Wynajem Podnośników Koszowych Łódź | Podesty Ruchome Zwyżki

Zachęcamy do skorzystania z podnośników firmy BAC Polska. Udostępniamy maszyny o różnym udźwigu oraz maksymalnej wysokości roboczej.

Przekonaj się do współpracy z BAC Polska

 • Od 2002 roku jesteśmy dystrybutorem podnośników w Polsce
 • Doświadczenie naszej firmy w zakresie świadczonych usług jest bardzo bogate
 • Zaufało nam tysiące przedsiębiorstw z całego kraju
 • Oferujemy maszyny wielu producentów
 • Specjalizujemy się w wynajmie i sprzedaży
 • Podnośniki wypożyczamy na czas krótki i długoterminowy
 • Województwo łódzkie to region, w którym dynamicznie się rozwijamy
 • Nasza flota sprzętu wysokościowego jest bardzo bogata
 • Z nami wykonasz szybko i bezpiecznie powierzone prace
 • Wypożyczany sprzęt przez BAC Polska będzie wsparciem przy wycince drzew oraz pracach dekarsko-blacharskich
 • Maszyny, które udostępniamy mają bardzo duży udźwig
 • Podnośniki spalinowe, które udostępniamy charakteryzują się niską emisją szkodliwych substancji wydalanych do atmosfery
 • Część naszych maszyn została wyposażona w innowacyjne baterie litowo-jonowe
 • Pozwala nam na to współpraca z marką Zoomlion
 • Od 2020 roku jesteśmy autoryzowanym dealerem Zoomlion
 • Proponujemy podnośniki niezwykle kompaktowe z obrotowym jibem 180 stopni
 • Oddziały BAC Polska są zlokalizowane w czterech województwach
 • Znajdziesz nas w woj. lubuskim, dolnośląskim, śląskim i łódzkim
 • Wszystkie maszyny dowodzimy w mgnieniu oka, pod adres wskazany przez Klienta
 • Zachęcamy firmy, jak i Klientów prywatnych od skorzystania z naszych usług

Najlepsze podnośniki w Polsce

BAC Polska swoje usługi kieruje do małych i dużych firm, jak i osób prywatnych, dostosowując oferty do potrzeb Klienta. Maszyny udostępniamy niezależnie od specyfiki wykonywanej pracy, ponieważ podnośniki są sprzętem wielozadaniowym oraz niezwykle kompaktowym. Zachęcamy do wynajmu co najmniej jednodniowego, aż po czas nieokreślony.

Jeżeli chcesz wykonywać usługi podnośnikami, lecz nadal nie jesteś w stanie podjąć decyzji, jaka maszyna będzie idealna do wykonania zadania, prosimy o kontakt z naszymi pracownikami. Wykwalifikowana kadra pracownicza przedstawi cennik wynajmu oraz pomoże dopasować sprzęt, informując jednocześnie o zaletach danego modelu. Z nami wypożyczenie jest niezwykle łatwe. Serdecznie zapraszamy!

+48 515 237 954

Rafał Młynarczyk
Kierownik Oddziału, Serwisu i UDT

+48 957 529 277

Centrala

Formularz kontaktowy

Upuść pliki tutaj lub
Akceptowane typy plików: jpg, gif, png, Maks. rozmiar pliku: 200 MB.
  Zgoda(wymagane)
  To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

  Wynajem Podestów Ruchomych Łódź

  Udostępniane przez nas podesty charakteryzują się tym, że mają duży udźwig oraz wysięg boczny. Możemy zaoferować takie podnośniki, gdzie na platformie jest miejsce dla co najmniej trzech pracowników, niekiedy wraz z dodatkowym obciążeniem. Jest to bardzo duże ułatwienie w momencie, gdy trzeba przewieźć materiał konstrukcyjny na znaczny pułap pracy.

  Wypożyczamy podnośniki, które osiągają maksymalną wysokość roboczą do 56 metrów. Z naszymi maszynami bez problemu można wykonać zlecenia, które wymagają wzniosu na poziom bloków wielopiętrowych czy wieżowców. Docierając do rusztowania, możesz skorzystać z wysięgnika, który znacząco zwiększy mobilność.

  Niejednokrotnie nasz sprzęt był wsparciem w dużych miastach, tj. Wrocław, Poznań czy Katowice. Jednak nie tylko tam dostarczamy maszyny i świadczymy kompleksowe usługi. Wskaż miejscowość, na pewno tam dotrzemy!

  Zwyżka Łódź

  Od wielu już lat pomagamy wynająć zwyżkę, która okazuje się niezastąpioną pomocą w pracach budowlanych. Maszyny te zobaczysz mijając niemal każdą dużą inwestycję. Będą one wsparciem w takich zadaniach jak wznios materiałów konstrukcyjnych, konserwacja oświetlenia czy renowacja dachów w halach przemysłowych. Sprzęt sprawdzi się również w zadaniach na pozór bardzo łatwych, jak usuwanie sopli.

  Odpowiadając na liczne zapytania, nasz sprzęt wypożyczamy bez operatora. Wszystkie nasze podnośniki mają aktualne badania Urzędu Dozoru Technicznego (UDT). Wypożyczając od nas maszynę, nie musisz się martwić tym, że pojazd jest niesprawny czy uszkodzony.

  Wynajem Podnośników Łódź

  Podnośniki wynajmujemy w atrakcyjnych cenach dla Klientów. Jeżeli chcesz się przekonać co wpływa na cenę wypożyczenia takiej maszyny, zachęcamy do kliknięcia TUTAJ. Sprzęt udostępniamy na czas od jednego dnia, aż po nieokreślony.

  BAC Polska prężnie działa na terenie całego województwa łódzkiego, dostarczając tam swoje podnośniki. Jest to możliwe za sprawą rozlokowania jednego z naszych oddziałów, który znajduje się w Piotrkowie Trybunalskim.

  Podnośniki Koszowe Łódź

  Wypożyczenie podnośnika koszowego jest możliwe w BAC Polska. Podesty te są doskonałym wsparciem w pracach na znacznych wysokościach. Proponujemy maszyny, które charakteryzują się dużym udźwigiem. Korzystając z takiego sprzętu bez najmniejszego problemu możesz obsługiwać proste czynności, tj. mycie okien czy czyszczenie zabrudzonej elewacji.

  Gwarantujemy serwis wypożyczonych maszyn w całej Polsce, a szczególnie w województwie łódzkim. Docieramy błyskawicznie do miast tego regionu, usuwając usterkę bez zbędnej zwłoki. Mamy bardzo bogatą flotę pojazdów serwisowych, bo zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest stały kontakt z Klientem.

  Wypożyczając maszynę możesz niemal od razu świadczyć usługi podnośnikiem koszowym. Pamiętaj jednak, że do usługi z wykorzystaniem podnośników niezbędne są uprawnienia.

  Podest Samojezdny Łódź

  Od 2020 roku firma BAC Polska jest autoryzowanym dealerem marki Zoomlion. Dzięki współpracy ze światowym producentem maszyn budowlanych, jesteśmy w stanie dostarczać wszystkim Klientom innowacyjne podnośniki, które są wyposażone w wiele funkcji i zabezpieczeń.

  Marka Zoomlion zaopatruje swoje maszyny w baterię litowo-jonową. Jest to rozwiązanie, które charakteryzuje się zerową emisją spalin wydalanych do atmosfery (napęd elektryczny). Modele wyposażone w te baterie są niezwykle ciche, co znacznie usprawnia pracę w miastach i miejscach, gdzie hałas jest zabroniony.

  Pytania i odpowiedzi

  Zachęcamy wszystkie osoby odwiedzające naszą stronę do zapoznania się z sekcją pytania i odpowiedzi.

  Korzystanie z tego typu zasilania niesie za sobą szereg korzyści. Na jednym ładowaniu operator jest w stanie pracować do 3 dni.

  Tak, zarówno nożycowe, jak i teleskopowe maszyny są wyposażone w baterię litowo-jonową i udostępniamy je dla Klientów.

  Podnośniki teleskopowe Zoomlion są wyposażone napęd 4×4, system Dual (zwyżki osiągające powyżej 20 m) oraz obrotowy jib 180 stopni (ZA10RJE).
  Podnośniki nożycowe Zoomlion mają możliwość jazdy na pełnej wysokości, są różnych rozmiarów oraz zostały wyposażone w historię kodów błędów widoczną na wyświetlaczu.

  20-letnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy wypożyczalnią znaną w branży. Pomagamy ustalać warunki, które są przejrzyste dla Klienta. Dodając do tego atrakcyjne ceny wynajmu, faworyzuje nas to na tle konkurencji.

  Wśród modeli nożycowych zdecydowanie najbardziej kompaktowy jest ZS0407, który jest nazywany mikro podnośnikiem. W przypadku podestów teleskopowych – ZA10RJE.

  Trudno jednoznacznie oszacować, ponieważ wiele zależy od miejsca przeznaczenia maszyny. Aby poznać dokładną cenę, prosimy skontaktować się z naszymi pracownikami.

  Łódź znajduje się w centralnej Polsce. Miasto jest doskonale skomunikowane z pozostałą częścią kraju za sprawą dróg szybkiego ruchu. Na północ od aglomeracji krzyżuje się autostrada A1 z autostradą A2. Kierując się na północ bez najmniejszego problemu dostaniemy się do Gdańska, w przeciwnym kierunku – na południe – dojedziemy do Częstochowy i Katowic. Natomiast kierując się na wschód dostaniemy się do Warszawy, zaś na zachód do Poznania.

  Oprócz autostrad, w niedalekiej odległości od miasta znajdują się drogi ekspresowe. Droga ekspresowa S14 jest zachodnią obwodnicą Łodzi, zaś droga ekspresowa S8, znajdująca się na południe od miasta, umożliwia dostanie się na południowy zachód Polski, a konkretnie do Wrocławia.

  Za sprawą tak wielu dróg szybkiego ruchu, stolica województwa łódzkiego jest bardzo chętnie wybierana przez wielu inwestorów i przedsiębiorców, jako miejsce tworzenia nowych projektów. Dowodem na to jest funkcjonowanie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, która swoim zasięgiem obejmuje aż trzy województwa: łódzkie, mazowieckie i wielkopolskie.

  Nic więc dziwnego, że bardzo dużo przedsiębiorstw z tego regionu, decyduje się na podnośniki. Maszyny te okazują się wsparciem przy realizacji projektów. Obecnie byłoby niezwykle trudno zastąpić ten sprzęt innym rozwiązaniem.

  Naprzeciw firmom wychodzi BAC Polska proponując maszyny na tym terenie. Udostępniamy wiele podnośników o maksymalnej wysokości roboczej do 56 metrów. Zaufało nam już wiele przedsiębiorstw z tego regionu. Nie zwlekaj, możesz być kolejny.

  Podnośnik nożycowy elektryczny wynajem

  Jako dystrybutor posiadamy bardzo bogatą flotę maszyn. Mamy wiele podestów nożycowych, które są zasilane elektrycznie i zostały udostępnione dla Klientów. Korzystając z naszego sprzętu, użytkownik może podjąć decyzję czy bardziej potrzebuje podnośnik z akumulatorem kwasowym czy baterią litowo-jonową.

  Podesty elektryczne stale zyskują na popularności. Nic więc dziwnego, że jest ich coraz więcej na placach budowy. Jednak to nie jest jedyne zastosowanie nożycowych podnośników z takim zasilaniem. Maszyny te bardzo często są używane w miastach, gdzie należy ograniczyć hałas oraz spaliny wydalane do atmosfery.

  Wypożyczenie podnośnika cena

  Trudno zrealizować pracę na wysokości bez odpowiedniego sprzętu. Zdajemy sobie sprawę, że wiele firm nie posiada podnośnika na wyłączność i decyduje się na jej wypożyczenie. Cena takiej usługi nie jest jednak stała i różni się w zależności od typu wynajmu. BAC Polska od wielu lat oferuje niskie koszty przy jednoczesnym wysokim standardzie maszyn.

  Do skorzystania z naszej oferty szczególnie zachęcamy firmy z województwa łódzkiego. Nasz oddział, który jest zlokalizowany w Piotrkowie Trybunalskim błyskawicznie i bez zbędnej zwłoki dostarczy podnośnik na wskazany plac budowy. Aby poznać dokładną cenę usługi, skontaktuj się z naszymi pracownikami.

  Zadzwoń teraz