Zwyżka Stryków | Wynajem Podestu Ruchomego Podnośnika Koszowego

BAC Polska udostępnia swoje podnośniki na przejrzystych warunkach oraz w najlepszych cenach. Jesteśmy liderem w branży na terenie centralnej Polski. Zaufało nam tysiące przedsiębiorstw.

Dlaczego wypożyczamy najlepsze podnośniki?

 • Jesteśmy wypożyczalnią z ogromnym doświadczeniem
 • Oferujemy niezawodne podesty samojezdne marki Zoomlion
 • Udostępniamy podnośniki zasilane innowacyjną baterią litowo-jonową
 • Spalinowe maszyny są wyposażone w silniki Kubota Stage V
 • Modele, które wypożyczamy posiadają duży maksymalny udźwig
 • Podnośniki nożycowe umożliwiają stałą prędkość jazdy na różnej wysokości
 • Podnośniki teleskopowe korzystają z systemu bezpieczeństwa Dual
 • Większość modeli została wyposażona w napęd 4×4, który umożliwia pracę w trudnym terenie
 • Udostępniamy maszyny z niebrudzącymi oponami
 • Podnośniki są niezwykle kompaktowe i sprawdzą się w wielozadaniowej pracy
 • Korzystając z podestów bez problemu wykonasz pracę między regałami w magazynie
 • Wypożyczane maszyny niejednokrotnie okazywały się wsparciem dla operatorów
 • Wykonano na nich wiele zadań: łatwych i trudnych
 • Podesty udostępnione Klientom są objęte serwisem pod wskazanym adresem
 • Wszystkie podnośniki mają aktualne badania UDT

Dowiedz się więcej o BAC Polska

Od niespełna 20 lat stajemy naprzeciw oczekiwaniom Klientów, udostępniając podnośniki o szerokim zastosowaniu. Maszyny, które wynajmujemy charakteryzują się dużym udźwigiem oraz maksymalną wysokością roboczą. Zaufało nam wiele przedsiębiorstw i osób prywatnych, decydując się na wypożyczenie właśnie w BAC Polska. Stale rozszerzamy sieć kontaktów o nowych kontrahentów. Świadczymy najlepsze usługi.

Atrakcyjne ceny to tylko jedne z wielu korzyści, jakie daje wypożyczenie podnośnika w BAC Polska. Podest samojezdny jesteśmy w stanie dostarczyć w miejsce wskazane przez Klienta. Niezależnie czy będzie to centrum miasta, osiedle czy plac budowy. Jesteśmy niezwykle elastyczni, przekonaj się o tym!

+48 515 237 954

Rafał Młynarczyk
Kierownik Oddziału, Serwisu i UDT

+48 957 529 277

Centrala

Formularz kontaktowy

Upuść pliki tutaj lub
Akceptowane typy plików: jpg, gif, png, Maks. rozmiar pliku: 200 MB.
  Zgoda(wymagane)
  To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

  Stryków to niewielkie miasto zlokalizowane w centralnej Polsce. Miejscowość znajduje się około 15 kilometrów od Łodzi, czyli największego miasta w regionie. Gmina zaczęła się w ostatnich latach bardzo szybko rozwijać za sprawą inwestycji, jakie tam powstają. Na tym obszarze prężnie działa Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, a co za tym idzie nie brakuje tam magazynów, hal przemysłowych czy zakładów produkcyjnych.

  Tak dynamiczny rozwój gminy byłby niemożliwy bez odpowiedniej sieci dróg szybkiego ruchu. Miasteczko stało się popularne, ponieważ właśnie tam krzyżuje się autostrada A1 z autostradą A2. Korzystając z tych dróg dotrzemy w każdy zakątek Polski – na północ, południe, wschód, zachód.

  Warszawa, Łódź, Poznań, Gdańsk, Katowice, Częstochowa to tylko część miast, z których dotrzemy szybko ze Stykowa. Najważniejsze dla tego regionu jest to, że podróż do tych miejscowości w większości przypadków nie trwa dłużej niż 2 godziny. Jest to środek Polski, skąd transport w inne regiony jest bardzo ułatwiony.

  Gmina oprócz rozbudowanej sieci transportu drogowego korzysta również z drogi kolejowej oraz bocznicy towarowej, dzięki czemu transport towarów nie jest utrudniony. Do regionu dotrzemy błyskawicznie wybierając drogę lotniczą, ponieważ w niewielkiej odległości znajduje się Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta oraz Lotnisko Chopina w Warszawie.

  Podest Ruchomy Stryków

  Oferujemy usługi podnośnikiem w tym mieście oraz całej okolicy. Maszyny niejednokrotnie okazywały się wsparciem w pracach na dużych wysokościach w takich zadaniach jak: stawianie konstrukcji, modernizacja oświetlenia, wymiana lamp czy w tworzenie nowych obiektów. Sprawdził się również w pracach wykończeniowych. Podnośniki od wielu lat są widoczne podczas budowy hal magazynowych, przemysłowych czy produkcyjnych.

  Centralna Polska to region, w którym stale intensyfikujemy działania, stając się liderem w branży. Zaufało nam wiele przedsiębiorstw, a my wykorzystujemy zebrane doświadczenie w dalszej współpracy.

  Wynajem Podnośnika Stryków

  Kontakt z nami jest bardzo korzystny z wielu powodów. Gwarantujemy, że każda strona będzie zadowolona, ponieważ oferty dostosowujemy do Klientów. Jesteśmy w stanie wynajmować podnośniki na czas krótki lub nieokreślony. Szczególnie ten drugi typ polecamy osobom, które potrzebują sprzęt na czas nieco dłuższy, wymagany do realizacji dużej inwestycji.

  Podnośniki, które oferujemy są wyposażone w baterię litowo-jonową. Jest to rozwiązanie coraz bardziej popularne, ponieważ zwyżki te są niezwykle ciche i nie wydalają szkodliwych substancji do atmosfery (są ekologiczne). Potrzebujesz więcej informacji na ten temat? Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami handlowymi!

  Podnośnik Koszowy Stryków

  Wypożyczenie podnośnika koszowego jest bardzo łatwe, a co ważne, jest to sprzęt bardzo popularny. Utrzymanie i pielęgnacja tych modeli to zadanie niezwykle proste. Podnośniki te są wykorzystywane w pracach na znacznych wysokościach, gdzie trudno się dostać bez odpowiedniego wsparcia.

  Na podnośnikach koszowych możesz pracować bez obaw, ponieważ wszystkie modele w BAC Polska posiadają aktualne badania Urzędu Dozoru Technicznego (UDT). W razie serwisu docieramy również na miejsce, w wyznaczonym czasie i terminie.

  Wynajem podestów ruchomych

  W związku z dynamicznym rozwojem regionu firma BAC Polska oferuje swoje podesty samojezdne na tym obszarze. Podnośniki jesteśmy w stanie wypożyczyć różnym przedsiębiorstwom pracującym w regionie Strykowa i okolic. Nie interesuje nas czas wypożyczenia, ponieważ jesteśmy elastyczni – podnośniki udostępniamy na czas krótki lub nieokreślony.

  Oferujemy atrakcyjne ceny i szczególnie zachęcamy do skorzystania z opcji wypożyczenia długoterminowego. Nasze podnośniki mogą być wsparciem nie tylko w procesie budowy czy wykończenia. Maszyny bardzo często są wykorzystywane w halach oddanych do użytku, jako pojazd utrzymania ruchu. Nie martw się szerokością przejazdu między regałami – wymiary podestu dobierzemy do Twoich możliwości.

  Podnośnik nożycowy wynajem

  Wypożyczony w BAC Polska pojazd budowlany przeznaczony do prac na wysokościach, sprawdzi się przy montażu oraz w każdej inwestycji. Szczególnie polecamy podesty przy tworzeniu zabudowy dla branży logistycznej czy budowlanej. Podnośnik nożycowy oprócz tego, że jest wsparciem w budowie, również doskonale sprawdzi się w wykończonej hali. Kompaktowe rozmiary bardzo często pomagają w konserwacji urządzeń, a nawet w takich czynnościach wykonywanych na zewnątrz jak montaż reklam czy wycinka drzew.

  Najlepsze zwyżki teleskopowe

  Do pracy na znacznych wysokościach polecamy podesty teleskopowe. Jest to rozwiązanie stworzone do zadań specjalnych. Systemy zabezpieczające, napęd na cztery koła, to elementy, które usprawniają codzienną pracę. Szczególnie wtedy, gdy operator znajduje się na wysokościach powyżej 20 metrów. Maksymalny pułap pracy, na którym pracują nasze modele to 56 metrów. Łatwo więc przewidzieć czy realizacja zlecenia będzie możliwa. Jeżeli zatem potrzebujesz podest do zadań specjalnych, rzuć hasło podnośnik koszowy zwyżka – dopasujemy sprzęt do realizacji inwestycji.

  Pytania i odpowiedzi

  Zachęcamy wszystkie przedsiębiorstwa decydujące się na budowę na tym obszarze do skorzystania z oferty podnośników BAC Polska.

  Oczywiście, że tak. Jednak w tym przypadku prosimy, aby wypożyczenie trwało dłużej niż miesiąc.

  Mamy cztery oddziały rozlokowane w niemal całej Polsce. Nie ma takiej możliwości, aby maszyna nie została dostarczona w miejsce wskazane przez Klienta. Docelowo region obsługuje filia Piotrków Trybunalski.

  Tak, istnieje taka możliwość. Skontaktuj się z naszymi pracownikami, aby poznać dostępność.

  Mamy wykwalifikowany serwis, który jest bardzo doświadczony. Flotą pojazdów błyskawicznie docieramy w miejsce zgłoszenia. Korzystając z podnośników BAC Polska możesz bez obaw pracować, nie martwiąc się, że pozostaniesz bez wsparcia technicznego.

  Zadzwoń teraz