Wynajem Podnośników Koszowych Zielona Góra | Zwyżki Podesty Ruchome

Skorzystaj z oferty jaką przygotowała firma BAC Polska. Proponujemy wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy w dobrej cenie.

Najlepsza wypożyczalnia podnośników

 • Udostępniamy zwyżki o różnym udźwigu i maksymalnej wysokości roboczej
 • Oferujemy sprzedaż i wynajem podnośników
 • W naszej flocie jest wiele modeli od różnych światowych producentów
 • Nie brakuje podnośników nożycowych i teleskopowych
 • Wiele naszych maszyn jest zasilanych elektrycznie
 • Niektóre zostały wyposażone w innowacyjną baterię litowo-jonową
 • Działamy błyskawicznie na terenie całej Polski
 • Maszyny dowozimy od ręki pod wskazane miejsce przez Klienta
 • Mamy wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców
 • Nasi serwisanci są specjalistami w naprawie maszyn
 • Jesteśmy zawsze w stałym kontakcie z Klientem
 • Wiarygodność i profesjonalizm to nasza mocna strona
 • Nie pozostawiamy zapytań bez odpowiedzi
 • Naszą ofertą usługi przebijamy możliwości konkurencji
 • Wszystkie nasze maszyny mają aktualny przegląd UDT
 • Proponujemy najlepszy wynajem w Zielonej Górze

Lider w branży podnośników

Zebrane doświadczenie pozwala nam być o krok przed innymi firmami. Posiadamy oddziały zlokalizowane w niemal całej Polsce, dzięki temu możemy oferować usługi podnośnikiem w atrakcyjnych cenach w każdym zakątku kraju. Na wynajem przeznaczamy modele, które osiągają nawet 56 metrów wysokości roboczej.

Zaufało nam wiele przedsiębiorstw z całej Polski. Z nami wypożyczenie sprzętu jest bezpieczne i komfortowe. Stale poszerzamy naszą sieć działania, dzięki temu oferujemy wynajem podnośników w Zielonej Górze. Dodatkowo prowadzimy sprzedaż nowych i używanych maszyn.

Wykwalifikowana kadra pracowników BAC Polska od wielu lat służy pomocą i jest wsparciem w doborze zwyżek. Dla nas nie ma zadań niemożliwych. Przekonaj się o tym – możesz do nas zadzwonić, wypełnić formularz kontaktowy lub napisać e-mail. Zapraszamy do kontaktu!

+48 512 196 408

Piotr Buraczewski
Kierownik Oddziału, Serwisu i UDT

+48 957 529 277

Centrala

Formularz kontaktowy

Upuść pliki tutaj lub
Akceptowane typy plików: jpg, gif, png, Maks. rozmiar pliku: 2 GB.
  Zgoda(wymagane)
  To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

  Podest Ruchomy Zielona Góra

  Trudno skutecznie prowadzić inwestycję bez odpowiedniego wsparcia budowlanego. Podnośniki od wielu lat pomagają realizować zlecenia na znacznych pułapach od podłoża. Zaletą tych maszyn jest to, że w większości przypadków posiadają napęd 4×4 lub poruszają się na gąsienicach.

  Każdy operator ma możliwość wyboru kompleksowego sprzętu. Mamy szeroką gamę maszyn, które możemy sklasyfikować według zasilania – elektryczne i spalinowe. Każde z tych rozwiązań jest korzystne dla osoby wypożyczającej. Aby poznać szczegóły, zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi.

  Wynajem Podnośników Koszowych Zielona Góra

  Podnośniki koszowe można dostrzec mijając każdą dużą budowę. W ostatnich latach maszyny te coraz częściej są wykorzystywane do innych zadań. Taki sprzęt możemy zobaczyć podczas naprawy oświetlenia, montażu dachów czy wymianie elewacji na nową.

  Podnośniki koszowe od BAC Polska można wykorzystywać w dużych ośrodkach miejskich, za sprawą użycia baterii litowo-jonowej. Ten typ zasilania charakteryzuje się tym, że nie wydala szkodliwych związków do atmosfery. Dodatkowo maszyny te są niezwykle ciche podczas prac na wysokościach. Gama usług, jakie możesz wykonać tym sprzętem bardzo duża!

  Wynajem Zwyżek Zielona Góra

  BAC Polska wyróżnia się na tle konkurencji za sprawą niskich cen wypożyczenia maszyny. Udostępniamy różne zwyżki – mniejsze nożycowe oraz większe teleskopowe. Wszystkie te modele są sprawdzone oraz posiadają aktualne badania Urzędu Dozoru Technicznego (UDT).

  Od dwóch lat jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Zoomlion na podnośniki. Współpraca pozwala proponować Klientom innowacyjne modele maszyn. Trzy największe zalety zwyżek od tego konkretnego producenta to: stabilność konstrukcji, jakość wykonania poszczególnych elementów oraz wieloletnia gwarancja.

  Podnośnik koszowy wynajem

  Mycie okien na wysokości, wycinka drzew, konserwacja elementów wiszących – to tylko jedne z wielu usług, jakie możesz wykonać podnośnikiem od BAC Polska. Zrezygnuj ze starych rozwiązań i ciesz się innowacyjną maszyną, która pomoże wykonać różne czynności.

  Na wynajem przeznaczamy wiele sprzętu, szczególnie podnośniki koszowe. Obecnie, właśnie te maszyny stale proponujemy Klientom. Nie zwlekaj i zapoznaj się z naszą flotą maszyn dostępną od ręki [kliknij TUTAJ].

  Podnośniki Zielona Góra do zadań specjalnych

  Jeżeli chcesz prowadzić usługi na wysokości powyżej 20 metrów, zachęcamy do zapoznania się z naszymi podnośnikami teleskopowymi. Maszyny te zagwarantują szybką realizację zleceń i inwestycji na znacznych odległościach od podłoża. Wiele naszych maszyn jest wyposażonych w liczne systemy zabezpieczające. Dzięki temu operator bez obaw może skupić się na wielozadaniowej pracy.

  Doskonałe miasto pod inwestycje

  Zielona Góra jest zlokalizowana w województwie lubuskim. Wraz z Gorzowem Wielkopolskim są to dwa największe miasta regionu. Niewielka odległość od tego miasta do granicy polsko-niemieckiej sprawia, że miejscowość jest chętnie wybierana przez inwestorów jako centrala nowych firm.

  Nieopodal miasta przebiega droga ekspresowa S3, która łączy północ Polski z południem. Z największej miejscowości regionu bez problemu dotrzemy do takich miast jak: Gorzów Wielkopolski, Szczecin, Lubin czy Legnica. Około 40 km na północ od Zielonej Góry przebiega autostrada A2, która jest połączeniem zachodu Polski ze stolicą – Warszawą. Tak bogata sieć dróg sprawia, że z miasta szybko dotrzemy również do Łodzi, Poznania czy Berlina.

  Bliskość granicy z Niemcami sprawia, że w regionie i okolicach powstaje wiele nowych firm i przedsiębiorstw. Wiele zachodnich spółek decyduje się na rozwój swoich inwestycji na zachodzie Polski, napędzając tym samym woj. lubuskie. Co oczywiste, trudno byłoby zrealizować wiele projektów bez podnośników. BAC Polska z centralą w Kostrzynie nad Odrą, udostępnia swoje maszyny na zachodzie Polski i nie tylko. Więc jeżeli jesteś inwestorem z ambitnym planem realizacji inwestycji – skontaktuj się z nami.

  Jednak oferta nie jest dedykowana tylko i wyłącznie do dużych firm. Nasze podnośniki udostępniamy mniejszym przedsiębiorcom czy osobom prywatnym. W BAC Polska każdy Klient jest mile widziany.

  Pytania i odpowiedzi

  Tak. Mamy maszyny, na których może przebywać nawet trzech pracowników, niekiedy wraz z dodatkowym obciążeniem.

  Jak najbardziej. Zachęcamy do skorzystania z wynajmu długoterminowego. Wypożyczenie sprzętu w naszej firmie może trwać nawet kilka lat.

  Mamy wielu mobilnych mechaników, którzy usterki usuwają natychmiast. Z naszymi serwisantami jest możliwość pozostania w stałym kontakcie telefonicznym.

  Jak najbardziej. Zachęcamy do odwiedzin naszej strony internetowej, wyboru odpowiedniego sprzętu i kontaktu z naszymi pracownikami.

  Zdecydowanie tak. Wybrane modele posiadają napęd 4×4 oraz niektóre podnośniki są fabrycznie wyposażone w gąsienice.

  Zadzwoń teraz