego.

  Poruszając się z Legnicy na wschód dojedziemy do Wrocławia, czyli stolicy województwa. Stamtąd nie jest żadnym problemem przemieścić się w najdalsze zakątki Europy za sprawą funkcjonowania Portu Lotniczego Wrocław S.A.

  Podnośnik Koszowy Legnica

  Realizacja projektów jest dużo prostsza z odpowiednim wsparciem budowlanym. Zatem podkreślamy, że wynajem podnośników koszowych jest możliwy w BAC Polska w dobrej cenie. Udostępniamy dla Klientów bogaty asortyment maszyn. W naszej firmie każdy przedsiębiorca znajdzie wysokiej jakości sprzęt do pracy.

  Jeżeli jednak nie masz doświadczenia w wypożyczaniu podnośników – nic się nie martw. Nasza wykwalifikowana kadra specjalistów pomoże dopasować zwyżkę, aby wykonywane zadania zakończyły się szybko i bezpiecznie.

  Jeżeli chcesz wynajmować sprzęt do prac na wysokości, lecz masz obawy przed całą procedurą, skontaktuj się z naszymi pracownikami. Oni doskonale znają realia wynajmu. Rozwiejemy wszystkie wątpliwości, zagwarantujemy profesjonalny serwis podnośników koszowych w razie nieprzewidzianej usterki. Jesteśmy od wielu lat liderem w segmencie maszyn budowlanych.

  Wynajem Podestów Ruchomych Legnica

  Stale dostosowujemy się do Klientów, oferując wypożyczenie maszyny m.in. na czas krótki lub długi. Przy usłudze wynajmu każda osoba ma możliwość wyboru podestu ruchomego, a te dzielimy na nożycowe oraz teleskopowe.

  Niezwykle istotny jest rodzaj zasilania naszego sprzętu. W tym zakresie mamy szeroki wybór i proponujemy wypożyczenie maszyny budowlanej, która jest wyposażona w baterię litowo-jonową lub w silnik Diesla.

  W naszej ofercie posiadamy podnośniki niezwykle ekologiczne – nie wydalają szkodliwych substancji do atmosfery lub bardzo je ograniczają za sprawą użycia silnika spalinowego Kubota Stage V.

  Wynajem Podnośników Legnica

  Budowa hal przemysłowych, przestrzeni magazynowych, nowych obszarów pracy – to tylko kilka z wielu zleceń, jakie możesz wykonać podnośnikiem BAC Polska. Poznaj naszą usługę wypożyczenia maszyny i ciesz się szybką i bezproblemową realizacją projektów.

  Z podnośnikiem nie będą straszne takie zadania jak: konserwacja elementów wiszących, naprawa oświetlenia, modernizacja dachów, malowanie ścian i sufitów czy czyszczenie elewacji. Przekonaj się już teraz jak bardzo wielozadaniowe mogą być podesty ruchome.

  Cena wynajmu zwyżki

  Koszt wynajmu jest uzależniony od rodzaju wypożyczanej maszyny. Podnośnik nowszy, wyposażony w liczne systemy zabezpieczające czy innowacyjny sposób zasilania, będzie droższy niż sprzęt w to niewyposażony. Na cenę wpłynie również czas na jaki mamy wysłać podest w miejsce przeznaczenia. W tym przypadku zawsze zachęcamy do skorzystania z opcji wypożyczenia długoterminowego.

  Podnośnik koszowy elektryczny

  Flota podestów ruchomych BAC Polska jest bardzo bogata, a świadczy o tym ilość maszyn zasilanych w taki sposób. Dostępne modele możemy podzielić wg. kategorii, lecz niezwykle istotne jest to, że posiadamy wiele podnośników koszowych napędzanych bez konieczności dolewania paliwa. Do wyboru mamy podesty wyposażone w akumulator kwasowo-ołowiowy, jak również baterię litowo-jonową.

  Zaletą podestów koszowych jest cichość pracy. Kolejnym ich plusem jest to, że nie wydalają szkodliwych substancji do atmosfery. Dodając do tego napęd 4×4, maszyny te okazują się innowacyjnym rozwiązaniem w pracach na różnej powierzchni.

  Najlepsza maszyna do realizacji projektów

  Podesty ruchome od wielu lat są nieodłącznym elementem przy tworzeniu zabudowy czy stawianiu konstrukcji. Niemal każda firma decydująca się na realizacje projektu, inwestuje w podnośniki, jako niezwykłe ułatwienie w procesie finalizacji zleceń.

  Podnośniki udostępniane przez BAC Polska charakteryzują się dużym udźwigiem, dzięki temu na platformie może znajdować się trzech operatorów, niekiedy wraz z dodatkowym obciążeniem. To wszystko w połączeniu z maksymalną wysokością roboczą tych maszyn powoduje, że zwyżki znacząco przyspieszają czas robót wykonywanych na znacznych pułapach od podłoża.

  Pytania i odpowiedzi

  Wszystkie. Każdy dostępny podest ruchomy jest wysyłany w miejsce przeznaczenia.

  Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Oni pomogą dopasować profesjonalny sprzęt do wskazanych potrzeb.

  Oddział w Nowej Wsi Wrocławskiej swoim zasięgiem obejmuje cały region oraz województwa ościenne (opolskie, wielkopolskie, lubuskie).

  Tak, niejednokrotnie. Mamy ogromne doświadczenie we współpracy z firmami z tej części kraju.

  Usterki usuwamy „od ręki”, a docieramy w miejsce awarii w mgnieniu oka.

  Zadzwoń teraz